اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139906264557915201

چاپ کارت شناسایی

کد: 139906264557915201

https://bit.ly/2RKJUeS

، تهران , (اخبار رسمی): از خدمات نمایندگی مای فارگو چاپ کارت شناسایی پی وی سی می باشد.

چاپ کارت شناسایی
چاپ کارت شناسایی

یکی از مزایای بسیار مهم استفاده از پی وی سی برای چاپ کارت های شناسایی این است که استفاده از این متریال باعث می شود تا کارت های شناسایی ماندگاری بیشتری داشته باشند

آشنایی با روش های چاپ کارت شناسایی

برای آشنایی با روش های چاپ کارت شناسایی این مقاله را دنبال نمایید ما قصد داریم کمی بیشتر درباره اهمیت چاپ کارت شناسایی صحبت کنیم. کارت شناسایی در بسیاری از شرکت ها دارای اهمیت زیادی است و همین موضوع نیز باعث می شود تا چاپ کارت شناسایی بسیار مهم باشد، امروزه یکی از مهمترین مسائلی که شرکت های مختلف با آن رو به رو هستند این است که بتوانند کارت شناسایی پرسنلی کارمندان خود را با بالاترین کیفیت ممکن چاپ کنند، به همین علت است که معمولا به دنبال شرکت هایی با کیفیت بسیار بالا برای این کار هستند.

ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره اهمیت چاپ کار شناسایی صحبت کنیم و اطلاعات مورد نیاز شما برای چاپ این کارت ها را نیز به شما ارائه دهیم.

چرا باید کارت شناسایی با کیفیتی را برای کارمندان خود تهیه کنیم؟

شاید اولین سوالی که برای شما پیش آمده باشد این است که چرا باید برای کیفیت چاپ کارت شناسایی اهمیت زیادی قائل شویم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که به صورت کلی کارت شناسایی کارمندان مهمترین کارتی است که آن ها در شرکت دارند و به نوعی می توان گفت این کارت هویت یک کارمند در یک شرکت است به همین علت است که باید با بالاترین کیفیت ممکن تولید شود تا به این ترتیب کارمندان در طول استفاده از این کارت باعث خراب شدن و یا از شکستن آن نمی شوند.

یک کارت شناسایی علاوه بر این که به عنوان هویت یک کارمند است نشان دهنده شخصیت و برند بودن یک شرکت نیز می باشد که همین موضوع باعث می شود تا همواره صاحبان شرکت ها به دنبال چاپ کارت شناسایی با کیفیت بالا باشند. یکی از بهترین انواع چاپ این کارت ها چاپ کارت شناسایی پی وی سی است که استفاده از این روش چاپ کارت های شناسایی در حال حاضر بسیار رایج است و بسیاری از شرکت ها از این کارت های شناسایی برای کارمندان خود استفاده می کنند.

چرا معمولا برای چاپ کارت شناسایی از پی وی سی استفاده می کنند؟

یکی از مزایای بسیار مهم استفاده از پی وی سی برای چاپ کارت های شناسایی این است که استفاده از این متریال باعث می شود تا کارت های شناسایی ماندگاری بیشتری داشته باشند و در طول مدت زمان طولانی کیفیت خود را از دست دهند، این متریال نسبت به انواع کاغذها و مقواها مقاوم تر است و همین موضوع نیز باعث محبوبیت آن شده است، یکی دیگر از مزایای استفاده از پی وی سی برای چاپ کارت شناسایی برای شرکت های مختلف این است که بازیافت این متریال به صورت 100 درصد است به همین علت است که شما در صورت شکستن و یا بروز مشکل دیگری می توانید مطمئن باشید که این متریال از بین نمی رود.

آخرین و شاید حتی بتوان گفت مهم ترین مزیت استفاده از کارت شناسایی پی وی سی نیز این است که این متریال به صورت ضد آب است و در صورتی که ناخواسته توسط کارمندان شما این کارت ها با آب تماس برقرار کنند خراب نمی شوند، البته انعطاف پذیری این متریال نیز یک مزیت دیگر استفاده از آن است که از شکستن این کارت ها جلوگیری می کند.

کارت های شناسایی هوشمند و ساده

یکی از مهمترین امکاناتی که استفاده از پی وی سی برای طراحی کارت شناسایی در اختیار شما قرار می دهد این است که شما با استفاده از این متریال می توانید اقدام به ساخت و طراحی کارت های شناسایی هوشمند و یا ساده کنید، کارت های ساده که هیچ امکاناتی را ندارند و دقیقا مانند یک کارت ساده هستند ولی کارت های شناسایی هوشمند اطلاعات بسیار زیادی را درباره کارکنان در اختیار شرکت قرار می دهند که استفاده از این اطلاعات می تواند برای یک شرکت و یا مدیر منابع انسانی فوق العاده مفید باشد،

به عنوان مثال شما می توانید ورود و خروج کارکنان و کارمندان خود را با استفاده از کارت های شناسایی هوشمند بررسی کنید و یا این که خیلی سریع به اطلاعات دیگر آن ها دسترسی داشته باشید و یا حتی میزان کار آن ها را نیز با استفاده از این کارت ها تعیین کنید.

چاپ کارت شناسایی به صورت دیجیتال

به صورت کلی باید بدانید که برای چاپ کارت شناسایی روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید متناسب با کاربرد مد نظر خود از این روش ها استفاده کنید، یکی از روش های چاپ کارت شناسایی پی وی سی چاپ این کارت ها به صورت دیجیتال است که معمولا زمانی برای شما کاربرد دارد که شما قصد دارید شما قصد دارید تعداد کمی کارت شناسایی پرسنلی را به صورت همزمان چاپ کنید، دلیل این موضوع این است که معمولا کارت هایی که با تعداد پایین چاپ می شوند دارای اطلاعات متغیری هستند
که به همین دلیل تعویض این اطلاعات در زمان چاپ به روش آفست می تواند هزینه زیادی را از لحاظ طراحی برای شما داشته باشد بنابراین بهتر است که از روش دیجیتال برای این کار استفاده کنید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که خود این روش به صورت شکل مختلف مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود که هر یک از آن ها نیز کاربردهای خاص خود را دارا هستند.

چاپ کارت شناسایی به صورت آفست

روش آفست یکی دیگر از روش هایی است که برای چاپ کارت شناسایی مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا شرکت های بزرگ از این روش برای چاپ کارت های شناسایی کارمندان خود استفاده می کنند چرا که در این روش معمولا  اطلاعات کارت ها تغییر نمی کند و به همین علت است که استفاده از این روش از لحاظ اقتصادی برای شما به صرفه است.

نکاتی مهم برای چاپ این کارت ها

توجه داشته باشید که طراحی کارت های شناسایی از لحاظ گرافیکی تاثیر بسیار زیادی بر روی چاپ کارت شناسایی می گذارد، در صورتی که خودتان نمی توانید به خوبی این کارت ها را طراحی کنید توصیه ما به شما این است که برای این کار از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید تا بتوانید کارت های شناسایی خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید و تمامی موارد مورد نیاز را در آن پیاده سازی کنید.

نکته دیگری که درباره چاپ این کارت ها وجود دارد این است که وب سایت های بسیار زیادی هستند که در حال حاضر در زمینه چاپ کارت شناسایی خدمات آنلاین را به شما ارائه می دهند، وب سایت مای فارگو یکی از بهترین این وب سایت ها است که به شما توصیه می کنیم حتما از آن دیدن کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید