کد: 13990825475139147

راه اندازی کسب و کار اینترنتی پیش از دانستن این نکات ممنوع!

چگونه با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به رویاهای خود دست پیدا کنیم؟

کد: 13990825475139147

https://bit.ly/2IGGfxI

، تهران , (اخبار رسمی): شاید شما هم تجربه مشترکی با من داشته باشید؛ همیشه به دنبال مسیری هموار برای رسیدن به رویاهای خود بوده‌ام تا اینکه راه اندازی کسب و کار اینترنتی از طریق یکی از دوستان موفقم در این حوزه به من معرفی شد.

چگونه با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به رویاهای خود دست پیدا کنیم؟
سپناوب - دوره کوچ راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کاری پرسود رویای هریک از ما است، اما به منظور دستیابی این رویا مسیرهایی متعددی پیش روی شما قرار دارد اینترنت بستری نوین، ایده آل و متفاوت به منظور راه اندازی یک کسب و کار حرفه‌ای است.

شاید شما هم تجربه مشترکی با من داشته باشید؛ همیشه به دنبال مسیری هموار برای رسیدن به رویاهای خود بوده‌ام تا اینکه راه اندازی کسب و کار اینترنتی از طریق یکی از دوستان موفقم در این حوزه به من معرفی شد.

اولش باور نداشتم اما در عصر جدید کسب درآمد دیگر هیچ شباهتی به گذشته ندارد. اینترنت به گونه ای در زندگی همه ما رخنه کرده است که هرطوری که بخواهیم نمی توانیم از تسلط آن بر دنیایمان رها شویم.

همه ما رویای کسب درآمد بالا را در ذهن خود می‌پرورانیم، اما کدام یک از ما راهکاری برای دستیابی به آن داریم؟ چگونه باید ایده‌های خود را در این بستر پیاده کنیم؟ چه فاکتورهایی برای موفقیت در این مسیر وجود دارد؟

با من در ماجراجویی برای راه اندازی کسب‌و‌کاری اینترنتی همراه باشید تا با هم با موانع و راهکارهای پیش روی من آشنا شویم.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی؛ به چه دلیل؟ پیش از اینکه بخواهیم به چگونگی راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی بپردازیم، یک سوال اساسی ذهن من را به خود مشغول کرده‌است، چرا باید کسب‌وکاری در بستر اینترنت راه اندازی کنم؟

  • ایجاد امنیت مالی طولانی مدت برخورداری از قابلیت رشد صعودی دسترسی به بازار جهانی عدم نیاز به سرمایه‌گذاری با ریسک زیاد امکان کنترل و مدیریت آن در هر لحظه از شبانه روز

کلیه این عوامل در کنار هم من را بیش از پیش به راه‌اندازی کسب‌وکار خودم در اینترنت ترغیب کرد. اما از دوستم پرسیدم حالا که قصد شروع کسب و کار خودم را دارم، آگاهی از چه نکاتی برای من ضروری است؟

راه اندازی کسب و کار اینترنتی پیش از دانستن این نکات ممنوع! مرز بین موفقیت و شکست یک کسب و کار آماده سازی و برنامه‌ریزی دقیق برای آن است. اگرچه راه اندازی یک کسب‌وکار در بستر اینترنت شما را به قله‌های موفقیت نزدیک می‌کند، اما رسیدن به قله به این سادگی‌ها نیست.

بنابراین پیشنهاد می کنم که از راهنمایی دوستم پیش از راه‌اندازی یک تجارت آنلاین استفاده کنید.

برای مسیر بی پایان برنامه‌ریزی کنید برخورداری از استراتژی بلند مدت، همان کلید موفقیت در هر کسب‌وکاری است. تصور می‌کنید به چه دلیل 30% از تجارت های تازه تاسیس در یک یا دو سال اول فعالیت خود شکست می‌خورند؟

پاسخ این پرسش واضح است؛ برنامه‌ریزی. بنابراین باید برای ۵ سال نخست فعالیت خود برنامه‌ریزی داشته باشید. البته اهداف خود را به بازه‌های سه ماهه تقسیم کنید و شاهد پیشرفت تجارت خود باشید.

پایه های کسب و کار خود را پی‌ریزی کنید

اگرچه برنامه‌ریزی مهم است اما برنامه‌ریزی بدون زمان‌بندی و عمل به هیچ دردی نمی‌خورد! بنابراین بیش از حد در مرحله برنامه‌ریزی جا نمانید و در جزئیات غرق نشوید. پله پله به سوی عملی کردن برنامه‌های خود گام بردارید و از پیش رفتن در مسیری که در نظر دارید، واهمه نداشته باشید!

تعیین استراتژی بازاریابی آنلاین؛ نقطه عطف کسب و کار شما بازاریابی حرفه‌ای صدای کسب‌وکار شما را به گوش جهانیان می‌رساند. بنابراین برای به چشم آمدن کسب و کار خود استراتژی تعیین کنید، اما چگونه این کار ممکن است؟

از رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات آنلاین، به منظور دستیابی به اهدافتان استفاده کنید. البته پیش از پرداختن به این کار بودجه و سود حاصل از بازاریابی کسب و کار خود را ارزیابی کنید.

سرمایه؛ سوخت اولیه کسب و کار همه ما به دلیل نبود سرمایه کافی از اجرایی کردن ایده‌های ناب خود سرباز کردیم. اما با وجود بستر اینترنت دیگر جای هیچ بهانه‌ای باقی نمی‌ماند. اگر سرمایه کافی ندارید یا تامین هزینه‌های راه اندازی کسب ‌و کار اینترنتی برای شما دشوار است، پس شروع به یادگیری کنید.

راه اندازی یک وب سایت یا طراحی آن را یاد بگیرید و از توانایی خود به عنوان سرمایه اولیه استفاده کنید. چنانچه براساس برنامه‌ریزی و استراتژی تعیین شده نیاز به اندکی سرمایه داشتید، از وام‌های بانکی استفاده کنید. ارائه خدمات پیش از فروش محصول

توجه به این نکته به خصوص برای افرادی که سرمایه کافی ندارند، حائز اهمیت است. همانطور که می‌دانید ارائه خدمات نیاز به سرمایه زیادی ندارند و حتی توسعه چنین کسب و کارهایی به مراتب ساده‌تر از فروش محصولات است.

علاوه‌براین ارائه خدمات به زمان کمتری برای پیشرفت و توسعه نیاز خواهد داشت. در صورتی‌که پس از مدتی به درآمد مطلوب دست پیدا کردید، نوبت آن است که فروش محصولات را آغاز کنید.

حال چگونه کسب و کاری اینترنتی را راه اندازی کنیم؟ اگرچه راه اندازی کسب و کار اینترنتی وسوسه کننده به نظر می‌رسد، اما باید بدانید که مسیری همواری پیش روی شما قرار ندارد. اگر شما هم مانند من به دنبال راه اندازی کسب‌وکار اینترنتی خود هستید، ۵ گام مهمی که دوست من در این مسیر برداشته است را از دست ندهید!

۱.   کسب‌وکاری را راه اندازی کنید که یک نیاز را برطرف کند ۲.   نسخه‌هایی از محصول بسازید که به فروش برود جالب است بدانید که فروش یک محصول فرمول ثابتی دارد که بازدیدکنندگان را به مرحله خرید سوق می‌دهد. این فرمول ثابت را در ادامه به شما معرفی می کنیم:

  • با یک تیتر جالب و خواندنی توجه بازدیدکننده را جلب کنید؛ توضیح دهید که محصول شما برای رفع چه مشکلی تولید شده‌است؛ محصول خود را به عنوان حلال مشکلات بازدیدکنندگان معرفی کنید؛ به کارگیری نظرات سایر کاربرانی که محصول شما استفاده کردند را فراموش نکنید؛ در رابطه با محصول و نقاط قوت آن صحبت کنید؛ محصول خود را پیشنهاد دهید؛ ضمانت بی چون و چرایی برای محصول خود در نظر بگیرید؛ نیاز کاربر به محصول تولیدی خود را تحریک کنید؛ در نهایت محصول خود را بفروشید.

این فرمول استثنائی فرمولی بود که زندگی من را متحول کرد، قدرت این فرمول را دست کم نگیرید. تنها کافی است که خصوصیات منحصر به فرد محصول خود را به کاربران توضیح دهید؛ خود را جای کاربر قرار دهید: "چه چیزی در این محصول وجود دارد که باید آن را بخرم؟ "

۳.   طراحی وب سایتی ایده آل؛ راز موفقیت شما ۴.   از قدرت موتورهای جستجوگر استفاده کنید ۵.   محتوای تخصصی سوخت سایت شما است راه اندازی کسب و کار اینترنتی؛ گام نهادن در مسیری جدید راه اندازی کسب و کاری پرسود رویای هریک از ما است، اما به منظور دستیابی به این رویا مسیرهایی متعددی پیش روی شما قرار دارد. اینترنت بستری نوین، ایده آل و متفاوت به منظور راه اندازی یک کسب و کار حرفه‌ای است.

اما راه اندازی هر کسب‌وکاری همواره پیش نیازهایی دارد که آگاهی از آنها اشتباهات مسیر را کاهش می‌دهد. تیم تخصصی سپناوب گام به گام در این مسیر همراه شما خواهد بود و از هیچ تلاشی در تسریع رشد کسب و کار شما دریغ نمی‌کند. این تیم ابزارهایی که برای فتح قله های موفقیت بدان نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.

شرکت در دوره های اختصاصی مجموعه سپناوب :

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنا وب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعت و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد sepnaweb.com