اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139908284758110874

جاب آفر

چگونه مهاجرت کاری بگیریم؟

کد: 139908284758110874

https://bit.ly/35QCkaI

، تهران , (اخبار رسمی): افراد بسیاری باهدف ساختن آینده‌ای بهتر، کسب جایگاه اجتماعی و موقعیت شغلی مطلوب و همچنین بهره‌مندی از امکانات دولتی تصمیم به مهاجرت می‌گیرند. یکی از بهترین روش‌های مهاجرت از ایران، مهاجرت کاری است. مسئله مهمی که در اقدام از روش کاری وجود دارد، این است که چگونه جاب آفر بگیریم؟

چگونه جاب آفر بگیریم؟
چگونه جاب آفر بگیریم؟

افراد بسیاری باهدف ساختن آینده‌ای بهتر، کسب جایگاه اجتماعی و موقعیت شغلی مطلوب و همچنین بهره‌مندی از امکانات دولتی تصمیم به مهاجرت می‌گیرند. یکی از بهترین روش‌های مهاجرت از ایران، مهاجرت کاری است. مسئله مهمی که در اقدام از روش کاری وجود دارد، این است که چگونه جاب آفر بگیریم؟ در ادامه به بررسی مدارک موردنیاز و شرایط اخذ آن خواهیم پرداخت.

مهاجرت کاری

مهاجرت به کشورهای اروپایی و کانادا به دلیل داشتن اقتصاد پویا، امنیت بالای شغلی، پیشرفت در کار و بهره‌مندی از خدمات شهروندی از اهداف بسیاری از افراد است. از روش‌های متعددی می‌توان مهاجرت کرد. بهترین، تضمین‌شده‌ترین و درعین‌حال سخت‌ترین روش مهاجرتی، مهاجرت کاری است. مهاجرت کاری به سه صورت امکان‌پذیر است.

مهاجرت کاری اسکیل ورکر (بر پایه مهارت و تخصص)

مهاجرت کاری جاب سیکر (جستجوی کار)

مهاجرت کاری از طریق گرفتن جاب آفر (پیشنهاد شغلی)

روش اسکیل ورکر

در این روش مهاجرتی، فرد با توجه به مهارت و تخصصی که دارد امتیازبندی می‌شود. قبول شدن در این سیستم که درواقع شایسته‌سالاری است، بسیار سخت بوده و پروسه‌ای طولانی را در پیش دارد. نفرات با بالاترین امتیازات موفق به دریافت موقعیت شغلی خواهند شد.

روش جاب سیکر

در این روش فرد با داشتن ویزای جستجوی کار می‌تواند به مدت شش ماه در کشور موردنظر اقامت داشته و به دنبال موقعیت شغلی با کارفرمای خارجی بگردد؛ ولی در این مدت اجازه کار ندارد.

جاب آفر

جاب آفر به معنی داشتن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای خارجی است. مهاجرت کاری به کشورهای خارجی از این طریق سختی زیادی در پیش نخواهد داشت و پروسه‌ای نهایت یک‌ساله است. برای دریافت پیشنهاد کار می‌بایست ابتدا موقعیت شغلی را پیدا نموده و سپس جاب آفر بگیرید.

چگونه جاب آفر بگیریم؟

سختگیری اداره مهاجرت در انجام این پروسه به دلیل اطمینان یافتن از این مسئله است که  کارفرمایان تنها به دلیل کمک درزمینهٔ مهاجرت و اخذ اقامت به متقاضیان اقدام به اخذ نیروی خارجی نمی‌کنند. کارفرما موقعیت شغلی موردنظر را به همراه جزئیات کامل شامل شرح وظایف شغلی، تعداد ساعات کاری، حقوق و دستمزد و… در سایت‌های معتبر کاریابی خارجی آگهی می‌دهد.

متقاضی پس از انجام توافق‌های اولیه با کارفرما جهت اخذ موقعیت شغلی برای اخذ ویزا، می‌بایست از اداره کار تأییدیه داشته باشد که این خود شامل مراحل متعددی ازجمله ارائه مدارکی مبنی بر اینکه کارفرمای به مدت شش ماه آگهی داده و موفق به اخذ نیروی کار از میان داوطلبان داخلی نشده است.

تایید درستی پیشنهاد کار کارفرما در حدود شش ماه طول می‌کشد. در این فاصله متقاضی می‌بایست نسبت به تکمیل مدارک ویزا و همچنین مدارک زبان با نمره موردنظر اقدام نماید.

ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای خارجی، اعضای باتجربه و همچنین استفاده از کلیه امکانات علمی، در امور مربوط به مهاجرت و دریافت پاسپورت و اخذ اقامت فعالیت می‌نماید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه و بین المللی در اروپا ، کانادا ، امریکا و استرالیا سعی دارد تمامی امور حقوقی مهاجرت ( کاری، تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تمکن مالی، اخذ انواع اقامت های بلند مدت و کوتاه مدت، مشاوره حقوقی به امور مهاجرین و پناهندگان و …) فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون