اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909234809013815

انتخاب مبل هوشمندانه ؛ مهم ترین امر در طراحی منزل !!!

کد: 139909234809013815

https://bit.ly/2Kk8lQ7

، اصفهان , (اخبار رسمی): می دانیم که این بخش از طراحی منزل، جذاب ترین آن به شمار می آید زیرا معمولا در همه خانه ها مبلمان فضا زیادی اشغال کرده و به خوبی در دید می آید بنابراین در انتخاب مبلمان خود هوشمندانه عمل کنید زیرا نشان دهنده سبک خانه شما است.

انتخاب مبل هوشمندانه ؛ مهم ترین امر در طراحی منزل !!!
انتخاب مبل هوشمندانه ؛ مهم ترین امر در طراحی منزل !!!

در اولین و مهم ترین گام باید طراحی منزل را به یک فرد متخصص بسپارید و فقط کلیتی از آن چه می خواهید داشته باشید .

می دانیم که این بخش از طراحی منزل، جذاب ترین آن به شمار می آید زیرا معمولا در همه خانه ها مبلمان فضا زیادی اشغال کرده و به خوبی در دید می آید بنابراین در انتخاب مبلمان خود هوشمندانه عمل کنید زیرا نشان دهنده سبک خانه شما است. اگر برای طراحی منزل سبک اسپرت مدنظرتان است از مبلمان های چوبی و سلطنتی تاج دار استفاده نکنید و در انتخاب رنگ نیز بیشتر از رنگ های فانتزی و شاد مانند زرد، نارنجی، بنفش و ... بهره بگیرید.
 
به یاد داشته باشید که درجه رنگ انتخابی شما بستگی کامل به نظر خودتان و طراح منزلتان دارد. نکته دیگری که باید آن را در نظر داشته باشید، نحوه قرار دادن مبلمان است. بدیهی است که هر چه مبل ها کنار یکدیگر قرار بگیرند و از هم فاصله نداشته باشند فضا گرم و صمیمی تر خواهد بود اما باید راه برای رفت و آمد در میان مبل ها نیز باز باشد. مبلمان تنها محدود به مبل ها نیست بلکه میز و صندلی ناهار خوری نیز بخشی از آن محسوب می شود.

در انتخاب طرح، رنگ و مدل میز و صندلی ناهار خوری حتما به هماهنگی آن با مبل های خانه تان دقت داشته باشید. نکته آخر برای استفاده صحیح و اصولی در طراحی منزل، استفاده از پاف ها کنار مبلمان است. پاف ها دارای انواع مختلفی هستند که بسته به مدل آن ها برای سبک های مختلف مبلمان کاربرد دارد.


***  جهت اطلاع از دیگر نکات برای داشتن زیباترین منزل به مقاله زیر مراجعه نمایید ***

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل