اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139909254814013815

آینه کنسول مدرن چوبی انتخابی عالی برای خانه های مدرن !!

کد: 139909254814013815

https://bit.ly/3p7rC6j

، اصفهان , (اخبار رسمی): یکی از انواع آینه کنسول مدرن، آینه کنسول چوبی است. همان طور که می دانید چوب یکی از اساسی ترین اِلمان ها در طراحی خانه به شیوه مدرن محسوب می شود بنابراین آینه کنسول مدرن چوبی قطعا گزینه بسیار مناسبی برای زیبا کردن فضا خانه شما خواهد بود.

آینه کنسول مدرن چوبی انتخابی عالی برای خانه های مدرن !!
آینه کنسول مدرن چوبی انتخابی عالی برای خانه های مدرن !!

چوب یکی از اساسی ترین اِلمان ها در طراحی خانه به شیوه مدرن محسوب می شود .

به یاد داشته باشید در خرید آینه کنسول مدرن، تنها جنس آن مد نظر نیست و سبک و شیوه ساخت نیز باید ساده و به دور از هر گونه تجملی باشد. می توانید از آینه های گرد با قاب های چوبی استفاده کنید که یک میز کنسول قابل استفاده در پایین آن قرار دارد زیرا نمی خواهیم هیچ فضایی را از دست بدهیم و میز کنسول آینه نیز باید متناسب با فضایی که اشغال می کند قابلیت استفاده نیز داشته باشد. قیمت آینه کنسول مدرن چوبی ، بسته به این که از چه چوبی ساخته شده باشد متفاوت خواهد بود.

آینه کنسول مدرن بدون قاب

یکی از آینه کنسول های جذاب، کنسول هایی هستند که آینه های آن بدون قاب است. از مزایای خرید آینه کنسول مدرن با آینه های بدون قاب این است که آینه آن با میز کنسول های زیادی ست می شود و برای منزل قابل استفاده است. خرید آینه کنسول مدرن بدون قاب، می تواند آرامشی وصف نشدنی به محیط خانه شما بخشیده و آن را زیبا تر سازد. قیمت آینه کنسول مدرن بدون قاب را باید از فروشگاه های فروش آینه کنسول مدرن بگیرید.

آینه کنسول مدرن به سبک ساعتی

اگر از آینه های ساعتی خوشتان می آید خبر خوبی داریم. شما می توانید از این سبک آینه، به جای آینه کنسول مدرن استفاده کرده و میز آن را به سلیقه خودتان سفارش دهید. خرید آینه کنسول مدرن به سبک ساعتی که آینه آن دارای دو کاربری (یعنی انعکاس تصویر و ساعت) باشد دارای هم خوانی بسیار زیادی با سبک مدرن آینه ها است زیرا با یک تیر دو نشان زده اید و هم آینه ای زیبا در منزل نصب کرده اید و هم هر روز می توانید تصویر خودتان را در آن آینه ببینید.

خودتان آینه کنسول مدرن بسازید!

آیا به هر دلیلی با خرید آینه کنسول مدرن موافق نیستید؟ نگران نباشید شما می توانید با هزینه ای اندک نسبت به قیمت آینه کنسول مدرن آن را برای خودتان بسازید البته به شرط آن که میز کنسول مناسب داشته باشید. وسایلی که برای ساخت آینه کنسول مدرن نیاز دارید عبارت اند از یک آینه بدون قاب و چند متر کناف محکم!
نکته ای که در مورد ساخت آینه با کناف وجود دارد این است که بخش زیادی از سطح اینه با کناف پوشیده می شود بنابراین ابعاد آینه را بزرگ انتخاب کنید.
روی آینه شروع به چسباندن کناف ها با چسب مخصوص این کار کنید و تا جایی که مد نظرتان است این کار را ادامه دهید تا دور کامل شود. می توانید از دو کناف محکم برای نصب آینه ها استفاده کنید. به یاد داشته باشید از چسب های مخصوص این کار استفاده کرده و کناف ها را به آینه فیکس کنید تا ظاهر آن را زیبا کند .

برای مشاهده جدیدترین طرح های آینه کنسول 2021 به سایت گروه آینه و دکوراسیون زجاجی مراجعه نمایید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل