اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991106488385068

تغذیه مناسب مادر و کودک، ضامن آینده‌ای سالم

کد: 13991106488385068

https://bit.ly/3iHAeOU

، آمل , (اخبار رسمی): شیر غنی شده ماجان، محصول شرکت سولیکو کاله یکی از این محصولات است که به کودکان کمک می‌کند که بعد از یک سالگی بتوانند مواد مورد نیاز بدن خود را از آن تامین کنند.

تغذیه مناسب مادر و کودک، ضامن آینده‌ای سالم
تغذیه مناسب مادر و کودک، ضامن آینده‌ای سالم

تغذیه نوزادان و کودکان به جهت سلامتی در کشور‌های پیشرفته از اهمیت بالایی برخودار است؛ زیرا آن‌ها بر این عقیده هستند که آینده درخشان یک جامعه در گرو سلامتی افراد جامعه است و این امر باید از دوران نوزادی و کودکی شکل گیرد.
ایران هم به عنوان یکی از کشور‌های درحال توسعه به این باور رسیده است و صنایع غذایی این کشور همواره در حال به روزرسانی محصولات خود بر اساس نیاز‌های جامعه درجهت حفظ سلامتی مردم است. یکی از موضوعاتی که به صورت گسترده در دستور کار صنایع غذایی کشور قرار گرفته است. تهیه غذا‌های تکمیلی برای نوزادانی است که شش ماه خود را پشت سر گذاشته‌اند و دیگر شیر مادر به تنهایی جوابگوی تمام نیاز‌های بدن آن‌ها نیست.

شیر کودکان ماجان تضمین کننده فرایند صحیح رشد

شیر غنی شده ماجان، محصول شرکت سولیکو کاله یکی از این محصولات است که به کودکان کمک می‌کند که بعد از یک سالگی بتوانند مواد مورد نیاز بدن خود را از آن تامین کنند.
یکی از دغدغه‌های بزرگ مادران پیدا کردن شیری است که با مذاق کودک خود همخوانی داشته باشد. شیر فرادما ماجان، با توجه به این که با انواع ویتامین‌ها و املاح مورد نیاز بدن کودک، غنی شده، به راحتی می‌تواند نیاز کودکان را برطرف کرده و با توجه به ماندگاری بالایی که دارد درهر لحظه و هر مکانی مورد استفاده قرار گیرد.
نکته جالب توجه این است که با توجه به ویژگی‌های شیر ماجان، کودکان حتی در سنین بالاتر هم می‌توانند از آن استفاده کنند.


نوزاد با غذای کمکی ماجان، جان می‌گیرد

این یک اصل علمی قطعی و پذیرفته شده است که، تغذیه کودک از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ از این رو، یکی دیگر از نگرانی‌های والدین درخصوص نوزادان و کودکان خردسال شان محتوای غذا‌های کمکی است که به آن‌ها می‌دهند. با توجه به ضعف سیستم دفاعی بدن نوزادان و همچنین حساسیت معده آنها، غذا‌های کمکی که حاوی مواد افزودنی باشد مشکلات گوارشی بسیاری را می‌تواند ایجاد کند.
ماجان، غذای تکمیلی و بدون هرگونه مواد افزودنی است که به محض باز شدن و بدون نیاز به اضافه کردن هیچ ماده‌ای، قابل مصرف است و این مساله باعث می‌شود تا مادران با خیالی آسوده غذای کمکی کودکان خود را تامین کنند. این محصول با توجه به ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری، نیاز بدن آن‌ها را تامین می‌کند.

ماجان یاری‌رسان مادران

نکته دیگری که درخصوص تغذیه مادر و نوزاد می‌توان به آن اشاره کرد. تغذیه مادر در زمان بارداری و شیردهی است. لبنیات یکی از اساسی‌ترین مواد تغذیه‌ای است که به مادران باردار و شیرده پیشنهاد می‌شود حتما آن را مصرف کنند. لبنیات با توجه به کلسیم و پروتئین بالایی که دارد به سلامت مادر و نوزاد کمک می‌کند. شیر ماجان برای مادران باردار و شیرده بسیار مفید است. فولیک اسید یکی از موادی است که بدن مادران باردار به آن احتیاج دارد. شیر ماجان حاوی فولیک اسید و دیگر ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز مادران است که به تامین نیاز آن‌ها درکنار سایر موادغذایی در این دوران پر اهمیت کمک می‌کند. مادران باردار و شیرده با مصرف شیر ماجان می‌توانند وزن خود را نیز درحالت ایده‌آل نگه دارند و نگران اضافه وزن نباشند.
در انتها مجددا بر این مساله تاکید می‌شود که نوع تغذیه مادران در دوران بارداری و شیردهی و همچنین تغذیه نوزاد از اهمیت بسیاری بالایی برخوردار است و این مساله نیاز به شناخت کامل محصولات مغذی و سالم را اجتناب ناپذیر می‌سازد.
نباید فراموش کرد که آینده یک جامعه سالم و پویا به سلامتی مادران و نوزادان گره خورده است و باید به آن اهمیت داد. این همان رهیافت اصولی است که شرکت سولیکو کاله آن را در برنامه خود قرار داده و سعی می‌کند با استفاده از فناوری‌های روز دنیا به آن جامه عمل بپوشاند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه صنایع غذایی سولیکو کاله

برند کاله باهدف بهبود و ارتقای سطح سبد غذایی مردم ایران در سال ۱۳۷۰ تأسیس شد. نتیجه فعالیت‌های انجام‌شده در این مجموعه طی سال‌های گذشته که همگی در راستای ارتقای سبد غذایی هم‌وطنان و سرافرازی ایران اسلامی است، این برند را در جایگاه ۴۸ام صنایع غذایی در جهان (به گزارش یورو مانیتور)، برند محبوب و برتر و ۷ سال تنها صادرکننده نمونه در فرآورده‌های لبنی در ایران قرار داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]