اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13991218504979206

برای بهبود و سامان دادن به تولید در حوزه فناوی دیجیتال

توانمند‌ در مهارت‌های فناورانه با الگوی آشناسازی کاربران با محصولات سنتی

کد: 13991218504979206

https://bit.ly/3bqwU95

، تهران , (اخبار رسمی): بدون تردید امروزه شیوه‌های بازاریابی در سراسر دنیا تغییرات بسیار زیادی کرده است. یکی از محسنات بازاریابی دیجیتالی در این میان براساس الگوی آشناسازی کاربران با برند تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها است. امروزه بسیاری از آن‌ها در عمل از این شیوه برای آشناسازی برند و محصولات خود استفاده می‌‎کنند.

توانمند‌ در مهارت‌های فناورانه با الگوی آشناسازی کاربران با محصولات سنتی
توانمند‌سازی در حوزه فناوری دیجیتال و مدیریت ارتباط با کاربران برای حفظ فروش دائمی

شیوع ویروس کرونا وضعیت بسیاری از تولید‌کنندگان را تغییر داده است. اکنون اغلب آن‌ها در حال سرمایه ‏گذاری بسیار بیشتر بر روی حوزه بازاریابی دیجیتالی هستند. این امر با هدف جلب نظر کاربران بیشتر صورت می‏گیرد. وقتی شما مدت زمان زیادی در طول دوران کرونا فعالیت کاری نداشته‌‎اید، باید پس از بازگشایی کسب و کارها به سرعت نسبت به بهبود در حوزه فناوی دیجیتال و سامان دادن به وضعیت‌تان اقدام نمائید. نقش حوزه بازاریابی دیجیتال در این میان بسیار پررنگ است.

بدون تردید امروزه شیوه‌های بازاریابی در سراسر دنیا تغییرات بسیار زیادی کرده است. یکی از محسنات بازاریابی دیجیتالی در این میان براساس الگوی آشناسازی با برند تولید‌کنندگان و محصولات آن‌ها است. امروزه بسیاری از تولید‌کنندگان بزرگ در عمل از شیوه بازاریابی دیجیتالی برای آشناسازی برند و محصولات خود استفاده می‌‎کنند.

اگر محصولات با کیفیت شما توانایی تاثیرگذاری بر روی کاربران را داشته باشد، مزیت‌های بسیار زیادی خواهد داشت. بدون شک اجرای الگوی بازاریابی دیجیتال و آشناسازی کاربران با برند شما، مانند هر شیوه بازاریابی دیگری، همراه با دشواری‎‌های خاص خود است.

مدیریت سایت، یکی از مهمترین نکات در حوزه بازاریابی در دنیای فناوری دیجیتال محسوب می‌شود. اگر کسب و کار شما توجه لازم برای به‌روز رسانی مداوم محتوای سایت را داشته باشد، چند گام از رقبا جلوتر خواهید بود. امروزه برخی از سایت‌‌ها‌ی تولید‌کنندگان محصولات سنتی به دلایل مختلف با مشکل مواجه می‌شوند. سرعت عمل و چابکی شما برای شناسایی مشکل و تلاش برای رفع‎ شان تاثیر قابل ملاحظه‌ی بر روی ذهنیت کاربران خواهد داشت.

برخی از تولید‌کنندگان محصولات سنتی پس از ماجرای شیوع  ویروس کرونا به طور کامل از سایت‌‎شان ناامید شده‌اند. دلیل این امر توجه به آنچه مسائل مهمتر تلقی می‌‎گردد، عنوان می‌‎شود. مهم‌ترین نکته در اینجا حضور در کنار کاربران است بنابراین باید به‎‌روز‌رسانی سایت رسمی شما به مانند گذشته در دستور کار قرار گیرد. ما برای فعال سازی سایت شخص شما هم فکر کرده‌ایم !؟

تجربه‌‌ای ارزشمند با فناوری دیجیتال 

بدون تردید هیچ تولید‌کننده و حتی کسب و کار توانایی حل تمام مشکلات در حوزه فناوری دیجیتال را ندارد. بسیاری از تولید‌‌کنندگان درعمل نیازمند کمک‌های فوری از سوی متخصصین فناوری دیجیتال هستند. در غیر این صورت حتی بقای‌شان در عرصه کسب و کار نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

خوشبختانه امروزه سامانه‌های زیادی در زمینه کمک به تولید‌کنندگان برای حل مشکلات‌شان در حوزه فناوری‌های دیجیتال فعالیت دارند ازجمله فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا که بصورت انحصاری در حوزه فناوری‌های دیجیتال برای تولید‌کنندگان محصولات سنتی فعالیت می‌کند. دریافت توانمند‌سازی از این سامانه‌ معتبر امکان حل و فصل برخی از مشکلات اساسی در این زمینه برای همیشه را به‌همراه خواهد داشت. واین نکته دارای اهمیت بسیار زیادی برای تولید‌کنندگان محصولات سنتی خواهد بود.

نمایشگاه مجازی برای تولید‌کنندگان محصولات سنتی در سراسر ایران

شما تولید‌کنندگان محترم محصولات سنتی در سراسر ایران می‌توانید از این پس برای بازاریابی و فروش محصولات‌تان از دو گزینه فروشگاه اینترنتی و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی استفاده نمایید. شما پس از ثبت نام در این سامانه، محصولات خود را به صورت مستقم از درب کارخانه به کاربران خود ارسال و بعلاوه از طریق بانک اطلاعات تولید‌کنندگان برای معرفی برند و محصولات سنتی خود در این سامانه اقدام می‌نمائید. در ضمن شما از گزینه توانمند‌سازی در حوزه فناوری دیجیتال در این سامانه می‌توانید برای آماده سازی و محیا کردن سایت شخص کسب کارتان استفاده نمایید. 

فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا راهکاری انحصاری برای آشنایی کاربران با محصولات و برند شما تولید‌کنندگان سنتی، برای فروش موثر برای یافتن کاربران در سراسر ایران به‌صورت تخصص، و تصویری بهتر از فروش با مدیریت ارتباط با کاربران و ایجاد یک رابطه قوی با کاربران برای حفظ فروش دائمی است.

چشم‌اندازها زمانی نمایان می‌شوند که شما محصولات سنتی و برند خود را برای آشنایی کاربرانتان معرفی نموده و با ضاعقه آن‌ها تولید کرده و اختصاص دهید. کسب و کار شما ارزش این را دارد که کمی در‌باره فروش و بازاریابی دیجیتالی در فروشگاه و بانک اطلاعات تولید‌کنندگان محصولات سنتی شُکا تحقیق کنید تا اطلاعاتی مفیدی را بدست آورید. درخبرنامه این سامانه عضو شوید و از جدید‌ترین خبرها، اطلاعات لازم را دریافت نمائید.

شُکا فرهنگ استفاده از محصولات سنتی ایرانی را برای خانواده‌ها امکان پذیر می‌سازد.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه جامع اینترنتی شُکا eshoka

فروشگاه جامع اینترنتی شکا eshoka بر پایه فناوری دیجیتالی وخدمات کاملا الکترونیکی راه اندازی گردیده که هدف آن بر پایه اقتصاد مقاومتی و فرهنگ ناب ایران اسلامی و حمایت ازخرید کالای ایرانی بنا نهاده شد و دراوایل سال 1395 این مجموعه راه‌اندازی ودراوایل سال 1396 به بهره برداری رسید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]