اطلاعات تماس
  • 021779*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140003305186616449

راه اندازی سامانه شکایت از شرکت های بیمه

شرایط شکایت حقوقی از شرکت بیمه

کد: 140003305186616449

https://bit.ly/3wL3qLi

، تهران , (اخبار رسمی): از شرکت بیمه ای تان ناراضی هستید ؟ به موقع خسارت پرداخت نمی کند؟ از پاسخگویی و عملکرد بیمه تان رضایت ندارید؟

شرایط شکایت حقوقی از شرکت بیمه
شرایط شکایت حقوقی از شرکت بیمه

داشتن اطلاعاتی از قبیل کد ملی ،تاریخ تولد ،شماره پرونده خسارت بیمه نامه آدرس و شماره تلفن همراه برای شکایت از شرکتهای بیمه الزامی است

شکایت حقوقی از شرکت بیمه :

از شرکت بیمه ای تان ناراضی هستید ؟

به موقع خسارت پرداخت نمی کند؟

از پاسخگویی و عملکرد بیمه تان رضایت ندارید؟

در صورت عدم رسیدگی به شکایت بیمه ای در شرکت بیمه ، بیمه گذاران ، بیمه شدگان یا صاحبان حقوقی آنها می توانند موضوع مورد شکایت را بصورت کتبی و همراه مدارک و دلایل لازم به بیمه مرکزی اعلام و تقاضای رسیدگی کنند. 

بیمه مرکزی با راه اندازی سامانه رسیدگی به شکایات بیمه گذاران این امکان را فراهم کرده تا با مراجعه به وب سایت مرکزی بیمه، شکایت خود را پیگیری کنید. 

بیمه گذاران با مراجعه به سایت بیمه مرکزی و پر کردن فرم های مربوطه ، شکایت خود را ثبت می کنند. بیمه مرکزی موضوع را همراه مستندات آن برای ارائه توضیحات لازم به شرکت بیمه ذیربط اعلام خواهد کرد و شرکت بیمه هم موظف است حداکثر ظرف مدت 2 هفته بعد از دریافت مدارک، پاسخ خود را به بیمه مرکزی اعلام کند. 

داشتن اطلاعاتی از قبیل کد ملی ،تاریخ تولد ،شماره پرونده خسارت بیمه نامه آدرس و شماره تلفن همراه برای ورود به این سامانه الزامی است.

کارشناسان ما در بیمستا باتجربه بیش 10 سال در این صنعت به شما عزیزان بیمه و شرکتهایی معرفی میکنند که مناسب کسب وکار شما باشند و همیشه پیگیر خدمات بیمه ای شما خواهیم بود باما درتماس باشید

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بیمستا

درباره گروه بیمه گران بیمستا . صنعت بیمه همواره یکی از بازارهای فعال موجود در ایران و جهان محسوب میشود.طبق آمار بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تا اواخر سال 1397 ، حدود 10 میلیون دلار حق بیمه بابت کلیه بیمه های صادره در ایران دریافت گردیده است و جالب است بدانید مبلغ خسارت شرکت های خصوصی و دولتی جمعا در آخر سال 97 288/653 میلیارد ریال بوده است . افزایش رشد هر ساله ی این آمار ، نشان دهنده پویایی این صنعت است. . با توجه به اتفاقات اخیر پیش آمده در جهان ، انتخاب و صدور بیمه نامه به شکل سنتی ، با دردسرها و مشکلاتی روبرو شده است و ما به خوبی میدانیم که یافتن بهترین گزینه برای صدور بیمه های مورد نیازمان در بازار شلوغ و شرکتها و نمایندگی های متعدد بیمه ای ، امری پر دغدغه و زمانبر و گیج کننده است. . ازین رو به عنوان مجموعه ای از نمایندگان باتجربه و با سابقه 10 ساله در صنعت بیمه و فروش دست کم 20 هزار بیمه نامه در رشته های مختلف ، برآن شدیم همگام با بررسی عمیق و علمی بازار بیمه ای کنونی کشور ، بررسی و مقایسه شرایط و قیمت و تعهدات شرکتهای مختلف ، این فرصت انتخاب و مقایسه آسان و صدور آنلاین با کمترین قیمت و بهترین شرایط را در این پایگاه مجازی در اختیار همگان قرار دهیم. . بیمستا این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که با استفاده از تلفن همراه خود و اینترنت در هر نقطه از کشور یا خارج از کشور از خدمات بیمه ای ما به صورت مشاوره ، بازدید ، مقایسه قیمت ، صدور آنلاین و ارسال بهره مند شوید. گروه بیمه گران بیمستا

اطلاعات تماس
  • 021779*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون