اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140009145560116010

حضور فرکو ویژن در پنجمین نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی و امنیتی مشهد

کد: 140009145560116010

https://bit.ly/3y1chtw

، (اخبار رسمی): شرکت فرتاک گلوبال ویژن شما را به بازدید از پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های حفاظتی و امنیتی، دوربین مداربسته امداد و نجات، ایمنی و آتش نشانی دعوت می نماید. منتظر حضور سبز همراهان عزیز فرکویی هستیم.

حضور فرکو ویژن در پنجمین نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی و امنیتی مشهد
حضور فرکو ویژن در پنجمین نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی و امنیتی مشهد

پنجمین نمایشگاه دوربین مداربسته با عنوان نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی و امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد سالن  فردوسی برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری این نمایشگاه از تاریخ 24 آذرماه  تا 27 آذرماه  از ساعت 15  الی 21 می باشد.

شرکت فرتاک گلوبال ویژن در این نمایشگاه به رونمایی و عرضه آخرین دستاوردهای خود در عرصه سیستمهای امنیتی خواهد پرداخت. همچنین قرعه کشی و اهدای جوایز نیز یکی از گزینه های هیجان انگیز برای علاقه‌مندان این حوزه خواهد بود..

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی و امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد در حوزه های زیر فعال خواهد بود:

بخش تجهیزات و فناوری های حفاظتی دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظتی، سیستم های دزدگیر و آلارم، سیستمها و تجهیزات کنترل دسترسی، خدمات و تجهیزات امنیتی، مراکز ارائه آموزش های تخصصی امنیتی، تجهیزات کنترل تردد، تجهیزات امنیتی مربوط به وسایل نقلیه، تجهیزات امنیتی فروشگاهها و انبارها، سیستمهای مخابراتی، تجهیزات تشخیص فرکانس رادیویی شامل این بخش از نمایشگاه می‌شود.

امنیت IT، امنیت مدیریت ریسک، اندازه گیری، تست و کنترل، مدیریت امنیت اطلاعات، امنیت شبکه، تجهیزات وایرلس، نرم افزارهای آنتی اسپم و آنتی ویروس، امنیت داده ها و سخت افزار، سیستمهای بک آپ و بازیافت اطلاعات، حفاظت از نرم افزار، مدیریت حقوق مصرف کننده نیز در بخش فناوری های حفاظتی خواهد بود.

سیستمهای خانه هوشمند، سیستمهای اتوماسیون ساختمانی، سیستمهای امنیتی، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق، مدیریت تجهیزات و امکانات آبرسانی، سیستمهای مدیریت انرژی، اتوماسیون گرمایشی و سرمایشی استخر، سیستمهای ارتباطی و شبکه ای، سیستمهای برق رسانی هوشمند، سیستمهای برق رسانی اضطراری، تهویه مطبوع هوشمند نیز از دیگر بخش های این نمایشگاه خواهد بود.

ایمنی در کار، تجهیزات حفاظت شخصی، لباس کار و یونیفرم، تجهیزات کار در ارتفاع، تجهیزات ایمنی جاده ای، تجهیزات نظافتی و بهداشتی، خدمات اورژانس و کمکهای اولیه، محافظت در برابر عوامل خطر زا، کنترل آلودگی هوا، کنترل آلودگی صوتی، حفاظت محیطی، علائم هشدار دهنده، ایمنی حمل و نقل و وسایل نقلیه، شرکت های بیمه، موسسات عمومی، دانشگاهها و مراکز آموزشی، بیمارستانها و موسسات تامین سلامت ...

پیشگیری از حریق، سیستمهای تشخیص و هشدار، سیستمهای اعلام و اطفاء حریق، انواع تجهیزات ضد حریق، سیستمهای خروج اضطراری، خودروهای اطفاء حریق، لباس و تجهیزات مقاوم در برابر آتش، تجهیزات تجسس و امداد، تجهیزات پزشکی و کمکهای اولیه، آموزش و نرم افزارهای مرتبط با HSE، سیستمهای تهویه و تخلیه دود نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

چرا باید در نمایشگاه نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی و امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد مشارکت کرد؟

این نمایشگاه مکان ملاقات خاصی برای فعالان حرفه ای این صنعت خواهد بود ،جایی که تمامی غرفه داران به آن احساس تعلق خواهند کرد.

این نمایشگاه بر اساس اطلاعات، درخواست ها و بازخوردی طراحی شده که از مشارکت کنندگان دریافت شده است.

تمامی مشارکت کنندگان از جمله شرکت های بزرگ ، یا شرکت های کوچک و نوپا می توانند با نظرات و ایده های خود به برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه کمک نمایند.

دعوت از بازدید کنندگان مطابق با درخواست ها و انتظارات مشارکت کنندگان شکل گرفته و بهبود داده شده است.

اطمینان حاصل خواهد شد که ارتباطات تجاری میان بازدید کنندگان و مشارکت کنندگان نه تنها در طول نمایشگاه بلکه پس از آن نیز ادامه خواهد یافت.

در زمان اجرای پروژه نمایشگاه ،جایگاه به روز ترین فناوری های جهانی مد نظر قرار خواهد گرفت .

دیگر فعالیت های تخصصی ای صنعت نیز سر مشق قرار خواهند گرفت و مقایشه خواهند شد.

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های حفاظتی، امنیتی و امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد بازدهی خود را حتی در سخت ترین و پرتنش ترین شرایط اقتصادی حفظ نموده است.

شرکت فرتاک گلوبال ویژن شما را به بازدید از پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری های حفاظتی و امنیتی، دوربین مداربسته امداد و نجات، ایمنی و آتش نشانی دعوت می نماید.

منتظر حضور سبز همراهان عزیز فرکویی هستیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
  • 021887*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی