اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14001124570657652

آچارباز؛ سایت تعمیر آنلاین تمامی لوازم خانگی

کد: 14001124570657652

https://bit.ly/3BfPGeF

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها با خراب شدن لوازم برقی اداری و خانگی، در ابتدا به فکر تعمیر آن‌ها هستیم؛ چون قیمت هر یک از این وسایل روزبه‌روز بیشتر می‌شود؛ تعمیر گزینه مناسب برای صرفه‌جویی در هزینه‌هاست.

آچارباز؛ سایت تعمیر آنلاین تمامی لوازم خانگی
آچارباز؛ سایت تعمیر آنلاین تمامی لوازم خانگی

تعمیرکار هم باید ماهر باشد تا توانایی تعمیر درست و اصولی دستگاه را داشته باشد، در غیر این‌صورت خرابی دستگاه بیشتر می‌شود.. 

این روزها شرکت‌های زیادی، خدمات تعمیر لوازم خانگی را انجام می‌دهند که برای اطمینان خاطر مشتریان، خدمات خود را گارانتی می‌کنند؛ اما همیشه اولین‌ها به دلیل تجربه بیشتر، قابل اطمینان‌تر هستند. سایت آچارباز جزء اولین سامانه‌های اینترنتی است که خدمات تعمیر در محل وسایل را ارائه می‌دهد. تعمیرکاران این سامانه، وسایل برقی شما را در هر محلی که دوست دارید تعمیر می‌کنند. در این مطلب، این سامانه را بیشتر بررسی می‌کنیم تا با فرآیندهای تعمیر آنلاین تمامی لوازم خانگی و نظرات مشتریان آن آشنا شوید.

مزایای استفاده از خدمات آچارباز برای شما در صفحه اصلی این سایت، مزیت‌هایی که این شرکت برای مشتریان در نظر گرفته، به چشم می‌خورد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  قیمت منصفانه
  • لیست تعرفه مشخص
  • تعیین زمان و مکان تعمیر به انتخاب مشتری
  • خدمت‌رسانی ایمن با حفظ حریم خصوصی
  • سرویس و تعمیر تخصصی همراه با گارانتی
  • تیم مشاوره و پشتیبانی تلفنی

با کمی توجه می‌توان فهمید که این اصول با توجه به نیازها و خواسته‌های مشتری تعیین شده‌است.

قیمت منصفانه و لیست تعرفه مشخص برای بررسی این مورد لیست تعرفه خدمات آچارباز که در «شفافیت در تعرفه ها» یا نوار پایین سایت و بخش «تعرفه خدمات» قرار داشت را بررسی کردیم. قیمت‌های مشخص شده لیست را با تعرفه‌های روز بازار مقایسه کردیم. با مقایسه انجام شده مشخص شد که آچارباز برای خدمات خود، قیمت‌های مناسبی در نظر گرفته است.

تیم مشاوره و پشتیبانی تلفنی بعد از ثبت درخواست تعمیرات در این سامانه، تیم مشاوره و پشتیبانی آن با مشتری تماس می‌گیرد. در این تماس، او می‌تواند مشکل دستگاه خود را دقیق‌تر برای آچارباز توضیح دهید. مشاور با توجه به توضیحات، هزینه تقریبی برطرف کردن مشکل را اعلام می‌کند و اگر با آن موافقت کند، یک تعمیرکار به مشتری معرفی می‌شود.

تعیین زمان و مکان تعمیر به انتخاب شما یکی از ویژگی‌های خاص این سامانه، انجام خدمات، در زمان و مکانی است که مشتری انتخاب می‌کند. این موضوع باعث راحتی مشتری می‌شود و در وقت او هم صرفه‌جویی می‌کند.

فرض کنید یکی از دستگاه‌های شما نیاز به تعمیر دارد؛ اما تعمیرکار قبول نمی‌کند که به محل زندگی شما بیاید و تعمیرات دستگاه را خارج از ساعت اداری و روزهای تعطیل انجام دهد. با توجه به این شرایط، باید دستگاه را به تعمیرگاه ببرید و اگر آخر هفته باشد، برای تعمیر دستگاه، حداقل تا شنبه هفته آینده صبر کنید.

در آچارباز، بعد از مرحله مشاوره، تعمیرکار با شما تماس می‌گیرد و زمان و محل انجام خدمات را با شما هماهنگ می‌کند. با انجام خدمات در محل و زمان دلخواه مشتری، بسیاری از دردسرهای تعمیر دستگاه، کم می‌شود.

این سامانه برای راحتی مشتریان، بعد از مراجعه تعمیرکار و قبل از شروع کار هم هزینه را به مشتری اعلام می‌کند. اگر مشتری با این قیمت موافقت کند، تعمیرکار اجازه دارد، عیب‌یابی دستگاه را انجام دهد.

خدمت‌رسانی ایمن با حفظ حریم خصوصی همه سرویس‌کارها و تعمیرکارهای آچارباز، گواهی عدم سوء سابقه دارند و موظف هستند که به حریم خصوصی مشتریان احترام بگذارند و آن را حفظ کنند. این موضوع توسط مشتریان سامانه و در نظرات آن‌ها تایید شده است.

سرویس و تعمیر تخصصی به همراه ارائه گارانتی این سامانه در انتخاب تعمیرکاران و سرویس‌کاران خود دقت زیادی دارد. اغلب مسئولان فنی آچارباز که کار تعمیرات دستگاه‌ها را انجام می‌دهند، دوره دیده هستندو تجربه و شناخت کافی از دستگاه‌ها دارند. گارانتی که آچارباز برای تعمیر دستگاه‌ها به مشتری می‌دهد، این موضوع را تایید می‌کند.

تعمیر همه لوازم خانگی با برندهای مختلف تعمیر همه لوازم خانگی با هر برندی در آچارباز انجام می‌شود؛ این یعنی برای تعمیرکاران این سامانه، تعمیر همه دستگاه‌های برقی کار آسانی است و آن را به راحتی انجام می‌دهند. افراد زیادی که وسایل برقی با برندهای خاص دارند یا لوازم آن‌ها توکار هستند از خدمات این سامانه استفاده می‌کنند.

بررسی سابقه کاری آچارباز با توجه به نظر مشتریان آن بعد از بررسی اصول آچارباز، برای بررسی کیفیت خدمات آن‌ها به سراغ نظرات ثبت شده مشتریان رفتیم. یکی از راه‌های بررسی کیفیت خدمات هر سامانه‌ای، خواندن نظرات مشتریان آن است.

مشتریان زیادی از خدماتی که از این سامانه دریافت کرده‌اند، راضی هستند و در نظر خود به این موضوع اشاره کردند که اگر یکی دیگر از لوازم خانگی آن‌ها خراب شود، باز هم تمایل دارند از خدمات آچارباز استفاده کنند. برخی، دلایل این تمایل خود را علاوه بر موارد بالا، دقت و مهارت تعمیرکاران، مراحل ساده ثبت درخواست تعمیرات در اپ گوشی و زمان رسیدگی کوتاه به مشکل دستگاه‌شان بیان کردند. به دلیل رضایت مشتریان از ثبت درخواست در اپ موبایل آچارباز، آن را نصب و کمی بررسی کردیم.

داشتن اپ موبایل برای ثبت درخواست راحت‌تر اپ آچارباز را می‌توان از طریق گوگل‌پلی، اپ‌استور و بازار دریافت و نصب کرد. این اپ، بدون دردسر روی گوشی نصب می‌شود و تنها با ثبت شماره و اسم، می‌توان از آن استفاده کرد. بعد از نصب اپ، باید شهر و دستگاه مورد نظر را انتخاب کرد. بعد از انتخاب دستگاه، در لیست باز شده، مشکل دستگاه انتخاب می‌شود.

در مرحله بعدی، در مورد مشکل دستگاه توضیحات بیشتری خواسته می‌شود. در نهایت هم آدرس دقیق از مشتری دریافت و بعد از ثبت درخواست، مراحل تعمیر در کم‌ترین زمان ممکن توسط آچارباز، پیگیری می‌شود.

وبلاگ آچارباز، یک منبع خوب برای یادگیری عیب‌یابی لوازم خانگی بعد از بررسی نظرات مشتریان آچارباز، کنجکاو شدیم که به وبلاگ آن هم نگاهی بیندازیم. در این وبلاگ، مقالات خوبی در مورد عیب‌یابی وسایل برقی خانگی وجود دارد. با خواندن این مقالات می‌توان به خوبی با سیستم داخلی لوازم خانگی مثل زودپز برقی، جارو شارژی، تلویزیون و یخچال آشنا شد. تعمیرکاران مبتدی و کسانی که به کارهای فنی علاقه دارند، با خواندن مقالات آچارباز می‌توانند اطلاعات مفیدی به دست بیاورند.

آچارباز بیش از 2000 خدمت متنوع تعمیر و سرویس‌دهی دارد؛ به همین دلیل شما می‌توانید در آن تعمیرکار ماهر هر نوع وسیله برقی خانگی و اداری را پیدا کنید. با توجه به این گستردگی خدمات، نصب اپلیکیشن این سامانه یا بازدید از سایت آچاباز خالی از لطف نیست؛ چون مطمئن می‌شوید در مواقع خرابی وسایل ضروری یک تعمیرکار مطمئن در جیب خود دارید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آچارباز

ما حوزه خدمات و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی ایرانیان را متحول کرده ایم. آچارباز استارتاپی 1 ساله با پشتوانه 23 سال تجربه کار خدماتی، تعمیرات و گارانتی تجهیزات الکترونیکی شرکت فالنیک(ایران اچ پی) است. ما با اعزام سریع تعمیرکار حرفه ای در محل، خیال مشتریانمان را راحت کرده و هزینه های آنها را کاهش می دهیم. حوزه های فعلی خدمات و تعمیرات ما لپتاپ و کامپیوتر، پرینتر، تلویزیون، سرور و تجهیزات شبکه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]