کد: 14001215575099147

به همت مجموعه سپناوب برگزاری وبینار رایگان 20 اسفند 1400

وبینار آنلاین  ثبت و سئو پیج اینستاگرام در گوگل مپ برگزار می‌شود

کد: 14001215575099147

https://bit.ly/3vKuOeB

، تهران , (اخبار رسمی): وبینار رایگان و آنلاین  ثبت و سئو پیج اینستاگرام در گوگل مپ  با حضور علاقمندان به سئوی پیج اینستاگرام در تاریخ 20 اسفند 1400 برگزار می‌شود.

وبینار آنلاین  ثبت و سئو پیج اینستاگرام در گوگل مپ برگزار می‌شود
وبینار آنلاین  ثبت و سئو پیج اینستاگرام در گوگل مپ برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی مجموعه سپناوب، وبینار آنلاین ثبت و سئو پیج اینستاگرام در گوگل مپ با حضور علاقمندان به سئوی پیج اینستاگرام در تاریخ 20 اسفند 1400 به صورت آنلاین ( وبینار ) توسط این شرکت برگزار می‌شود.

پریسا بهشتی مدیر عامل مجموعه سپناوب هدف از برگزاری این وبینار را ارتقای سطح دانش علاقمندان به بازاریابی اینترنتی بیان و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان صنعت کسب و کار های آنلاین، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان فراهم شود.

پریسا بهشتی درباره زمینه‌ها و نتایج این وبینار آموزشی افزود: این وبینار آنلاین، به صورت رایگان برگزار خواهد شد و مطالبی کاملا عملی و کاربردی گفته می شود..

اوبه برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: در نظر داریم با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین در حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ به علاقمندان این حوزه کمک کنیم تا اطلاعات واقعی را به دست آورند.

گفتنی است برای حضور در این وبینار آموزشی هزینه ای دریافت نخواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر صفحه ایسمینار سپناوب را دنبال کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سپنا وب

هدف و رسالت اصلی مجموعه سپناوب ارائه مشاوره و خدمات مورد نیاز به مدیران کسب و کارها برای رشد هر چه سریعت و توسعه کسب و کارشان در بستر اینترنت است. این مجموعه در نظر دارد با افزایش اطلاعات مدیران کسب و کار و ارائه مشاوره دقیق باعث کاهش ریسک ورود به فضای اینترنت شود و در نتیجه ماندگاری و رشد یک کسب و کار تازه در اینترنت باعث نمایان شدن نتایجی بسیار مفید برای کل بازار اینترنت خواهد شد sepnaweb.com

منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش