اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 14010116579657652

آشنایی با سه سایت برتر تعمیر آنلاین لوازم خانگی، خدمات سرمایش گرمایش و ...

کد: 14010116579657652

https://bit.ly/37hmid5

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه با توجه به تغییر شیوه زندگی افراد در سراسر جهان، شیوه ارائه خدمات نیز با سالهای قبل فرق کرده است. تا چند سال گذشته برای پیدا کردن یک تعمیرکار باید در بازارهای تعمیراتی لوازم خانگی، بدنبال یک تعمیرکار ماهر می‌گشتیم.

آشنایی با سه سایت برتر تعمیر آنلاین لوازم خانگی، خدمات سرمایش گرمایش و ...
آشنایی با سه سایت برتر تعمیر آنلاین لوازم خانگی، خدمات سرمایش گرمایش و ...
آشنایی با سه سایت برتر تعمیر آنلاین لوازم خانگی، خدمات سرمایش گرمایش و ...
آشنایی با سه سایت برتر تعمیر آنلاین لوازم خانگی، خدمات سرمایش گرمایش و ...
آشنایی با سه سایت برتر تعمیر آنلاین لوازم خانگی، خدمات سرمایش گرمایش و ...
آشنایی با سه سایت برتر تعمیر آنلاین لوازم خانگی، خدمات سرمایش گرمایش و ...

بیشتر تعمیرکاران فقط دستگاه‌های یک برند را تعمیر می‌کردند یا به ندرت فردی می‌توانست تعمیرات انواع لوازم خانگی را انجام دهد. اگر این افراد را پیدا می‌کردیم به دلیل تبهر زیاد، اغلب مشغله بسیار داشتند. در نتیجه برای تعمیر، باید چند روز دستگاه را در تعمیرگاه می‌گذاشتیم . علاوه بر اینها از مواردی مثل جابه‌جایی وسایل، آسیب دیدن وسیله، هزینه رفت و آمد به تعمیرگاه و ... نیز دردسرهای دیگر این روش بودند.

اما با گسترش تکنولوژی اینترنت، شرکت‌های مختلفی به وجود آمدند تا بتوانند خدماتی مانند تعمیر کردن لوازم خانگی را به صورت آنلاین، ارائه دهند. این کار باعث شد، وقت و انرژی افراد بیهوده تلف نشود، در نتیجه به سرعت مورد استقبال مردم قرار گرفتند.

در ادامه این مطلب قصد داریم چند شرکت معتبر در حوزه تعمیر آنلاین لوازم خانگی و ویژگی‌های مهم آنها را بررسی کنیم. این ویژگی‌ها باعث تمایز بین شرکت‌های مختلف شده‌اند. از این رو شرکت‌های مختلفی را در این حوزه بررسی کردیم.

از بین سایت‌های مختلف خارجی در حوزه تعمیرات سایت‌های fixer.com و ahs.com در نمونه‌های  داخلی و برای درخواست آنلاین تعمیرکار سایت آچارباز نسبت به رقبا برتری داشتند.

بهترین سایت‌های تعمیر آنلاین لوازم خانگی چه ویژگی‌هایی دارند؟

در بین بررسی‌های انجام شده در سایت‌های مختلف، برخی از سایت‌های تازه کار بودند و فقط برخی از این ویژگی‌ها را داشتند؛ و برخی دیگر به صورت مبهم به چند ویژگی اشاره کرده بودند اما مستندی برای آن نداشتند. از طرفی با توجه به تعداد شرکت‌های ارائه دهنده، پیدا کردن شرکتی که به تعهدات خود پایبند باشد، کار مشکلی است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های سایت‌های برتر بررسی شده ما، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ثبت سفارش رایگان

سایت‌های برتر خدماتی در این حوزه، امکان ثبت سفارش را به صورت آنلاین و رایگان فراهم کرده‌اند. علاوه بر ثبت سفارش، امکان دریافت مشاوره‌های ابتدایی از کارشناسان پشتیبانی یا تعمیرکار فنی نیز وجود دارد.از طرفی برای مشتری مداری، علاوه بر ثبت سفارش اینترنتی، امکان ثبت سفارش تلفنی را نیز فراهم کرده‌اند.

برخی از این سایت‌ها فقط به این موارد بسنده نکرده‌اند و علاوه بر موارد فوق، در وبلاگ خود نیز مقالاتی در رابطه با نحوه کار با دستگاه، نگهداری، تعمیرات دستگاه‌ها ارائه کرده‌اند.

داشتن مجوزهای رسمی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت‌های آنلاین خدماتی، داشتن مجوزهای رسمی از ادارات معتبر و مرتبط است.این مسئله به این دلیل اهمیت دارد که تعمیرکاران به محل و حریم شخصی مشتری اعزام می‌شوند؛ در نتیجه باید افراد معتمد باشند تا از بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری بعمل آید. از طرفی تعمیرکار باید مدارک هویتی کاملی داشته باشد تا در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، امکان پیگیری وجود داشته باشد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی

رعایت بهداشت از ویژگی‌های جدانشدنی یک تعمیرکار حرفه‌ای است. این ویژگی در چند سال اخیر با پیدایش کرونا اهمیت بیشتری پیدا کرده است. شرکت‌های برتر این حوزه برای حفظ سلامت تعمیرکاران خود، اقدامات مختلفی انجام می‌دهند. اما برخی از شرکت‌ها نسبت به پروتکل‌ها بی تفاوت هستند، در نتیجه وضعیت سلامتی شخص اعزامی به محل مشتری مشخص نیست.

تعمیر در محل و در حضور مشتری

یکی از دلایل به وجود آمدن شرکت های آنلاین، بالا بردن رفاه افراد است. در خصوص شرکت‌های تعمیراتی این ویژگی با تعمیر دستگاه در محل مشتری معنی می‌شود تا از انتقال دستگاه توسط مشتری به تعمیرگاه و حوادث آنها جلوگیری بعمل آید. از طرفی، تعمیر در محل و حضور مشتری زمانی امکان پذیر است که تعمیرکاران در زمینه تعمیر کاملا تبهر داشته باشند، در غیر اینصورت امکان رفع مشکل وجود ندارد و باید علت به وجود آمدن مشکل از جاهای مختلف جستجو شود.

چنانچه تعمیرکار تجربه و مهارت کافی را در زمینه تعمیرات دستگاه داشته باشد، با توجه به مشکل اعلام شده مشتری، با ابزار و تجهیزات کامل در محل مشتری حاضر می‌شود تا زمان تعمیرات را به حداقل رسانده و رضایت مشتری را جلب کند.

آموزش و تخصص افراد

بسیاری از سایت‌ها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمت، تنها با ثبت آگهی اقدام به استخدام تعمیرکاران می‌کنند و اقدامی در جهت بالا بردن دانش تعمیرکاران انجام نمی‌دهند.

اما شرکت‌های برتر این حوزه، علاوه بر استخدام افراد ماهر، با ایجاد آموزشگاه، کتاب و ... علاوه بر افزایش آگهی تعمیرکاران خود، برای اشتغال زایی  نیروهای جوان نیز قدم بر می‌دارند.

روش های مختلف پرداخت

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که می‌تواند شرکت‌های برتر این حوزه را از سایر شرکت‌ها متمایز کند، روش پرداخت و تسویه حساب فاکتور هاست.

در برخی از شرکت‌ها امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی و کیف پول اعتباری وجود ندارد، در نتیجه هزینه باید به صورت نقدی یا کارت به کارت برای تعمیرکار واریز شود.

اما شرکت‌های حرفه‌ای در این زمینه، روش‌های مختلف را برای تسویه فاکتورها راه اندازی کرده‌اند. با اینکار، مشتری می‌تواند با توجه به شرایط خود به صورت نقدی، واریز به حساب شرکت، کارت به کارت برای تعمیرکار، درگاه اینترنتی پرداخت، کیف پول اعتباری و ... فاکتور را تسویه کند.

ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف

از دیگر ویژگی‌های بهترین شرکت‌های این حوزه می‌توان به فعالیت در حوزه‌های مختلف با برندهای متفاوت اشاره کرد. شاید بپرسید این ویژگی برای مشتری چه اهمیتی دارد؟ این مسئله به دلایل مختلفی اهمیت دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر وسایل مختلف مشتری در زمان حضور تعمیرکار
 • ارتباط با یک شرکت برای خدمات مختلف و عدم نیاز به شرکت های مختلف
 • تعداد زیاد تعمیرکاران شرکت
 • عدم نیاز به نصب اپلیکیشن‌های مختلف ...

همان طور که بیان شد، یکی از شرکت‌های ایرانی معتبر در حوزه تعمیر آنلاین لوازم خانگی، برقی، تاسیساتی، سرمایشی و گرمایشی و ... شرکت آچارباز است. این شرکت نیز مانند سایت های اعلام شده در بالا در حوزه‌های مختلفی خدمات ارائه می‌کند.

یکی از این حوزه‌ها که در فصل بهار و تابستان بسیار فعال است و مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد، خدمات مربوط به تهویه مطبوع است. این خدمات شامل تعمیر، سرویس، راه اندازی و ... کولر آبی و کولر گازی و سایر وسایل این حوزه می‌شود.

با توجه به آغاز فصل بهار نوبت به سرویس کولر کم کم فرا می‌رسد. اما سرویس کامل کولر آبی شامل چه مواردی می‌شود؟

 • تنظیم شناور کولر آبی، جهت کنترل آب ورودی به کفی کولر
 • کنترل پمپ آب و سیستم انتقال آب به پوشال‌ها
 • بررسی فن و در صورت نیاز تعویض تسمه کولر
 • روغن کاری یاتاقان کولر آبی
 • بررسی و روغن کاری دینام کولر
 • از بین بردن رسوبات کولر آبی
 • بررسی جعبه تقسیم برق کولر
 • شستشوی مخزن حلزونی
 • تنظیم تسمه کولر آبی
 • تعویض پوشال کولر
 • شستشوی بدنه کولر
 • راه اندازی کولر آبی

اگر شما هم به دنبال فردی برای راه اندازی دستگاه خود هستید، می‌توانید از تعمیرکاران این شرکت کمک بگیرید. کافیست سفارشتان را ثبت کنید تا تعمیرکاران این شرکت به محل شما اعزام شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آچارباز

ما حوزه خدمات و تعمیرات تجهیزات الکترونیکی ایرانیان را متحول کرده ایم. آچارباز استارتاپی 1 ساله با پشتوانه 23 سال تجربه کار خدماتی، تعمیرات و گارانتی تجهیزات الکترونیکی شرکت فالنیک(ایران اچ پی) است. ما با اعزام سریع تعمیرکار حرفه ای در محل، خیال مشتریانمان را راحت کرده و هزینه های آنها را کاهش می دهیم. حوزه های فعلی خدمات و تعمیرات ما لپتاپ و کامپیوتر، پرینتر، تلویزیون، سرور و تجهیزات شبکه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]