اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101185801410250

تکنیک صحیح مسواک زدن

روش صحیح مسواک زدن چگونه است؟

کد: 140101185801410250

https://bit.ly/37tK6KH

، مشهد , (اخبار رسمی): هدف این مقاله ارتقای درک و دانش در مورد موضوعات کلی بهداشت دهان و دندان است. در نظر گرفته نشده است که جایگزینی برای مشاوره، تشخیص یا درمان حرفه ای باشد. هر گونه سؤالی ممکن در مورد یک بیماری یا درمان داشته باشید، همیشه از دندانپزشک یا سایر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی واجد شرایط مشاوره بگیرید.

روش صحیح مسواک زدن چگونه است؟
بهداشت دهان و دندان چگونه انجام می شود؟

بهداشت خوب دهان باعث می شود دهانی سالم به نظر برسد و بویی سالم داشته باشد. این یعنی:

  • دندان های شما تمیز و عاری از مواد زائد هستند
  • لثه ها محکم روی دندان ها قرار می گیرند و هنگام مسواک زدن یا نخ دندان کشیدن درد نمی کنند و خونریزی نمی کنند
  • بوی بد دهان یک مشکل همیشگی نیست.

اگر هنگام مسواک زدن یا نخ دندان کشیدن لثه‌هایتان درد می‌کند یا خونریزی می‌کند، یا بوی بد دهانتان دائمی است، به دندانپزشک خود مراجعه کنید. هر یک از این شرایط ممکن است نشان دهنده یک مشکل باشد.

متخصص دندانپزشکی شما می تواند به شما در یادگیری تکنیک های بهداشت دهان و دندان کمک کند و می تواند به نقاطی از دهان شما که ممکن است در حین مسواک زدن و نخ دندان کشیدن نیاز به توجه بیشتری داشته باشد، کمک کند.

بهداشت دهان و دندان چگونه انجام می شود؟

استفاده از محصولات بهداشت دهان و دندان یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید برای دندان ها و لثه های خود انجام دهید. دندان های سالم نه تنها به شما کمک می کند که ظاهر و احساس خوبی داشته باشید، بلکه به درستی غذا خوردن و صحبت کردن را نیز ممکن می سازد. سلامت دهان و دندان برای سلامت کلی شما مهم است.

مراقبت های پیشگیرانه روزانه، از جمله مسواک زدن مناسب و نخ دندان کشیدن، به توقف مشکلات قبل از ایجاد آنها کمک می کند. این بسیار کمتر از درمان شرایطی که اجازه پیشرفت داده شده اند، دردناک، پرهزینه و نگران کننده است.

در بین مراجعه‌های منظم به دندانپزشک، هر یک از ما می‌توانیم اقدامات ساده‌ای برای کاهش خطر ابتلا به پوسیدگی دندان، بیماری لثه و سایر مشکلات دندانی انجام دهیم. این شامل:

  • دو بار در روز مسواک بزنید و روزانه از نخ دندان استفاده کنید
  • داشتن یک رژیم غذایی متعادل و محدود کردن میان وعده ها بین وعده های غذایی
  • استفاده از محصولات دندانی حاوی فلوراید، از جمله خمیر دندان
  • اگر دندانپزشک به شما بگوید شستشو با دهانشویه حاوی فلوراید انجام دهید
  • اطمینان حاصل کنید که کودکان زیر 12 سال اگر در یک منطقه غیر فلوراید زندگی می کنند، آب حاوی فلوراید بنوشند یا مکمل فلوراید مصرف کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی پوست کالا

فروشگاه اینترنتی پوست کالا عرضه کننده محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی - فروش لوازم برقی آرایشی - محصولات مراقبت از پوست و مو فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه و مختص کودکان - به آسانی محصولات ما را سفارش دهید و محل سکونت دریافت نمایید

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش