اطلاعات تماس
 • 021860*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 140101275820118566

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای مطالعه مقالات به روز 2022

کد: 140101275820118566

https://bit.ly/3uQPqkM

، (اخبار رسمی): همانطور که بهترین مرجع برای یادگیری مباحث فنی، از افراد متخصص آن صنعت است، مطالعه مفاهیم و استراتژی های به روز دیجیتال مارکتینگ نیز از شرکت های متخصص و باتجربه بهترین انتخاب است.

بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای مطالعه مقالات به روز 2022
انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ
بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای مطالعه مقالات به روز 2022
برخی از خدمات شرکت های بازاریابی دیجیتال
بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای مطالعه مقالات به روز 2022
انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ

در این مقاله به بررسی بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای مطالعه مقالات معتبر و به روز در زمینه های سئو، طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال می پردازیم.

سبک زندگی یا لایف استایل ما به نوعی تحت تاثیر فضای غالب دیجیتال قرار گرفته است و در این میان به روز بودن و مطالعه مقالات در حوزه دیجیتال مارکتینگ چه برای زندگی و چه برای کار می تواند بسیار مفید باشد. همانطور که بهترین مرجع برای یادگیری مباحث فنی، از افراد متخصص آن صنعت است، مطالعه مفاهیم و استراتژی های به روز دیجیتال مارکتینگ نیز از شرکت های متخصص و باتجربه بهترین انتخاب است.

در این مقاله به بررسی بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ برای مطالعه مقالات معتبر و به روز در زمینه های سئو، طراحی سایت و بازاریابی دیجیتال می پردازیم.

معرفی بهترین شرکت های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ (فارسی و انگلیسی)  

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف

ایران وب لایف شرکت دیجیتال مارکتینگ فول سرویسی است که با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در وب فارسی، زمینه های سئو، طراحی سایت، عکاسی، مدیریت شبکه های اجتماعی و ... را پوشش داده است. انتخاب این مجموعه به مدیریت جناب مهندس امین رزاق خواه بر دو پایه استوار است:

 • تجربه و سابقه فعالیت

ایران وب لایف از سال 1393 با اندیشه ساخت وبسایت های داینامیک شروع به کار کرد و رفته رفته به خدمات خود افزود. از جمله نمونه کار های موفق این مجموعه می توان به طراحی وبسایت داینامیک کارت هدیه بانک پاسارگاد، طراحی سایت، سئو و سوشال مدیا شرکت پاکسان، اکسیر کادوس، مشاوره سئو مجموعه دکتر عبیدی و پروژه های سئو مانند شرکت شیرالات KWC، مجموعه سیناپکینگ، فوراور ایران، خانه چمن و ده ها شرکت دیگر را از صفر تا صد انجام داده است.

تجربه ایران وب لایف در زمینه های مختلف بازاریابی دیجیتال، سبب می شود اکثر مقالات این سایت با کیس استادی (بررسی موردی) و ادله دقیق باشد نه صرفا کپی محتوا از وبسایت های خارجی!

 • دانش فنی و اطلاعات به روز

تجربه بالای یک شرکت دیجیتال مارکتینگ به می تواند میزان خوبی راهگشای کسب و کار شما باشد اما دانش فنی و به روز نیز نکته ای است که باید به آن توجه کنیم. مطالعه مقاله متخصصی که با دانش به روز و تجربه بالا، محتوایی در زمینه سئو نگارش می کند نسبت به یک محتوای ترجمه شده ارزش بسیار بالاتری دارد.

 1. آژانس دیجیتال مارکتینگ neil patel

نیل پتل نابغه دیجیتال مارکتینگ!

او توسط روزنامه وال استریت ژورنال، فوربس، رییس جمهور آمریکا و بسیاری از مجموعه های موفق تحسین شده و در لیست برترین ها قرار گرفته است. ابزاری که او برای سئو سایت به نام Ubersuggest طراحی و پیاده سازی کرده است به میلیون ها نفر در سراسر دنیا برای رشد کسب و کار آنلاین کمک کرده است.

وبسایت نیل پتل منبعی غنی از آموزش های دیجیتال مارکتینگ و سئو است که می توانید با دانش اندک زبان انگلیسی هم به مطالعه آنها بپردازید. همچنین نیل پتل در ویدئو های خود در یوتیوب نیز بصورت تخصصی مباحث سئو و دیجیتال مارکتینگ را با مثال و کیس استادی بیان می کند.

 1. وبسایت Ahrefs

یکی از بهترین ابزار ها برای تحلیل سئو وبسایت بخصوص سئو خارجی و لینک سازی، ابزار Ahrefs است. در کنار قابلیت های بالایی که این ابزار برای تحلیل و آنالیز به ما می دهد، یوتیوب این مجموعه منبع غنی و کاملی برای مطالعه در حوزه بهینه سازی سایت است. اما چرا ما یک وبسایت تخصصی را معرفی کردیم؟

طبیعتا هنگامی که بیش از 60 درصد ورودی تمامی وبسایت های دنیا از طریق سرچ طبیعی و موتور های جستجوست (بیش از 95 درصد سهم بازار موتور های جستجو در اختیار گوگل است.) شناخت سئو، تحلیل درست و ابزار های آن می تواند باعث رشد چندین برابری کسب و کار شما شود. پس فرصت مطالعه در این مورد را از دست ندهید.

برخی از خدمات شرکت های بازاریابی دیجیتال  

 • طراحی سایت: داشتن یک وبسایت اینترنتی اولین و مهم ترین اقدام هر شرکت برای استارت خدمات دیجیتال مارکتینگ است.
 • سئو: بهینه سازی وبسایت برای کلمات کلیدی جستجو شده در گوگل و افزایش ورودی ثابت از طریق جستجو
 • مدیریت شبکه های اجتماعی: طراحی و دیزاین تصاویر رسانه های اجتماعی و افزایش میزان آگاهی از برند
 • تبلیغات اینترنتی: تبلیغات کلیکی، بنری، نیتیو و ... از طراحی تا ارائه نتایج و تحلیل به عهده شرکت های دیجیتال مارکتینگ است.
 • خدمات عکاسی: عکاسی صنعتی، تبلیغاتی، مدلینگ و ... یکی از زمینه های جذاب دیجیتال مارکتینگ است.

انتخاب بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ  

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال، نوعی بازاریابی درونگراست که کمک می کند تا هر کاربر با جستجوی نیاز خود در اینترنت یا شبکه های مجازی، به راحتی به سمت خدمات و محصولات شما جذب شود.

اگر در زمینه دیجیتال مارکتینگ در حال تحقیق هستید و قصد دارید کسب و کار آنلاین خود را تاسیس یا رشد دهید، دو راه در پیش دارید:

 • مطالعه و آموزش موارد تخصصی و کسب تجربه، سپس اقدام و تست روی سایت
 • برون سپاری خدمات دیجیتال مارکتینگ مانند سئو و سوشال مدیا به آژانس های دیجیتال مارکتینگ

انتخاب گزینه دوم برای بسیاری از افراد که زمان و تجربه کافی در این زمینه ندارند، بسیار مناسب است.

اما سوالاتی که ذهن شما را برای انتخاب بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ آماده می کند شامل موارد زیر است:

 1. نیاز های بازاریابی شرکت شما چیست و چه انتظاراتی دارید؟
 2. آیا شرکت مورد نظر متوجه نوع خواسته های شما و براورده کردن آن می شود؟
 3. نقطه قوت آژانس مورد نظر چیست؟
 4. نمونه کار های شناخته شده و ناشناسی دارد که آن ها را متحول کرده است؟
 5. نظرات مشتریان راضی و ناراضی از آن ها چگونه است؟
 6. پاسخگویی و میزان توضیحات را چگونه ارزیابی می کنید؟

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
اطلاعات تماس
 • 021860*****
[نمایش اطلاعات]