اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103016089713571

مدرک icdl چیست؟ {کاربرد + شرایط و مزایا}

کد: 140103016089713571

https://bit.ly/3G6CeMt

، تهران , (اخبار رسمی): اگر گذر شما به آزمون های استخدامی شرکت های دولتی بیافتد، بخواهید در موسسات استخدام شوید و یا حتی قصد مهاجرت داشته باشید میبینید که اکثر آنها یک الزام مشترک یعنی داشتن مدرک icdl دارند. اما مدرک icdl چیست؟ چه کاربردی دارد و برای اخذ آن باید چکار کنیم؟

مدرک icdl چیست؟ {کاربرد + شرایط و مزایا}
مدرک Icdl | مدرک icdl چیست؟ | کاربرد مدرک icdl | مدرک icdl فوری | مدرک icdl فنی حرفه ای

مدرک icdl چیست؟

ICDL که مخفف International Certificate of Digital Literacy است توانایی شما را در کار با کامپیوتر و ابزارهای دیجیتال نشان می دهد. در آموزش icdl شما 7 مهارت کامپیوتری مهم و کاربردی زیر را فرا می گیرید و می توانید مدرک icdl بگیرید:

  1. مبانی کامپیوتر شامل مفاهیم پایه فناوری اطلاعات
  2. کار با ویندوز شامل استفاده از رایانه و مدیریت فایل ها
  3. کار با واژه پرداز word
  4. کار با صفحات گسترده نرم افزار excel
  5. کار با بانک اطلاعاتی access
  6. مهارت ارائه فایل با powerpoint
  7. کار با اینترنت (اطلاعات و ارتباطات)

کاربرد مدرک icdl

از آنجایی که امروزه بیشتر کارها سیستمی انجام می شود و کار با کامپیوتر بخشی حذف نشدنی است، مسلما شرکت ها به دنبال جذب نیروهایی هستند که حداقل های کامپیوتر را بدانند. داشتن مدرک icdl به معنای تسلط بر مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ذکر شده در بالاست و توانایی شما را در کار با کامپیوتر و نرم افزارهای پرکاربرد office نشان می دهد. بنابراین با در دست داشتن این مدرک شما می توانید مهارت خود را به کارفرما اثبات کرده و مورد مثبتی در رزومه کاری خود داشته باشید.

اگر بخواهید برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مصاحبه بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، کار در شرکت های بیمه، حکم سر دفتری و دفتر یاری، اداره ثبت و اسناد، قوه قضاییه و شورای حل اختلاف، شهرداری، ادارات برق و گاز، شرکت نفت، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و انواع شرکت های خصوصی اقدام کنید باید بدانید که در 90 درصد مواقع داشتن مدرک icdl الزامی است. حتی اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور داشته باشید باید بتوانید مهارت های خود را با داشتن مدرک اثبات کنید و از آنجایی که دانش کامپیوتر از مهارت های ابتدایی هر شخص چه برای استخدام و چه برای تحصیل در کشورهای خارجی محسوب می شود پس مدرک icdl می تواند راه شما را در مهاجرت هموارتر کند. در گرفتن مدرک icdl کوتاهی نکنید و همین حالا دست به کار شوید!

مدرک icdl از کجا بگیریم؟

حال که اهمیت اخذ مدرک icdl را درک کردید گام بعدی انتخاب آموزشگاه یا موسسه ای است که به شما مدرک icdl بدهد. توجه داشته باشید که به صرف چاپ و مهر کردن، یک کاغذ تبدیل به مدرک نمی شود. مدرکی که اعتبار دارد باید از جایی معتبر و دارای شماره مجوز و قابل استعلام باشد تا برای استخدام و حتی مهاجرت به مشکل نخورید.

معتبرترین مدرک icdl چه داخل کشور و چه خارج از کشور، مدرک فنی حرفه ای با اعتبار بین المللی است. آموزشگاه عصرنخبگان یکی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای و دارنده مجوزهای لازم از این سازمان است و می تواند به شما در گرفتن مدرک icdl فنی حرفه ای و هم مدارک رشته های دیگر در زمینه کامپیوتر، گرافیک، سایت، حسابداری، معماری و ... کمک کند. برای مشاهده تمامی مدارک های ارائه شده توسط آموزشگاه عصرنخبگان علاوه بر مدرک icdl همراه با جزئیات خرید و کد استاندارد هر مهارت کافیست تا روی این لینک کلیک کنید: "مدرک فنی حرفه ای"

مدرک icdl فوری

با اینکه مدرک فنی حرفه ای از معتبرترین مدارک مهارتی است، اما معایبی از جمله نیاز به زمان زیاد برای اعلام زمان آزمون تا زمان اخذ مدرک و هزینه نسبتا بالا دارد. اگر شما می خواهید در مدت زمانی کوتاه، بدون کلاس و با هزینه ای کمتر مدرک بگیرید پیشنهاد ما به شما خرید مدرک آموزشگاهی عصرنخبگان است که به همراه بسته های آموزشی غیرحضوری ارائه می شود. مدرک icdl فوری عصرنخبگان مدرکی معتبر در داخل کشور است و اکثر افراد برای آزمون های استخدامی و کار در موسسات دولتی و خصوصی از این مدرک استفاده می کنند. با اینکه این مدرک تنها در داخل کشور اعتبار دارد اما قابلیت استعلام، شماره مجوز، هولوگرام برجسته و قیمت مناسبی دارد که باعث پرطرفدار بودن آن شده است. با خرید مدرک آموزشگاهی icdl می توانید تنها به مدت 48 ساعت صاحب مدرک معتبر شوید!

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درباره این مدرک، قیمت، نحوه آزمون، مقایسه آن با مدرک icdl فنی حرفه ای و ... کافیست تا روی لینک "مدرک icdl فوری" کلیک کنید.

نتیجه گیری

مدرک icdl یکی از مهم ترین مدارک برای استخدام و مهاجرت است و هم اکنون بسیاری از شرکت ها و موسسات داشتن آن را اجباری کرده اند. در اخذ مدرک icdl مواردی از جمله اعتبار مدرک، اعتبار آموزشگاهی که مدرک را ارائه می دهد، کیفیت آموزش برای آزمون و اخذ مدرک، قیمت مدرک، مدت زمان مورد نیاز برای اخذ آن و ... اهمیت پیدا می کند. برای گرفتن مدرک icdl بدون کلاس در مدت زمان کم پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت آموزشگاه عصرنخبگان (یکی از معتبرترین آموزشگاه های فنی حرفه ای واقع در تهران) و گرفتن مشاوره تخصصی و رایگان است تا مدرکی معتبر و کاربردی بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عصرنخبگان

آموزشگاه عصرنخبگان در سال 92 با هدف ارتقا سطح دانش و مهارت علاقه مندان در رشته های حسابداری، کامپیوتر، گرافیک، معماری و هم چنین ارائه دیپلم رسمی در 5 رشته در شرق استان تهران آغاز به فعالیت نمود. عصرنخبگان با شعار عصرنوآوری در آموزش های کاربردی در طول این سال ها سعی در ارائه آموزش های متناسب با نیازهای روز بازار کار با بیانی ساده به کارآموزان داشته است و همواره از همراهی شما عزیزان در این مسیر برخوردار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون