اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140103176122414495

درخواست تجدید نظر اینستاگرام

کد: 140103176122414495

https://bit.ly/3Mr3QgW

، تبریز , (اخبار رسمی): دیسیبل شدن پیج یک مشکل جدی برای رشد کسب و کارهای اینستاگرامی به حساب می‌آید. در این مقاله به شما روش درخواست تجدید نظر اینستاگرام را آموزش خواهیم داد تا به سادگی این چالش را برطرف کنید. با ما همراه باشید

درخواست تجدید نظر اینستاگرام
درخواست تجدید نظر در اینستاگرام

یکی از مشکلات شایع کاربران اینستاگرام، دیسیبل شدن پیج اینستاگرام است. از آنجایی که بسیاری از کسب و کارها در این پلتفرم فعالیت می کنند، دیسیبل شدن پیج اینستاگرام ممکن است باعث نابودی کسب و کارشان شود. از همین رو کاربرانی که با این مشکل روبرو شده اند به دنبال راهی برای حل کردن آن هستند. در این مقاله قصد داریم روش ارسال درخواست تجدید نظر اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

درخواست تجدید نظر اینستاگرام چیست؟

از آنجایی که امروزه تعداد اکانت های فیک افزایش یافته اند، اینستاگرام سیاست جدیدی را در پیش رو گرفته است و بسیاری از پیج هایی که از قوانین سرپیچی کرده اند را غیر فعال می کند. اما این غیر فعال شدن پیج ممکن از به قیمت نابودی یک کسب و کار آنلاین اینستاگرامی تمام شود. برای حل این مشکل، اینستاگرام جایی برای ارسال درخواست تجدید نظر اینستاگرام و درخواست بازگردانی پیج بسته شده را در پلتفرم خود در نظر گرفته است. اما چگونه باید درخواست تجدید نظر در اینستاگرام را ارسال کنیم تا پیج اینستاگرام را برگردانیم؟

 1. چگونه درخواست تجدید نظر اینستاگرام را ارسال کنیم؟
 2. برای ارسال درخواست بازگردانی پیج در اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید.
 3. ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید.
 4. با این لینک، وارد سایت اینستاگرام شوید.
 5. کادر های نمایش داده شده را به ترتیب پر کنید.
 6. بر روی گزینه SEND کلیک کنید.

می توانید از متن آماده زیر برای کادر ارسال درخواست خود استفاده کنید.

Greetings;
I noticed that my Instagram account is disabled due to a violation of guidelines by making spam actions. I want to inform you that this violation was unintentional by all means as I wasn’t aware of Instagram’s terms of use. Taking this into consideration, I was hoping you could help me get back to my account. I can completely guarantee that no such violation of terms will happen in the future as I have read Instagram’s terms of use top to bottom. I would much appreciate it if you could help me as soon as possible.

علت بسته شدن پیج اینستاگرام چیست؟

یکی از سوالات پر تکرار کاربران اینستاگرام این است که چرا پیج اینستاگرامم دیسیبل شده؟ در جواب به این سوال باید گفت که الگوریتم اینستاگرام دائما در حال تغییر است و ممکن است با عوض شدن قوانین برخی از فعالیت ها در اینستاگرام اسپم شناخته شوند. بنابراین تمامی پیج هایی که فعالیت های اسپم دارند، دیسیبیل خواهند شد و برای رفع محدودیت اینستاگرام باید از قسمت ارسال درخواست تجدید نظر اینستاگرام اقدام کنید. برخی از فعالیت های غیر قانونی در اینستا گرام عبارتند از:

 1. استفاده از فالوور فیک
 2. استفاده از ربات های مخرب
 3. ارسال محتوای کپی شده
 4. ارسال محتوای خشونت آمیز
 5. سو استفاده از تصاویر دیگران

و…

نتیجه گیری:

به انتهای مقاله آموزش ارسال درخواست تجدید نظر اینستاگرام رسیدیم. امیدواریم این مطلب مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشد. همانطور که می دانید، امروزه بسیاری از پیج های اینستاگرام بخاطر قوانین سختگیرانه اینستاگرام بسته می شوند و کاربران نمی توانند به پیج خود دسترسی داشته باشند. از این رو همه به دنبال راهی برای بازگردانی پیج خود هستند. راه حل ارائه شده در این آموزش، مربوط به سایت اینستاگرام بوده که توسط تیم اینبو تست شده است. به نظر شما چه راه حل های دیگری برای بازگردانی پیج اینستاگرام کاربرد دارد؟

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اینبو

شرکت اینبو به صورت تخصصی در حوزه ی اینستاگرام فعالیت می کند. این شرکت با سابقه ای نزدیک به نیم دهه بهترین قابلیت ها را برای جذب فالوور، افزایش مشتری و در نتیجه افزایش فروش به شما ارائه می دهد. ربات اینستاگرام اینبو مهم ترین محصولی است که اینبو در اختیار شما قرار می دهد. این شرکت با بهره گیری از توانمند ترین افراد، برنامه ی ربات اینستاگرام را به گونه ای طراحی کرده است که می تواند در مدت کوتاهی پیج کسب و کار شما را به صفحه ی اکسپلوور بکشاند. این شرکت علاوه بر فعالیت در حوزه ی ربات اینستاگرام، در حوزه ی خرید فالوور، خرید پیج به صورت واقعی و فیک، خرید لایک، تبلیغات در اینستاگرام، استخدام ادمین پیج و بازگردانی پیج هک شده فعالیت می کند. همچنین ما آماده ایم تا در این زمینه همکاران جدیدی را به مجموعه ی خود اضافه کنیم و توانایی خود را نیز روز به روز افزایش دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت inbo.ir مراجعه نمایید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]