اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 140106286532413815

چه سبکی را برای طراحی منزل دوبلکس در نظر بگیریم؟

کد: 140106286532413815

https://bit.ly/3xzgZjv

، اصفهان , (اخبار رسمی): ممکن است برایتان سوال ایجاد شود که: "چه سبکی برای طراحی منزل دوبلکس مناسب تر است؟" در پاسخ به این سوال باید بگوییم: "این موضوع کاملا به علایق شما بستگی خواهد داشت."

چه سبکی را برای طراحی منزل دوبلکس در نظر بگیریم؟
طراحی منزل

اگر سبک مدرن و امروزی بیشتر باب میل باشد، پس باید خانه را با سبک مدرن طراحی کنید. اما چنانچه از نظر شما سبک کلاسیک از جذابیت های بیشتری برخوردار است، باید به آن روی بیاورید. اما باید توجه داشته باشید که بکارگیری سبک کلاسیک هزینه های به مراتب بیشتری را برایتان به همراه خواهد داشت. اما در هر صورت این شما هستید که سبک طراحی منزل دوبلکس خود را تعیین می کنید.

  • تعیین شکل راه پله خانه های دوبلکس

مانور زیادی می توان در طراحی راه پله های خانه دوبلکس به خرج داد. چرا که آن ها می توانند هر شکلی داشته باشند. می توانند مارپیچ، زاویه دار، به شکل یک خط مورب ساده و.... باشند. اما باید نکته ای را در رابطه با آن ها به خاطر بسپارید. اینکه سطح زمین و جایگاه راه پله در خانه از جمله مواردی هستند که تعیین کننده مدل نهایی خواهند بود. به بیان واضح تر هر مدلی برای هر خانه ای مناسب نمی باشد. ممکن است شما مدل مارپیچ را برای خانه خود بپسندید، اما امکان اجرای آن در منزلتان وجود نداشته باشد. به همین خاطر باید در طراحی منزل دوبلکس نهایت دقت را بکار برد و سنجیده عمل کرد.

  • نمای ظاهری خانه های دوبلکس

به طور کلی طراحی منزل دوبلکس در دو سبک کلاسیک و مدرن ساخته می شوند. این موضوع در رابطه با هر دو نمای بیرونی و درونی خانه ها صدق می کند. چرا که این دو سبک در معماری از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و به همین خاطر مورد استفاده قرار می گیرند.

  • نکاتی در مورد سبک کلاسیک

اگر در طراحی منزل دوبلکس خود سبک کلاسیک را انتخاب می کنید، باید به نکاتی در مورد آن توجه داشته باشید. مثلا باید به یاد داشته باشید که سبک های کلاسیک از زرق و برق بالایی برخوردار هستند. پس به طبع باید هزینه بالایی را برای آن در نظر بگیرید. در فضایی با سبک کلاسیک اغلب شاهد تجملات زیادی خواهید بود. ممکن است با انتخاب این سبک مجبور شوید قسمتی از خانه خود را به لابی اختصاص دهید تا فضا ها از یکدیگر تفکیک شوند. همچنین به یاد داشته باشید، سقف خانه هایی با سبک کلاسیک از نمای کار شده زیبایی بهره مند می باشند. یعنی در اینگونه خانه ها اغلب سقف با گچ بری هایی زیبا تزئین شده است. در نتیجه اگر به بنا های باشکوه و لوکس علاقه زیادی دارید، سبک کلاسیک بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

  • نکاتی در مورد سبک مدرن طراحی منزل

اگر تمایل دارید که خانه ای به دور از هرگونه تجملات داشته باشید، انتخاب سبک مدرن بهترین گزینه برایتان خواهد بود. چرا که در سبک مدرن نهایت سادگی و آرامش به چشم می خورد. به عبارتی انواع گچ بری ها و تشریفات حاکم در سبک کلاسیک در آن وجود ندارد. در نتیجه با خیال راحت می توانید خانه ای ساده، زیبا و در عین حال شیک و امروزی داشته باشید.

  • طراحی منزل دوبلکس و اتاق خواب های آن

در طراحی منزل دوبلکس اغلب شاهد اتاق خواب های بزرگی هستیم. زیرا همانطور که پیش تر گفته شد، طبقه دوم خانه های دوبلکس به اتاق خواب ها اختصاص دارد. یعنی یک طبقه تماما به اتاق خواب ها اختصاص داده می شود. به همین خاطر طبیعتا فضای زیادی برای آن ها در نظر گرفته می شود. معمولا متراژ فضایی که به اتاق خواب ها تعلق می گیرد، چیزی حدود 18 تا 25 متر است. همچنین به یاد داشته باشید که برای اتاق خواب خانه دوبلکس یک تراس در نظر بگیرید. رعایت این موضوع باعث می شود که اثربخشی طبقه دوم این قبیل خانه ها دوچندان شود. برای خرید و اطلاع از قیمت ها به سایت زجاجی مراجعه نمایید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه آینه و دکوراتیو زجاجی

گروه آینه و دکوراسیون زجاجی به مدیریت جناب آقای محسن زجاجی با تکیه بر تجربه نیم قرن ، گروه خود را به سبب علاقه مندی به این حرفه و با هدف نوآوری های بیشتر در زمینه دکوراسیون گسترش داده اند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل