اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395031956885356

بینابرند حلفه واسط با 20 میلیون ایرانی

تبلیغات در اینستاگرام را به متخصصین بازاریابی بسپارید

کد: 1395031956885356

http://j.mp/1tbNVu6

، تهران , (اخبار رسمی): از اواخر سال 91 و همزمان با ارائه اینترنت پرسرعت روی تلفن های همراه تقاضا برای خرید گوشی های موبایل هوشمند و انواع تبلت به شدت افزایش پیدا کرد. اینستاگرام بواسطه داشتن رابط کاربری ساده و تصویر محور آن به سرعت بین جامعه ایرانی رواج یافت. اما چرا تبلیغ در اینستاگرام این قدر اهمیت پبدا کرد؟ و برای موفقیت در این شبکه اجتماعی چه باید انجام دهیم؟

تبلیغات در اینستاگرام را به متخصصین بازاریابی اینترنتی بسپارید

توصیه می کنیم تبلیغات در اینستاگرام را به متخصصین آگاه و باتجربه بازاریابی اینترنتی بسپارید. داشتن نمونه پروژه های موفق و مشتریانی بزرگ شاخص خوبی برای انتخاب آگاهانه یک مشاور بازاریابی خبره است. به سایت ها و اشخاصی که می گویند در ازای مبلغ مشخصی هوادار بگیرید اعتماد نکنید.

اینستاگرام بواسطه داشتن رابط کاربری ساده و تصویر محور آن به سرعت بین جامعه ایرانی محبوب شد. تبلیغات در اینستاگرام نیز همزمان با رشد اینترنت همراه و افزایش کاربران آن در جامعه ایرانی رواج یافت. «بینابرند» از سه سال پیش به عنوان یکی از پیشگامان تبلیغات و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، این شیوه جدید ازبازاریابی اینترنتی را آغاز کرد و کمپین های موفقی را برای برندها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک اجرا کرد.

تبلیغات در اینستاگرام چرا این قدر مهم شده است؟

در حال حاضر از هر دو ایرانی، یک نفر گوشی هوشمند تلفن همراه در اختیار دارد. این درحالی است که در سال 92 فقط 2 میلیون نفر گوشی هوشمند داشتند و بواسطه ارائه بستر اینترنت پرسرعت روی موبایل و همچنین همه گیر شدن اپلیکیشن های کاربردی ارتباطی این تعداد به 40 میلیون کاربر تا پایان سال 94 افزایش یافت. تعداد کاربران ایرانی این شبکه اجتماعی نیز روز به روز در حال افزایش است. طبق تحقیقات ما جمعیت فارسی زبان اینستاگرام به 20 میلیون نفر می رسد و جالب است بدانید حدود 68 درصد کاربران اینستاگرام زنان هستند. بنابراین کسب و کارهایی که محصولات و خدماتی برای این قشر از جامعه دارند می توانند با یک برنامه ریزی صحیح بخت خود را برای موفقیت در این بازار رقابتی به طرز چشمگیری افزایش دهند.

چگونه در اینستاگرام موفق شویم؟

اگر برای حضور جدی در این شبکه اجتماعی آماده هستید باید در وهله نخست اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود را مشخص کنید و سپس با برنامه ریزی علمی و استراتژی صحیح و گام به گام خود را به شایستگی به مخاطبان معرفی کرده و آنها را با خود همراه کنید. برای طراحی هوشمندانه و پایه ریزی مناسب حرکت خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام توصیه می کنیم کار را به متخصصین آگاه و باتجربه بازاریابی اینترنتی بسپارید. داشتن نمونه پروژه های موفق و مشتریانی بزرگ، شاخص خوبی برای انتخاب آگاهانه یک مشاور بازاریابی خبره است.

افزایش فالوور و هوادار در اینستاگرام اگر بی هدف باشد به هیچ وجه به شما کمک نمی کند، بنابراین به سایت ها و اشخاصی که می گویند در ازای مبلغ مشخصی هوادار بگیرید، اعتماد نکنید. باید بدانید پتانسیل هر کسب و کاری متفاوت است و میزان جذب هوادار به عوامل زیادی بستگی دارد. شما باید از طریق تولید محتوای جذاب و همچنین انتشار تبلیغات هدفمند در صفحات ارزشمند اینستاگرام، مخاطب خود را بیابید و پس از جذب برای حفظ آنها و تبدیلشان به مشتری و خریدار نهایی تلاش کنید.

چرا بینا برند انتخابی آگاهانه است؟

«بینابرند» با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب بازاریابی و برندینگ، تاکنون ده ها کمپین تبلیغاتی شاخص در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای شرکت ها و برندهای صاحب نام اجرا کرده است.

بینابرند مشاوری دلسوز و بیناست و برای موفقیت کسب و کار شما برنامه دارد. هدف ما صرفا افزایش هوادار و فالوور صفحه  شما در اینستاگرام شما نیست. ما با توجه به نوع مخاطبان و اهداف شما، پیام و سناریوی تبلیغاتی را طراحی می کنیم و در جامعه ای بزرگ آن را به صورتی جذاب منتشر می کنیم. اما این تازه آغاز راه است.

خلاقیت در تولید محتوای هدفمند و ایجاد ارتباط نزدیک با مخاطبان در اولویت بازاریابی در شبکه های اجتماعی قرار دارد. از این رو بینابرند برای حضور موفق و بالابردن میزان تعامل هواداران در کنار شماست و برای تبدیل آنها به مشتری نهایی برنامه ریزی می کند.

فرصت محدود در ماه مبارک رمضان

تمام پروژه های تبلیغات در شبکه های اجتماعی تا عید سعید فطر از 15 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهد شد.  از شما دعوت می کنیم ضمن بازدید از وب سایت بینابرند به نشانی www.binabrand.com جهت راهنمایی و مشاوره رایگان با شماره 02128422088 در ساعات اداری تماس بگیرید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بینابرند

آژانس دیجیتال مارکتینگ بینابرند جمعی از متخصصین باتجربه و کارآزموده در حوزه های بازاریابی، برندینگ، روابط عمومی و تجارت الکترونیک است. مدیران و کارشناسان این مجموعه بیش از ده سال است در شرکتها و صنایع داخلی، مشاوره و مدیریت پروژه های بازاریابی و برندینگ را برعهده داشته اند و در صنوف مختلف تجربیات ارزشمندی را کسب کرده اند. تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی، بازاریابی محتوایی، طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، طراحی کمپینهای تبلیغات اینترنتی و روابط عمومی آنلاین از جمله خدمات شاخص این مجموعه میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]