اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040659695442

آب و فاضلاب روستایی استان تهران اعلام کرد

ارائه خدمات امور مشترکین آب درب منازل روستایی

کد: 1395040659695442

http://j.mp/28UdlSZ

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اداره خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران، از ارائه خدمات آنلاین به مشترکین روستایی در درب منازل خبر داد.

ارائه خدمات امور مشترکین آب در درب منازل روستاها

 

به‌ گزارشاخبار رسمی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "محمدرضا محمدی" در این باره گفت: به‌ منظور تکریم ارباب رجوع و ارزش نهادن به مشترکین روستایی، نیاز به ارائه خدماتی با سهولت بیشتر بود. به همین منظور طرح ارائه خدمات آن لاین در محل روستا برنامه‌ریزی و سپس با تهیه سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مرتبط راه‌اندازی و به صورت پایلوت در روستاهای شهرستان ری اجرا شد.

وی در توضیح ارائه این خدمات افزود: در ابتدا با همکاری دهیاری و شورای اسلامی و نصب بنر در روستاها اطلاع‌رسانی کامل از زمان و مکان ارائه خدمات آن لاین انجام شد و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده کارشناسان اداره درامد و خدمات مشترکین در محل حاضر و تمامی خدمات مرتبط به صورت آنلاین انجام پذیرفت.
محمدی با اشاره به استقبال گسترده و اظهار رضایت روستاییان گفت: با اجرای این طرح تا به حال موفق به حضور و ارائه خدمات آنلاین در 7 روستای چهل قز، قاسم آباد، صالح آباد، گل تبه، طالب آباد، اسلام آباد و خانلق از توابع شهرستان ری شدیم.
رئیس اداره خدمات مشترکین و درآمد آبفار استان تهران کاهش هزینه، صرفه‌جویی در وقت و زمان و سهولت را از مزایایی این طرح دانست و گفت: به زودی این طرح در تمامی روستاهای استان تهران اجرایی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نیرو

وزارت نیرو عهده‌دار مدیریت عرضه و تقاضای آب، برق، انرژی، خدمات آب و فاضلاب و همچنین ارتقای سطح آموزش، پژوهش و فناوری و بسترسازی توسعه بازار کالا و خدمات صنعت آب و برق می‌باشد و نقش محوری خود را به نحو مؤثر در صیانت از منابع ملی، حفظ محیط‌زیست، ارتقای بهداشت عمومی، رفاه اجتماعی و خود اتکایی برای توسعه پایدار کشور ایفاء می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته