اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395040659825442

کاهش 75 درصدی سطح کشت برنج در استان اصفهان

کد: 1395040659825442

http://j.mp/28UeqKl

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان از کاهش 75 درصدی سطح کشت برنج در استان اصفهان به دلیل استمرار خشکسالی‌ها و تبلیغات منع کشت این محصول آب‌بر خبر داد.

کاهش 75 درصدی سطح کشت برنج در استان اصفهان

به‌ گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در نشستی که 5 تیر ماه، در پنجمین روز از هفته صرفه‌جویی در شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزار شد، مسعود میرمحمد صادقی با اشاره به اهمیت طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب به عنوان اولین و بالاترین فعالیت وزارت نیرو و شرکت آب منطقه ای از انسداد 740 حلقه چاه غیر مجاز در استان اصفهان در سال گذشته خبر داد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان هم چنین به تعامل بیشتر شرکت آب منطقه ای و جهادکشاورزی استان پرداخت و افزود: سازمان جهاد کشاورزی برای جایگزینی کشت‌های پرمصرف آب به‌رغم مشکلات پیش رو، یک برنامه سه ساله دارد.
میرمحمد صادقی، خاطر نشان کرد: با توجه به آمار موجود، سطح زیرکشت برنج در استان درحال حاضر به دلیل استمرارخشکسالی‌ها و تبلیغات منع کشت، از 18 هزار هکتار تنها به حدود 4500 هکتار رسیده است.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نیرو

وزارت نیرو عهده‌دار مدیریت عرضه و تقاضای آب، برق، انرژی، خدمات آب و فاضلاب و همچنین ارتقای سطح آموزش، پژوهش و فناوری و بسترسازی توسعه بازار کالا و خدمات صنعت آب و برق می‌باشد و نقش محوری خود را به نحو مؤثر در صیانت از منابع ملی، حفظ محیط‌زیست، ارتقای بهداشت عمومی، رفاه اجتماعی و خود اتکایی برای توسعه پایدار کشور ایفاء می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی