اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041060840035

ازسوی دانشگاه صنعتی اصفهان

دومین دوره مسابقات شبکه هوشمند انرژی ایران برگزار می شود

کد: 1395041060840035

http://j.mp/29219jj

، خمینی شهر , (اخبار رسمی): دومین دوره مسابقات شبکه هوشمند انرژی ایران 29 و 30 مهرماه سال جاری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.

دومین دوره مسابقات شبکه هوشمند انرژی ایران برگزار می شود

دبیر برگزاری این دوره از مسابقات با اعلام خبر فوق گفت: این رقابت ها تحت نظر انجمن شبکه هوشمند انرژی ایران و با هدف گسترش نفوذ مفاهیم شبکه هوشمند انرژی در جامعه و شناسایی نخبگان علمی این حوزه برگزار می‌شود.

محمد امین لطیفی افزود: با توجه به گسترش استفاده از انرژی های تجدید پذیر، اهمیت مبحث مانیتورینگ در شبکه هوشمند برق و تأثیر مفهوم اینترنت اشیا، این مسابقات در سه محور طراحی بهینه منابع تولید پراکنده در شبکه هوشمند، طراحی و ساخت دستگاه تحلیلگر توان و مدیریت انرژی در خانه های هوشمند برگزار می شود.

وی با بیان این که در این مسابقات تیم ها با روند انجام کامل یک پروژه علمی- تحقیقاتی آشنا می شوند، ادامه داد:این تیم ها در ابتدا و تا روز 19 مردادماه گزارش طراحی اولیه خود را ارائه و پس از تأیید توسط کمیته داوری به مرحله طراحی و ساخت وارد می شوند.

 عضو کمیته آموزش و تحقیقات انجمن شبکه هوشمند انرژی ایران اضافه کرد: پس از این مرحله، تیم ها گزارش طراحی دقیق و ساخت پروژه را تا دوم مهرماه به دبیرخانه مسابقات ارسال و درنهایت روزهای 29 و 30 مهرماه جهت انجام آزمون عملیاتی و شرکت در مسابقات در دانشگاه صنعتی اصفهان حضور می یابند.

لطیفی با ابراز قدردانی از حامیان این مسابقات از جمله پژوهشگاه نیرو، سازمان انرژی اتمی ایران و سازمان بهره وری انرژی، اظهار امیدواری کرد که با توجه به اعلام حمایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و دفتر توسعه سرمایه گذاری اتاق بازرگانی استان اصفهان، تیم های برگزیده این دوره از مسابقات، بتوانند ایده ها و طرح های خود را در جهت ایجاد شرکت ها و محصولات دانش بنیان پیش ببرند.

عضو هیأت علمی دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان در پایان تصریح کرد: علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این مسابقات به وب سایت مسابقات به آدرس http://icsg.iut.ac.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دو دانشگاه بزرگ دولتی استان اصفهان و با 2300 هکتار مساحت، بزرگ ترین دانشگاه کشور از لحاظ وسعت است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسابقه و فراخوان