اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462305442

سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت نیرو منصوب شد

کد: 1395041462305442

https://goo.gl/jPczuD

، تهران , (اخبار رسمی): با حکم مهندس "حمید چیت‌چیان" وزیر نیرو، مهندس "ماشاءالله تابع‌جماعت" مدیرکل کنونی دفتر وزارتی این وزارتخانه با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو منصوب شد.

سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت نیرو منصوب شد

به‌ گزارشاخبار رسمی  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، در حکم مهندس "حمید چیت‌چیان" وزیر نیرو، تابع‌جماعت، مدیرکل کنونی دفتر وزارتی این وزارتخانه با حفظ سمت به‌عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو منصوب شد.
در حکم صادره از سوی وزیر نیرو، با اشاره به مراتب تعهد و سوابق ارزشمند وی آمده است: به موجب این حکم با حفظ سمت سازمانی، به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو منصوب می‌شوید.
در ادامه این حکم تاکید شد؛ انتظار می‌رود با همکاری و ارتباط موثر با واحدهای مختلف حوزه ستادی و شرکت‌های مادر تخصصی و سایر شرکت‌های زیر مجموعه در انجام وظایف محوله در چارچوب اهداف و برنامه‌های استراتژیک وزارت نیرو اهتمام ورزید.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نیرو

وزارت نیرو عهده‌دار مدیریت عرضه و تقاضای آب، برق، انرژی، خدمات آب و فاضلاب و همچنین ارتقای سطح آموزش، پژوهش و فناوری و بسترسازی توسعه بازار کالا و خدمات صنعت آب و برق می‌باشد و نقش محوری خود را به نحو مؤثر در صیانت از منابع ملی، حفظ محیط‌زیست، ارتقای بهداشت عمومی، رفاه اجتماعی و خود اتکایی برای توسعه پایدار کشور ایفاء می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی