اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041462555442

با هدف بهبود وضعیت آب‌رسانی کرمانشاه؛

آب سد "گاوشان" وارد مدارمصرف می‌شود

کد: 1395041462555442

http://j.mp/29bqgA0

، تهران , (اخبار رسمی): مدیر آبفای شهر کرمانشاه با بیان اینکه امسال به هیچ عنوان بحث جیره‌بندی آب در کرمانشاه را نداریم، گفت: با ورود آب سد گاوشان به شبکه آبرسانی شهر کرمانشاه وضعیت آب‌رسانی بهبود می‌یابد.

آب سد "گاوشان" وارد مدارمصرف می‌شود

به‌ گزارش اخبار رسمی به نقل ازپایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، " نادر ابراهیمی‌راد" در خصوص مطالبات آبفای کرمانشاه در سفر هیئت دولت به استان، اظهار داشت: تأمین اعتبار برای به اتمام رساندن پروژه‌های نیمه تمام در اولویت مطالبات ما قرار دارد و امیدواریم با تأمین اعتبار در سفر هیئت دولت، پروژه‌های نیمه تمام در بخش بافت فرسوده و بخش پروژه‌های توسعه‌ای به اتمام برسد.
مدیر آبفای شهر کرمانشاه گفت: شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه دو خدمت توزیع آب و جمع‌آوری فاضلاب را بر عهده دارد و ارائه این خدمات کم‌نظیر است، اما در هزینه‌های تمام شده برای بحث آب و جمع‌آوری فاضلاب ما شرکتی زیان ده هستیم.
ابراهیمی‌راد در خصوص افت فشار و قطعی آب در برخی آپارتمان‌ها نیز گفت: در آپارتمان‌های چند طبقه لازم است که شهروندان استقرار پمپ و مخزن در ساختمان‌ها را جدی بگیرند و مخازن نیز در طبقات همکف آپارتمان‌ها نصب شود اما استقرار پمپ بر روی شبکه غیرقانونی و تخلف است.
وی خاطر نشان کرد: با ورود آب سد گاوشان به شبکه آبرسانی شهر کرمانشاه وضعیت آب در محله‌هایی همچون بهار بهبود می‌یابد و تلاش شبانه‌روزی برای این مهم انجام می‌شود.
ابراهیمی راد افزود: مقدمات رهاسازی آب سد گاوشان به کرمانشاه در دست انجام است و ما شبانه‌روزی پیگیر هستیم که هر چه سریع‌تر آب آن وارد مدار شود.
مدیر آبفای شهر کرمانشاه در خصوص ساماندهی وضعیت کارواش‌ها در کرمانشاه نیز توضیح داد: برای این مسئله نیز برنامه‌ریزی داریم و بر اساس سه منطقه آب و فاضلاب در شهر کرمانشاه روزانه پیمایش در سطح شهر داریم و با متخلفین برخورد خواهیم کرد.
ابراهیمی راد در پایان اظهار داشت: امسال به هیچ عنوان بحث جیره‌بندی آب در کرمانشاه را نداریم و بعد از ماه مبارک رمضان قطعی آب در برخی محله‌ها در طول شب انجام می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نیرو

وزارت نیرو عهده‌دار مدیریت عرضه و تقاضای آب، برق، انرژی، خدمات آب و فاضلاب و همچنین ارتقای سطح آموزش، پژوهش و فناوری و بسترسازی توسعه بازار کالا و خدمات صنعت آب و برق می‌باشد و نقش محوری خود را به نحو مؤثر در صیانت از منابع ملی، حفظ محیط‌زیست، ارتقای بهداشت عمومی، رفاه اجتماعی و خود اتکایی برای توسعه پایدار کشور ایفاء می‌کند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته