اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395041963465430

قدردانی رئیس جمهوری از دست اندرکاران مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

کد: 1395041963465430

http://goo.gl/P2jZw4

، تهران , (اخبار رسمی): وزیر نفت گفت: رئیس جمهوری در پی مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا، از آتش نشانان شجاع و فداکار، شرکت های نفتی دست اندرکار و همچنین همه نهادها و سازمان هایی که در فرونشاندن این آتش گسترده همکاری داشته اند، قدردانی کرد.

قدردانی رئیس جمهوری از دست اندرکاران مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از وزارت نفت، بیژن زنگنه، مراتب قدردانی رئیس جمهوری را از فرماندهان عملیات آتش نشانی و به ویژه آتش نشانان شجاع و فداکار درگیر عملیات دور ساختن و خاموش کردن آتش در پتروشیمی بوعلی سینا و همچنین شرکت های ملی مناطق نفتخیز جنوب، پتروشیمی بندر امام، ملی حفاری ایران و سایر بخشهای دست اندرکار ابلاغ کرد.

زنگنه همچنین در نامه های جداگانه ای، مراتب قدردانی رئیس جمهوری را از نقش سازنده استاندار خوزستان، ستاد بحران استان و نهادهای فعال در این استان از جمله شهرداری، هلال احمر، سازمان بنادر و دریانوردی و سایر نهادهای درگیر در فرونشاندن آتش در پتروشیمی بوعلی سینا به استاندار خوزستان ابلاغ کرد.
آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا که از روز چهارشنبه (16 تیرماه) آغاز شده بود، بامداد امروز شنبه (19 تیرماه) مهار شد. 
وزیر نفت از شامگاه پنجشنبه (17 تیرماه) در محل حادثه حضور یافت و از نزدیک در جریان فعالیتها به منظور مهار این حادثه قرار گرفت؛ زنگنه صبح امروز پس از مهار موفق آتش سوزی، به تهران بازگشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در 8 مهر 1358 ایجاد شد.سازمان پیشین این وزارتخانه،شرکت ملی نفت ایران است. سازمان بالادست این وزارتخانه قوه مجریه جمهوری اسلامی ایران است و 4 شرکت اصلی در زیر مجموعه این وزارتخانه دیده می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته