اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042264565430

به منظور گسترش همکاری های نفتی انجام شد

دیدار زنگنه با وزیر انرژی بلغارستان

کد: 1395042264565430

http://goo.gl/t2UnE5

، تهران , (اخبار رسمی): وزیرنفت امروز (دوشنبه، 21 تیرماه) به منظور گسترش همکاریهای نفتی با وزیر انرژی بلغارستان دیدار و گفتگو کرد.

دیدار زنگنه با وزیر انرژی بلغارستان

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت (mop)، بیژن زنگنه بعدازظهر روزدوشنبه، 21 تیرماه برای گسترش همکاری بین ایران و بلغارستان با تمنوژکا پتکوا (Temenuzhka Petkova) وزیر انرژی این کشور دیدار و گفتگو کرد.

بویکو بوریسف، نخست وزیر بلغارستان شامگاه یکشنبه (20 تیرماه) در راس یک هیئت اقتصادی و تجاری وارد تهران شد، این کشور برای کاهش وابستگی به گاز روسیه علاقمند به خرید گاز از ایران است.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور ایران  در دیدار بویکو بوریسوف، نخست وزیر بلغارستان با اشاره به مذاکرات انجام شده با طرف بلغارستانی در زمینه صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، تصریح کرد: اسناد اقتصادی امضاء شده بین دو کشور می‌تواند روابط برای تسهیل همکاریهای اقتصادی و تجاری را فراهم کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در 8 مهر 1358 ایجاد شد.سازمان پیشین این وزارتخانه،شرکت ملی نفت ایران است. سازمان بالادست این وزارتخانه قوه مجریه جمهوری اسلامی ایران است و 4 شرکت اصلی در زیر مجموعه این وزارتخانه دیده می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته