اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395042365015430

با امضای یک یادداشت تفاهم آغاز شد

مطالعات زاروبژنفت روی 2 میدان مشترک ایران

کد: 1395042365015430

http://goo.gl/vaK28Y

، تهران , (اخبار رسمی): شرکت ملی نفت ایران و شرکت زاروبژ نفت روسیه، یادداشت تفاهمی (MOU) را امضا کردند که بر مبنای آن، مطالعه 2 میدان مشترک غرب کشورمان در دستور کار شرکت روسی قرار می گیرد.

مطالعات زاروبژنفت روی 2 میدان مشترک ایران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت(MOP)، علی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و سرگی کودریاشف (Sergey I. KUDRYASHOV)، مدیرعامل شرکت زاروبژنفت روسیه، روز دوشنبه، 22 تیرماه قرارداد محرمانگی و یادداشت تفاهمی را امضا کردند؛ بر پایه این تفاهمنامه مقرر شد شرکت روسی با مطالعه 2 میدان پایدار غرب و آبان، پیشنهادهای خود را در خصوص افزایش ضریب بازیافت نفت در این میدانها ارائه کند.

در مراسم امضای این تفاهمنامه همکاری، دو طرف بر توسعه روابط در حوزه های مختلف از جمله سواپ و خرید و فروش نفت و فراورده های نفتی نیز تاکید کردند.

میدان های نفتی آبان و پایدار غرب از میدان های مشترک کشورمان با کشور عراق به شمار می روند که در حوزه فعالیت شرکت نفت مناطق مرکزی ایران (شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب) واقع شده اند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در 8 مهر 1358 ایجاد شد.سازمان پیشین این وزارتخانه،شرکت ملی نفت ایران است. سازمان بالادست این وزارتخانه قوه مجریه جمهوری اسلامی ایران است و 4 شرکت اصلی در زیر مجموعه این وزارتخانه دیده می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، انرژی و صنایع وابسته