اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051376145430

از سوی وزیر نفت انجام شد

ابلاغ دستورعمل اجرای الزامات مدیریت HSE

کد: 1395051376145430

http://goo.gl/buxKka

، تهران , (اخبار رسمی): وزیرنفت در ابلاغیه ای ضوابط و دستورعمل اجرای الزامات و رویه های مدیریت اچ اس یی در شرایط عمومی قراردادهای همسان و غیرهمسان صنعت نفت را تشریح کرد.

ابلاغ دستورعمل اجرای الزامات مدیریتHSE

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، بیژن زنگنه با ابلاغ  "ضوابط و دستورالعمل اجرای الزامات و رویه های مدیریت اچ اس یی" و "جایگزینی ماده 28 الزامات و رویه های مدیریت اچ اس یی " از معاونت مهندسی، شرکتهای اصلی، فرعی و تابعه صنعت نفت خواست ضمن تخصیص منابع لازم نسبت به تدوین و بازنگری اسناد و مدارک فنی و قراردادی و رویه های اجرایی مرتبط اقدام و مفاد این شیوه نامه را به دقت اجرایی کنند.

توسعه فعالیت های پیمانکاران در پروژه ها و تاسیسات صنعت نفت توجه به مسائل مربوط به اچ اس یی را ضروری کرده است و وزیر نفت بر این موضوع و توجه به مسائل اچ اس یی بیش از هر بخشی دیگر در صنعت نفت تاکید دارد.

به همین منظور و با استناد به بندهای قانونی، ضوابط و دستورعمل اجرای الزامات و رویه های مدیریت اچ اس یی در شرایط عمومی قراردادهای همسان و غیرهمسان صنعت نفت از سوی وزیر نفت ابلاغ شد.(پیوست)

وزیر نفت در همین راستا اردیبهشت ماه پارسال بخشنامه اولویتها و جهت گیری های فوری در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست را نیز برای اجرا ابلاغ کرد در این بخشنامه که در 10 بند آمده تاکید شده است: در همه پیمان ها و قراردادها (از جمله پیمانکاری حفاری و ساختمان و نصب) در نظرگرفتن الزامات "سلام" با تکیه بر طرح و اجزای برنامه های پایش حوادث در همه مراحل انجام کار الزامی است.(بخشنامه پارسال)

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در 8 مهر 1358 ایجاد شد.سازمان پیشین این وزارتخانه،شرکت ملی نفت ایران است. سازمان بالادست این وزارتخانه قوه مجریه جمهوری اسلامی ایران است و 4 شرکت اصلی در زیر مجموعه این وزارتخانه دیده می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

نفت، نیرو و انرژی