سازمان تاکسیرانی تهران خبر داد

نصب شناسنامه کاری رانندگان تاکسی

کد: 1395051676865810

http://goo.gl/d7Im9z

، تهران , (اخبار رسمی): شناسنامه رانندگان در تاکسی‌های پایتخت نصب می شود.

نصب شناسانامه کاری رانندگان تاکسی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهر تهران ،قرار است، بزودی کارت مشخصات و شناسنامه رانندگان، که شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، خط فعالیت تاکسی و... بر روی آن درج شده است در تمام تاکسی های تهران نصب شود

در اولین  گام برای اجرای این پروژه شهری  تا کنون کارت شناسایی بر روی تعدادی از تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد نصب شده است، ورانندگان ملزم به استفاده از این شناسنامه در هنگام فعالیت هستند. این کارت به گونه ایی روی داشبورد تاکسی‌ها نصب شده است که اطلاعات راننده تاکسی برای مسافران صندلی عقب هم  رویت باشد.

قابل ذکر است که  80 هزار تاکسی در پایتخت تردد می‌کنند که تا پایان سال بروی تمامی این خودروها شناسنامه راننده نصب خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران به عنوان تنها متولی امور تاکسیرانان در شهر تهران است.در حال حاضر ناوگان تاکسیرانی شهر تهران با بیش از 100 هزار تاکسیران و حدود 80 هزار تاکسی، 4.5 میلیون مسافر را روزانه جابجا می کند که سهم 22 درصدی از سفرهای حمل و نقل درون شهری را در 22 منطقه تاکسیرانی به خود اختصاص داده که با توجه به امکانات موجود رقم قابل توجهی است. ناوگان تاکسیرانی با پشت سر نهادن دورانی سخت، پر مخاطره و غیر متمرکز، پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در تاریخ 28/3/1359 با هدف تمرکز، کنترل و نظارت بر حُسن اجرای خدمت رسانی تجمیع شد. و طی لایحه ای سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، تحت پوشش شهرداری تهران با تصویب شورای انقلاب شروع به فعالیت کرد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه