اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 1395051879485430

قائم مقام وزیر نفت:

قدردانی از فعالیت خبرنگاران وظیفه همگان است

کد: 1395051879485430

http://goo.gl/oFsy5b

، تهران , (اخبار رسمی): قائم مقام وزیر نفت، قدردانی از فعالیتها، خدمات و زحمات خبرنگاران و ارباب رسانه در جمهوری اسلامی ایران را وظیفه همگان دانست

قدردانی از فعالیت خبرنگاران وظیفه همگان است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی  وزارت نفت (MOP)، سیدکاظم وزیری هامانه در پیامی خطاب به اکبر نعمت الهی، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت روز خبرنگار را گرامی داشت.

در این پیام آمده است: خبرنگاران و ارباب رسانه در جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه ای داشته و با تلاش و کوشش و جهاد فی سبیل ا.. در بلوغ فکری و توسعه دانش و بسط آگاهی و رهنمونی آحاد ملت به سوی اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش اساسی ایفا می کنند.

وظیفه همگان اعلام سپاس و قدردانی از فعالیتها، خدمات و زحمات این عزیزان است. لذا ضمن عرض تبریک و گرامیداشت روز خبرنگار برای این تلاشگران عرصه آگاهی، بخصوص همکاران گرامی در مجموعه روابط عمومی وزارت نفت و شرکتهای تابعه، شانا، مشعل و ... سلامت و سعادت و توفیق روزافزون آرزومندم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در 8 مهر 1358 ایجاد شد.سازمان پیشین این وزارتخانه،شرکت ملی نفت ایران است. سازمان بالادست این وزارتخانه قوه مجریه جمهوری اسلامی ایران است و 4 شرکت اصلی در زیر مجموعه این وزارتخانه دیده می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی