اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950606100915431

با حضور معاون وزارت صنعت انجام شد

بهره برداری از 2 طرح فولادی در استان یزد

کد: 13950606100915431

http://goo.gl/TWN0oP

، تهران , (اخبار رسمی): کارخانه فولاد اشکذر وشرکت پارمیدا پولاد ایساتیس استان یزد با حضور «حسین ابویی مهریزی» معاون طرح و برنامه‌ وزارت صنعت، معدن وتجارت به بهره‌برداری رسید.

بهره برداری از 2 طرح فولادی در استان یزد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت معدن و تجارت ،شرکت پارمیدا پولاد ایساتیس»، تولیدکننده شمش‌های فولاد با ظرفیت تولید 45 هزار تن و
با سرمایه‌گذاری بیش از 293 میلیارد ریال در شهرستان اشکذر استان یزد واقع شده است.
همچنین این شرکت توانسته است برای 100 نفر شغل ایجاد کند.
شرکت پارمیدا پولاد ایساتیس که درشهرک صنعتی فولاد اشکذر واقع شده که روزانه 120 تن و ماهانه بیش از سه هزار تن شمش فولاد تولید می کند.
برپایه این گزارش ؛ معاون طرح و برنامه‌ وزارت صنعت، معدن وتجارت در سفر خود به استان یزد همچنین «صنایع مفتولی سپند پیج یزد» و «طرح فولاد چادرملو» را مورد بازدید قرار داد.
گفتنی است: «صنایع مفتولی سپند پیچ یزد» در شهرک صنعتی فولاد اشکذر  با ظرفیت 15 هزار تن کشش عمیق فولاد در سال و تولید سالانه 9 هزار تن انواع پیچ و مهره را داشته و سرمایه‌گذاری انجام گرفته آن بالغ بر 114 میلیارد و 710 میلیون ریال است که می تواند برای 35 نفر شغل ایجادکند.
همچنین« فولاد چادرملو» از جمله طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان است که هم‌اکنون دارای پیشرفت 97 درصدی است و پیش‌بینی می‌شود تا پاییز امسال مورد بهره‌برداری قرار گیردکه معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت از واحد ذوب گندله‌سازی و آهن اسفنجی مجتمع فولاد چادرملو در اردکان بازدید  کرده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت صنعت، معدن و تجارت

در حال حاضر متولی بخش ساخت و بازرگانی در ایران وزارت صنعت، معدن و تجارت است که از لحاظ ساختار سازمانی به سه بخش اصلی تقسیم می شود. حوزه ستادی، حوزه سازمان های تابعه و حوزه سازمان های استانی که در 31 استان کشور مستقر هستند. راهبری هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی کشور از وظائف اصلی در حوزه های ستادی، سازمانی و استانی است. بخش ستادی عمدتا مسئولیت سیاست گذاری، پشتیبانی، برنامه ریزی عملیاتی، نظارت، پایش وضعیت و رسیدگی به مسائل کلان هر سه بخش صنعت، معدن و بازرگانی را بر عهده دارد. سازمان های تابعه نیز مسئولیت توسعه و اجرای سیاست ها و برنامه های حاکمیتی در حوزه ماموریت خود را بر عهده دارند که این اقدامات با مشارکت بخش خصوصی و یا به صورت مستقل توسط این سازمان ها انجام می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید