کد: 13950609106985430

وزیر نفت:اعلام کرد

کارکنان ممتازقرارداد موقت دراولویت استخدام

کد: 13950609106985430

http://goo.gl/xTyg2V

، تهران ، (اخبار رسمی): وزیر نفت گفت: کارکنان ممتاز قرارداد مدت موقت در زمان نیاز صنعت نفت به جذب نیرو طی فرآیندهای قانونی و از طریق آزمون در اولویت استخدامی قرار می گیرند.

کارکنان ممتازقراردادموقت دراولویت استخدام

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، بیژن زنگنه، در حاشیه دیدار با مدیران ارشد شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و در جمع خبرنگاران با اشاره به این که استان خوزستان یکی از قوی ترین استان های کشور در ساخت تجهیزات صنعت نفت به شمار می رود و در پساتحریم هم از تجهیزات این شرکت ها استفاده می شود، تاکید کرد: وزارت نفت هیچ محدودیتی برای تامین انرژی صنایع انرژی بر خوزستان ندارد.

وزیر نفت با بیان این که نفت می تواند موتور محرکه استان خوزستان برای خروج از وضع کنونی باشد، تصریح کرد: آینده امیدبخشی را برای استان متصور هستیم و همه عزمشان را برای بهبود زندگی مردم جزم کرده اند.

زنگنه افزود: فضای سرمایه گذاری باید در استان فراهم شود و از فرصت پسابرجام برای توسعه صنعت نفت و پتروشیمی و همچنین نوسازی آنها بهره گیریم.

به نقل از شانا، وی همچنین به میدان های غرب کارون اشاره کرد و با اشاره به آغاز توسعه این میدان ها در چند سال گذشته، افزود: انتظار این است وضع مناطق محرومی که این میدان ها در آن واقع شده اند با توسعه آنها و تاکید بر مسائل زیست محیطی بهبود یابد که وزارت نفت در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران

وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در 8 مهر 1358 ایجاد شد.سازمان پیشین این وزارتخانه،شرکت ملی نفت ایران است. سازمان بالادست این وزارتخانه قوه مجریه جمهوری اسلامی ایران است و 4 شرکت اصلی در زیر مجموعه این وزارتخانه دیده می شود.

منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | نفت، نیرو و انرژی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.