اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950914194526387

راه اندازی اولین پارک نت شهر اصفهان در پارک رجایی

کد: 13950914194526387

https://goo.gl/UsZH0g

، اصفهان , (اخبار رسمی): مدیر منطقه 3 شهرداری اصفهان از راه اندازی اولین پارک نت شهر اصفهان در سطح این منطقه خبر داد و گفت: این پارک نت به صورت پایلوت در محل پارک شهید رجایی مستقر شد.

راه اندازی اولین پارک نت شهر اصفهان در پارک رجایی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شهرداری اصفهان، حسین کارگرهدف از اجرای این طرح را خدمت رسانی بیشتر به شهروندان در قالب انرژی سبز که توسط انرژی خورشیدی تأمین می شود، خواند.

وی اضافه کرد: این دستگاه به شکل یک گُل تعبیه شده که در صفحات گلبرگی آن 8 پورت انرژی خورشیدی را ذخیره می کنند و شهروندان می توانند به صورت رایگان از انرژی های ذخیره شده برای شارژ تلفن های همراه خود استفاده کنند.

مدیر منطقه 3 شهرداری اصفهان تاکید کرد: هدف از جانمایی پارک نت در پارک شهید رجایی، به لحاظ پر تردد بودن این پارک ، رفت و آمد گردشگران در این پارک و مجاورت آن با زمین بازی کودکان بود.

وی اظهارکرد: هر فردی که برای اولین بار در محدوده  شعاع 50 متری این تابلو قرار گیرد، فقط کافی است یکبار اشتراک دستگاه را  دریافت و از امکانات فضای مجازی دستگاه هم بهره مند شود و دفعات بعدی با شارژ مجدد استفاده کنند.

کارگر خاطرنشان کرکارگر خاطرنشان کرد: درصدد هستیم با توجه به بازتاب های خوب این طرح در دیگر فضاهای عمومی شهر نیز تعداد پارک نت را افزایش دهیم.   

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری اصفهان

استان اصفهان با مساحت 1070443 کیلومتر مربع، حدود 25/6 درصد از مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده است. این استان بین 30 درجه و 42 دقیقه تا 34 درجه و 30 دقیقه عرض شمالی و 49 درجه و 36 دقیقه تا 55 درجه و 32 دقیقه طول شرقی در ایران مرکزی قرار دارد، در حالی که شهر اصفهان با طول جغرافیایی 51 درجه و 39 دقیقه و 40 ثانیه شرقی و عرض جغرافیایی 32 درجه و 38 دقیقه و 30 ثانیه شمالی بعد از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است. استان اصفهان با استانهای دهگانه همسایگی دارد، از شمال به استانهای مرکزی و سمنان، از جنوب به استانهای فارس و کهکیلویه و بویراحمد از مشرق با استانهای یزد و خراسان و از مغرب به استانهای خوزستان و چهارمحال و بختیاری و لرستان محدود می‌شود از نظر وسعت، استان اصفهان بعد از استانهای خراسان، کرمان، سیستان و بلوچستان و فارس حائز مقام پنجم است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه