اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950923200116387

در نهمین جشنواره بین المللی پژوهش و نوآوری

اصفهان، کلانشهر برتر کشور شد

کد: 13950923200116387

https://goo.gl/nTnQ8o

، اصفهان , (اخبار رسمی): در نهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری(جایزه جهانی تهران) شهرداری اصفهان به عنوان کلانشهر برتر انتخاب شد.

اصفهان، کلانشهر برتر کشور شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از شهرداری اصفهان ،در نهمین جشنواره بین‌المللی برترین‌های پژوهش و نوآوری و سومین کنفرانس علمی مدیریت شهری (جایزه جهانی تهران) که در محل سالن همایش‌های برج میلاد در حال برگزاری است شهرداری اصفهان با ارسال 145 طرح پژوهشی در زمینه های مختلف مدیریت شهری اعم از محیط زیست، عمران، اقتصاد شهری، ترافیک شهر، حمل و نقل شهری در نهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری شرکت کرده است.
سعید ابراهیمی مدیر مطالعات و پژوهش معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان در این باره اظهارکرد:  پس از بررسی طرح های پژوهشی شهرداری اصفهان به عنوان کلانشهر برتر در این جشنواره معرفی شد.
وی تصریح کرد: طرح های پژوهشی شهرداری اصفهان در قالب کتاب، مقاله، پایان نامه و طرح به نهمین جشنواره برترین های پژوهش و نوآوری ارائه شده است. مدیر مطالعات و پژوهش شهرداری اصفهان شاخص های بررسی برترین های جشنواره را  کمیت، کیفیت و شفافیت طرح های پژوهشی عنوان کرد.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری اصفهان

استان اصفهان با مساحت 1070443 کیلومتر مربع، حدود 25/6 درصد از مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده است. این استان بین 30 درجه و 42 دقیقه تا 34 درجه و 30 دقیقه عرض شمالی و 49 درجه و 36 دقیقه تا 55 درجه و 32 دقیقه طول شرقی در ایران مرکزی قرار دارد، در حالی که شهر اصفهان با طول جغرافیایی 51 درجه و 39 دقیقه و 40 ثانیه شرقی و عرض جغرافیایی 32 درجه و 38 دقیقه و 30 ثانیه شمالی بعد از تهران و مشهد سومین شهر بزرگ ایران است. استان اصفهان با استانهای دهگانه همسایگی دارد، از شمال به استانهای مرکزی و سمنان، از جنوب به استانهای فارس و کهکیلویه و بویراحمد از مشرق با استانهای یزد و خراسان و از مغرب به استانهای خوزستان و چهارمحال و بختیاری و لرستان محدود می‌شود از نظر وسعت، استان اصفهان بعد از استانهای خراسان، کرمان، سیستان و بلوچستان و فارس حائز مقام پنجم است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]