اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951209239600005

با تفاهم اخباررسمی وپوشاک هیراد، عیدانه از 10 اسفندآغاز می‌شود

40درصد تخفیف‌ خرید پوشاک برای مشتریان اخبار رسمی

کد: 13951209239600005

https://goo.gl/4DnZ9Y

، تهران , (اخبار رسمی):  عیدانه اخباررسمی به مناسبت نوروز96 از 10 اسفند95 آغاز وتا 10 فروردین96 ادامه دارد.

40درصد تخفیف‌ خرید پوشاک برای مشتریان اخبار رسمی

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی اخبار رسمی، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره عیدانه اخباررسمی به مناسبت نوروز96 و در دوره زمانی یکماه برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند پوشاک مردانه هیراد را از طریق فروشگاه های پوشاک مردانه هیراد وبا خرید پوشاک تخفیف تهیه کنند.

مجید کثیری‌فر مدیرعامل شرکت اخبار رسمی مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست وتصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت‌های همکار فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: بر اساس تفاهم با مجموعه پوشاک مردانه هیراد، به مشتریان برگزیده اخبار رسمی این تخفیف اعطا می ‌شود تا خدمات خرید با تخفیف پوشاک کیفی و مناسب اعطا شود.

 به گفته او، مشتریانی که در ماه بهمن یا اسفند از اخبار رسمی خرید خدمات داشته اند و یا در ماه‌های گذشته 2 خرید از اخبار رسمی ثبت کرده باشند می توانند با یک تماس ساده و ارائه آدرس خود کارت‌های تخفیف خرید را دریافت کنند.

او تاکید کرد: در جشنواره عیدانه اخبار رسمی بر اساس نوع همکاری شرکت‌های همکار اخبار رسمی، تعدادی بن تخفیف به پرسنل شرکت های همکار هدیه خواهد شد.

گفتنی است برای هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن22886635 آقای باقری تماس حاصل فرمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

اخبار رسمی

«اخبار رسمی»، نخستین نیوزوایر بین المللی ایران است که به کسب وکارها کمک می‌‎کند تا با اجرای کمپین‌های خبری در رسانه‌ها دیده شوند. اخباررسمی یک پلتفرم رسانه ای است و به عنوان یک پل ارتباطی، میان شرکت‌ها و رسانه ها عمل می‌کند تا از طرفی روابط عمومی و برندینگ شرکت‌ها توسعه یابد و از طرفی رسانه‌ها بتوانند به محتوای موثق و رسمی از شرکت‌ها دسترسی داشته باشند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]