اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960601258836812

سخنرانی آرین سلیمانی در برج میلاد تهران با موضوع برندسازی شخصی

کد: 13960601258836812

https://goo.gl/8L7WzW

، تهران , (اخبار رسمی): تفاوت‌های عمده‌ای میان برندسازی شخصی یا همان پرسونال برندینگ و برندسازی سازمانی وجود دارد. آرین سلیمانی مربی و سخنران کشور که به صورت تخصصی در حوزه برندسازی شخصی فعالیت می‌کند در همایشی بزرگ در برج میلاد تهران، به بیان تفاوت‌های این دو و روش‌های برندینگ شخصی پرداخته است.

سخنرانی آرین سلیمانی در برج میلاد تهران با موضوع برندسازی شخصی
سخنرانی آرین سلیمانی در حوزه برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ در برج میلاد تهران
سخنرانی آرین سلیمانی در برج میلاد تهران با موضوع برندسازی شخصی
سخنرانی آرین سلیمانی و اقتصاد توجه - برج میلاد تهران
سخنرانی آرین سلیمانی در برج میلاد تهران با موضوع برندسازی شخصی
رونمایی از کانال برندسازی شخصی - برج میلاد

تفاوت‌های عمده‌ای میان برندسازی شخصی (یا همان پرسونال برندینگ) و برندسازی سازمانی وجود دارد. در برندسازی شخصی، هویت و شخصیت وجود دارد و مساله‌ی بهبود و دیده‌شدن درمیان است.

به گزارش سایت آی‌بهتر، شاید به جرأت بتوان گفت برای اولین بار، مباحث مربوط به برندسازی شخصی یا همان پرسونال برندینگ در کشور ما به صورتی ساده اما تخصصی در کنفرانسی بین‌المللی در ۵ مرداد ۱۳۹۶، سالن ۱۶۰۰ نفره برج میلاد توسط سخنرانی پرطرفدار آرین سلیمانی مطرج شد.

آرین سلیمانی، مربی بین‌المللی و سخنرانی کشور، متخصص در حوزه برندسازی شخصی و مدیر وب‌سایت ibehtar (با موضوع تخصصی برندسازی شخصی)، برای سخنرانی در حوزه برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ در برج میلاد تهران دعوت شد.

تا امروز، برندسازی شخصی که شاید بتوان گفت یکی دو سالی است مورد استقبال عموم واقع شده، کمتر به صورت تخصصی و عمومی مورد بررسی قرار داده شده. اغلب سخنرانان، مدرسان و اساتید دانشگاهی که در حوزه برندینگ و برندسازی فعالیت داشته‌اند، حال در مورد برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ لب به سخن گشوده‌اند. حال آنکه تفاوت‌های عمده‌ای میان برندسازی شخصی و برندسازی سازمانی وجود دارد.

همانطور که آرین سلیمانی بارها در صحبت‌های خود به این موضوع اشاره کرده، در برندسازی سازمانی، موضوع ما یک سازمان بدون جان و بدون روح است. ما در برندسازی سازمانی می‌خواهیم یک شخصیت و هویت پدید آوریم و آن را به یک سازمان نسبت دهیم. اما در برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ، قضیه کاملاً متفاوت است.

آرین سلیمانی چنین میگوید: «در برندسازی شخصی ما با یک سازمان، محصول و یا خدمات غیر زنده روبرو نیستیم. بلکه موضوع ما، یک موجود زنده، دارای هویت و شخصیت است. ما در برندسازی شخصی نمی‌توانیم یک هویت و شخصیت را طراحی کنیم و سپس آن را به یک شخص منتصب کنیم. چرا که در پرسونال برندینگ، شخصی که قرار است او را تبدیل به یک برند شخصی قدرتمند کنیم هم‌اکنون نیز دارای شخصیت و هویت می‌باشد. موضوعی که کمتر سخنران و مدرسی حتی به آن اشاره می‌کند.»

آنچه تاکنون در حوزه‌ی برندسازی شخصی در کشور ما رایج بوده است صحبت از طراحی یک هویت و در نهایت طراحی یک استراتژی برندسازی بر اساس این هویت است. اما آنچه آرین سلیمانی در حوزه‌ی برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ به ارمغان آورده این است که ما در برندسازی شخصی، نیاز به طراحی یک هویت جدید و نو نداریم. بلکه اینجا هویتی درمیان است که تنها باید بهبود پیدا کند.

شاید در مورد یک سازمان بدون جان بتوان به‌سادگی گفت که ما هویت و شخصیتی را طراحی میکنیم. اما انسانها، خود دارای شخصیت و هویت می‌باشند. پس در برندسازی شخصی باید راهی کاملاً متفاوت از برندسازی سازمانی طی شود. به عبارتی برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ، به خودی خود یک تخصص متمایز است.

از دیگر تفاوت‌های سخنرانی آرین سلیمانی در حوزه برندسازی شخصی این است که او برای عموم مردم صحبت می‌کند. او در برندسازی شخصی از بازیگران سینما، سیاست‌مداران مشهور، خوانندگان و نوازندگان نامی به میان نمی‌آورد. بلکه در مورد افراد عادی جامعه صحبت می‌کند که به محبوبیت و شهرت اجتماعی دست پیدا کرده‌اند.

آرین سلیمانی در مورد پزشکان مشهور، آشپزان شناخته شده، طنز پردازان، مشاوران، طراحان، و حتی خانم‌های خانه‌داری که این روزها به شهرت و محبوبیت اجتماعی (خصوصا در شبکه‌های اجتماعی) دست پیدا کرده‌اند صحبت می‌کند.

به عبارتی طرف صحبت‌های آرین سلیمانی در برندسازی شخصی، افراد عادی جامعه هستند که مشغول فعالیت در هر حوزه‌ای می‌باشند. این درست همان‌چیزی است که در برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ در جامعه‌ی امروز به آن نیازمندیم.

برای اینکه با جزئیات بیشتری از سخنرانی آرین سلیمانی در تاریخ ۵ مرداد ۱۳۹۶ و موضوعات پرداخته شده آشنا شوید می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. همینطور برای آشنایی بیشتر با آرین سلیمانی و موسسه‌ی تخصصی او در حوزه‌ی برندسازی شخصی می‌توانید به روزمه‌ای مختصر از او در این لینک دسترسی پیدا کنید.

لازم به ذکر است سخنرانی آرین سلیمانی در حوزه برندسازی شخصی در حضور افراد سرشناسی همچون پروفسور عبدالحمید ابراهیمی – پدر علم بازاریابی ایران، دکتر محمد بلوریان تهرانی – پیشکسوت علم تبلیغات، دکتر حسین خطیبی – مدیر عامل کانون تبلیغاتی نور، مصطفی کارخانه – سرمربی اسبق تیم ملی والیبال، علی پاکزادیان مقدم – موسس و مدیر عامل باشگاه مدیران موفق و مهدی صفایی – کارآفرین برتر کشور که اتفاقا مهران مدیری هم پذیرای او در برنامه محبوب دورهمی بود صورت گرفت.

همینطور در انتهای سخنرانی، از کانال تلگرام برندسازی شخصی به مدیریت آرین سلیمانی رونمایی شد. کانالی که در کمتر از یک ماه، مورد استقبال بسیار زیادی از هواداران و مخاطبان حوزه‌ی برندسازی شخصی و پرسونال برندینگ قرار گرفته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آی‌بهتر

آی بهتر، مؤسسه برندسازی شخصی و افرایش مهارت‌های حرفه‌ای

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]