اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960730265237781

به گزارش معاون ارتباطات بنیاد نیکوکاران شریف

توزیع سبد کالای خانوار میان 2500 خانواده مددجوی بنیاد نیکوکاران شریف

کد: 13960730265237781

https://goo.gl/H7Kd35

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با روز جهانی مبارزه با فقر، سبد کالای خانوار مددجویان بنیاد نیکوکاران شریف برای ۲۵۰۰ خانوار مددجو میان خانواده‌های نیازمند در استان تهران، گیلان و آذربایجان شرقی توزیع شد.

توزیع سبد کالای خانوار در میان 2500 خانواده مددجوی بنیاد نیکوکاران شریف
توزیع سبد کالای خانوار میان 2500 خانواده مددجوی بنیاد نیکوکاران شریف

سبدهای کالا شامل مواد پروتئینی، شوینده، غلّات و حبوبات هستند که با رعایت استانداردهای بهداشتی و غذایی سعی در پوشش تمامی ریزمغذی های مورد نیاز افراد نیازمند دارند.


به گزارش واحد مددکاری بنیاد، سبدهای کالا شامل مواد پروتئینی، شوینده، غلّات و حبوبات هستند که با توجه به نیازهای اولیه و ضروری این خانواده‌ها تهیه و با رعایت استانداردهای بهداشتی و غذایی سعی در پوشش تمامی ریز مغذی‌های مورد نیاز را دارند.

.  
دکتر شیوا محمدی نیک بنیانگذار بنیاد نیکوکاران، با اشاره به نگاه این نهاد مردمی به تعالی و کرامت مددجویان تحت پوشش، توزیع اینگونه اقلام را نقطه آغازین برای رفع دغدغه‌های پایه و بسترسازی برای آموزش و بالندگی زنان و کودکانی برشمرد که آینده این مرز پرگهر در دستان توانمند آنهاست.


بنیاد شریف | حامی ایتام ، کودکان بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بنیاد نیکوکاران شریف

بنیاد خیریه نیکوکاران شریف دارای مقام مشورتی ویژه از شورای اجتماعی و اقتصادی سازمان ملل متحد، یک مؤسسه مردم‌ نهاد است که برابر اهداف منطبق با اساسنامه، فرآیند کمک و خدمت رسانی به ایتام و خانواده‌های نیازمند به حمایت مادی و معنوی را با رعایت شئون، عزت و کرامت انسانی انجام می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]