اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960912270085028

اولین کتاب از مجموعه معجزه کسب و کار اینترنتی:

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی منتشر شد

کد: 13960912270085028

https://goo.gl/puXDQj

، تهران , (اخبار رسمی): کتاب جعبه‌ ابزار کارآفرینی به تنهایی یک دوره MBA کامل است. محتوای این کتاب علاوه بر اینکه نتیجه سال­ها تجربه‌س فعالیت­ حرفه­‌ای، آموزشی و مشاوره ‌ای علی خادم الرضا است؛ مجموعه­ ای از اساسی­‌ترین نقطه نظرات بیش از ۵۰ منبع دسته اول در حوزه ‌های کارآفرینی، کسب ‌و کار، بازاریابی و موفقیت شخصی است.

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی
کتاب جعبه ابزار کارآفرینی، کتاب اول از مجموعه معجزه کسب و کار اینترنتی

با تهیه و خواندن کتاب جعبه ابزار کارآفرینی ، شما تنها ۴۶۰۰۰ کلمه نمی ­خوانید، بلکه شیوه تفکر و نگاه به مسائل نوین را فرا می­ گیرید و به این وسیله خودتان می­ توانید صدها ایده و راه­کار ارائه دهید.

به گزارش کیمیا فکر بزرگ؛ کتاب جعبه ابزار کارآفرینی کتابی است که تمامی‌کارآفرینان و صاحبان کسب و کار باید آن را داشته باشند و مطالعه کنند.

در همین ابتدا به شما دوست عزیز بابت تهیه کتاب جعبه ابزار کارآفرینی تبریک می­ گوییم! می­ دانیم که آماده­‌اید کسب و کار موفق خود را راه ­اندازی کنید و یا کسب و کار فعلی خود را توسعه دهید. به همین علت است که به کتاب جعبه ابزار کارآفرینی علاقه‌مند شدید.

بر خلاف نظر عموم مردم، نویسنده‌ی کتاب جعبه ابزار کارآفرینی عقیده دارد که اکنون و همین شرایط موجود کشور، بهترین زمان راه­ اندازی و توسعه‌ی کسب و کار شما است. کسانی که از تغییرات شرایط و راه کارهای نوین موفقیت در کسب و کار آگاهی ندارند، برای توجیه نتایج ضعیف خود از انواع مشکلات و موانع نام می­ برند؛ اما در همین شرایط و همین بازار، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار هوشمندی هستند که در نهایت موفقیت و بهره­ مندی قرار دارند. مهم‌ترین تفاوت این دو دسته در دانستن نکات اساسی موفقیت کسب و کارهای امروزی و به کارگیری آنها است.

هدف کتاب جعبه ابزار کارآفرینی معرفی و آموزش همین نکات اساسی موفقیت کسب و کارها در شرایط امروزی است. این کتاب شامل مهم­‌ترین، کاربردی­‌ترین و اثربخش ­ترین ایده ‌ها و مطالب آموزشی است که هر کارآفرین و صاحب کسب و کار موفقی باید آن­ها را بداند و به کار گیرد.

با تهیه و خواندن کتاب جعبه ابزار کارآفرینی ، شما تنها ۴۶۰۰۰ کلمه نمی‌­خوانید، بلکه شیوه تفکر و نگاه به مسائل نوین را فرا می­‌گیرید و به این وسیله خودتان م‌­ توانید صدها ایده و راه­کار ارائه دهید.

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی شامل هشت فصل است که هر کدام می­ تواند یک کتاب کامل باشد.

 1. در فصل اول به بررسی و تحلیل شرایط جدید محیط کسب و کار پرداخته شده و در نتیجه­‌گیری آن ویژگی­‌های کسب و کارهای موفق امروزی توضیح داده شده است.
 2. در فصل دوم تعریف کاملی از کارآفرینی و اجزای اساسی آن، ویژگی­ های کارآفرینی و کارآفرینان موفق و همین­ طور مراحل راه­ اندازی کسب و کار جدید ارائه شده است.
 3. در فصل سوم کسب و کار نوین به عنوان یک سیستم معرفی شده و استراتژی­‌های موفقیت در کسب و کارهای امروزی توضیح داده شده است.
 4. در فصل چهارم هر آن­چه که یک کارآفرین نوپا در مورد بازاریابی باید بداند با زبانی ساده و پر از مثال آورده شده است.
 5. در فصل پنجم روش‌­های انتخاب یک نام تجاری موفق برای کسب و کار به همراه مثال­‌های زیادی توضیح داده شده است.
 6. در فصل ششم به اصول صحیح و کاربری مشتری­ مداری که هر کسب و کاری باید آنها را پیاده کند اشاره شده است.
 7. در فصل هفتم به مفهوم رقابت و انواع استراتژی­ های رقابی در بازار پرداخته شده است.
 8. نهایتاً در فصل هشتم بزرگ­ترین سرمایه هر کسب و کار یعنی نیروی انسانی فرهیخته معرفی شده و راه‌­های­ جذب و انگیزش آن ارائه شده است.

کتاب جعبه ابزار کارآفرینی صرفاً بازگویی و جمع ­آوری مطالب در چهارچوب فصول فوق نیست؛ بلکه مطالب آموزشی از نگاه و نیاز یک کارآفرین و صاحب کسب و کار در سرفصل­ های فوق تألیف شده است.

همچنین در قسمت ‌های از کتاب QRcode هایی قرار داده شده است که می­ توانید از طریق آنها وارد سایت شده و مطالب تکمیلی آموزشی را دریافت کنید.

مشخصات کتاب

انتشارات : دیباگران تهران

قطع : وزیری

تعداد صفحات : ۲۰۸

نویسنده :  علی خادم الرضا 

 • دکتری حرفه‌ای کارآفرینی از دانشگاه تهران
 • کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای از دانشگاه تهران
 • MBA در دو گرایش مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی از Elearnever سوئد
 • مؤلف، مدرس و مشاور کارآفرینی و توسعه کسب و کار
 • مدرس دوره‌های MBA
 • عضو هیئت علمی‌ آکادمی‌ مجازی ایرانیان و EBS سوئد
 • بینانگذار و مدیر چندین کسب و کار

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کیمیا فکر بزرگ

کیمیا فکر بزرگ، پیشرو در ارائه خدمات جامع آموزشی و حرفه ای شهرسازی در کشور، سال 1388 با شماره ثبت 36966 توسط علی خادم الرضا در مشهد مقدس تاسیس شده و فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است. این گروه آموزشی هم اکنون دوره های آموزشی متمرکز خود در سه شهر تهران، مشهد و اصفهان و خدمات رسانی آموزشی از راه دور خود را در سراسر کشور از طریق اینترنت و پست ارائه می دهند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]