اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961006273487303

همایش رایگان دانشگاه صنعتی شریف، ویژه استارتاپ ها و کسب و کارهای جدید

کد: 13961006273487303

https://goo.gl/KiXrH6

، تهران , (اخبار رسمی): انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، به منظور آموزش مهارت‌های کارآفرینی و راه اندازی استارتاپ‌ها، همایش رایگانی را با عنوان «ثروتمندان جدید ایران چه کسانی هستند؟» در روز شنبه 9 دی ماه ساعت 17 در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌کند.

همایش رایگان دانشگاه صنعتی شریف، ویژۀ استارتاپها و کسب و کارهای جدید
برگزاری همایش رایگان«ثروتمندان جدید ایران چه کسانی هستند؟»شنبه 9 دیماه ساعت 17 در دانشگاه صنعتی شریف

همایش ثروتمندان جدید ایران چه کسانی هستند رایگان است و ثبت نام آن برای عموم به تعداد محدودی میسر است. عزیزان برای ثبت نام می‌توانند از طریق تکمیل فرم سادۀ این صفحه اقدام کنند و یا با شماره 09039119939 و 02122968244 تماس حاصل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت، پس از برگزاری اولین نوبت این همایش در تاریخ 2 دی ماه و استقبال بی‌نظیر کارآفرینان و دانشجویان، عدۀ بسیاری به دلیل تکمیل ظرفیت ثبت نام از حضور در این همایش باز مانند، از این روی انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، این رویداد را مجدداً در تاریخ 9 دیماه برگزار خواهد کرد.

همان طور که اشاره شد، حضور در این همایش کاملاً رایگان است، اما به منظور انجام هماهنگی‌های لازم برای ورود عزیزانی که از خارج از دانشگاه در این همایش حضور خواهند داشت و همچنین به منظور قرار گرفتن در لیست نهایی ثبت نام، حتماً هر چه سریع‌تر نسبت به ثبت نام اقدام کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت ؛ اطلاعات جامعی را در موضوعات کاربردی و عملیاتی مرتبط با صنعت و مدیریت به صورت کاملاً رایگان بر روی سایت این پایگاه قرار می‌دهد تا از این طریق به افزایش دانش مدیریتی و صنعتی صاحبان کسب و کارهای کوچک و حل مسائل کسب و کارشان کمک کند. (در این پایگاه تکیه بر موضوعات و سرفصلهای مرتبط با مهندسی صنایع، مدیریت خواهد بود و سرفصلهای علوم مکانیک، شیمی و ... کمتر مدنظر پایگاه است.)

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]