کد: 13961020275715886

طراحی داخلی دفتر اداری شرکت ردبول به کارکنانش برای پرواز کردن بال می دهد

طراحی داخلی اداری دفتر ردبول

کد: 13961020275715886

https://goo.gl/KeQRrV

، تهران ، (اخبار رسمی): طراحی داخلی دفتر اداری شرکت ردبول در شهر میلان درست به مانند تبلیغات این کمپانی به کارکنانش برای پرواز کردن بال می‌دهد. طراحی یک فضای مفهومی که ابتدا خصوصیات هویتی و نام تجاری شرکت را معرفی کرده و سپس دیدگاه‌های مراجعه کنندگان را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

طراحی داخلی اداری دفتر ردبول
طراحی داخلی اداری دفتر ردبول

طراحی مفهومی این ساختمان اداری به نحوی است که نام تجاری و ویژگی های نمادین در فضا خودنمایی می‌کند

طراحی داخلی دفتر اداری طراحان این دفتر می‌گویند: برای بیان برنامه‌ی فیزیکی از طریق طراحی نیاز به تقسیم بندی فضایی داشتیم که تا بتواند انرژی ذاتی این کمپانی به همراه فعالیت‌های آن  به صورت بصری به مراجعه کنندگان منتقل کند. شرکت اداری که بر روی خلق دکوراسیون داخلی و ایجاد المان‌های معماری که از عملکرد شرکت پیروی می‌کند تأکید دارد.

طراحی مفهومی‌این ساختمان اداری به نحوی است که نام تجاری و ویژگی‌های نمادین در فضا خودنمایی می‌کند. ردبول کار خود را با تولید نوشیدنی شروع کرد؛ اما امروزه به همان تولید نوشیدنی خلاصه نمی‌شود. باشگاه داری در رشته فوتبال، داشتن یک تیم مجهز به اتوموبیل رانی فرمول 1 و روابط متقاطع با تمام تولیدکننده‌ها و کمپانی‌های بزرگ از بزرگ‌ترین فعالیت‌های ردبول محسوب می‌شود. پس طراحی اداری ساختمان جدید این شرکت در میلان باید از تمام خطوط و ویژگی‌های کمپانی الهام می‌گرفت. 

ارائه‌ی فضایی خلاق و پرانرژی که کارمندان را قادر می‌سازد تا به راحتی در فضا حرکت کنند. خطوط سازمانی طرح‌های ردبول به زیبایی در فضای تعبیه شده است. بر خلاف رنگ سازمانی این شرکت (آبی و قرمز) سعی شده تا از رنگ‌های ساده و سبک‌تری استفاده شود تا این محیط اداری، کمتر به فضای ورزشی شباهت داشته باشد. سقف مجموعه به صورت اکسپوز طراحی شده و مبلمان بخش خصوصی و عمومی‌ با هم متفاوت هستند. مبلمان‌های بخش خصوصی کاملا بر اساس ضوابط و استانداردهای این فضا تعبیه شده‌اند؛ اما مبلمان فضای عمومی‌یا اوقات فراغت کارمندان شامل مدل‌های تصادفی بودند تا از رسمی‌ بودن این عرصه‌ها بکاهد. مانند بسیاری از فضاهای اداری، سیرکولاسیون این مکان به نحوی است که قسمت مدیریت توسط پارتیشن یا دیوارهای شیشه‌ای جدا شده است و هیچ گونه دیوار صلبی  نمی‌بینید، مگر در مواقع ضروری که لازم بوده است محیطی جدا شود.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه معماران آرل

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال 1383 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است .

منتشر شده در سرویس های:

مسکن و ساختمان | دکوراسیون و منزل

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.