اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961023276055886

طراحی داخلی فروشگاه با بازیافت 60 هزار قوطی نوشیدنی

کد: 13961023276055886

https://goo.gl/vdoZr7

، تهران , (اخبار رسمی): بازیافت مواد و طراحی داخلی فروشگاه کیف و کفش لوکس و با کیفیت توسط قوطی های بازیافتی و فناوری 3D Print یک موضوع تئوریک نیست.

طراحی داخلی فروشگاه با بازیافت 60 هزار قوطی نوشیدنی
طراحی داخلی فروشگاه با بازیافت 60 هزار قوطی نوشیدنی

فروشگاه تازه تأسیس خیابان ریجنت لندن توسط نسخه های چاپی سه بعدی طراحی شده که تقریباً همه متریال آن از بطری های پلاستیکی یک بار مصرف تهیه شده است

شما می‌توانید پلاستیک‌های مصرفی در زندگی‌مان را کپه‌ای آشغال بنامید؛ اما با نگاهی مختصر به فروشگاه لاکچری کیف و کفش لندن در میابیم که فلسفه بازیافت و صفر کردن هزینه‌ی اتلاف مواد در مورد این پروژه بسیار صادق است. 

فروشگاه کیف و کفش لوکستازه تأسیس خیابان ریجنت لندن توسط نسخه‌های چاپی سه بعدی طراحی شده است که تقریباً همه‌ی متریال آن از بطری‌های پلاستیکی یک بار مصرف تهیه شده است. برند Bottletop با همکاری طراحان Krause و Ai Build برنامه‌ی ساخت فروشگاه با این رویکرد را هماهنگ کردند. این دو گروه با پرداخت یک سری هزینه و در اقدامی‌ جالب بطری‌های دور انداخته شده در هند را جمع آوری کردند و سپس طی فرآیند بازیافت از پلاستیک‌ها به عنوان مواد اصلی ساخت پنل‌های دیوار، دکوراسیون داخلی و اِلمان‌های معماری بهره بردند. جالب اینجا است که محصولات فروشگاه Bottletop توسط دستگاه چاپ سه بعدی ساخته می‌شوند و شیوه‌ی جدیدی از مد و فشن را برای دنیای طراحی تعربف کرده‌اند. 

فرآیند تبدیل و بازیافت مواد دارای یک مقر اجتماعی است. "ReFlow" یا همان جریان مجدد یک شرکت هلندی است که تارها و رشته‌های پلاستیکی بازیافت شده برای دستگاه‌های چاپ سه بعدی را تهیه می‌کند. این شرکت عنوان کرده که بخشی از سود خود را در اختیار پروژه‌های محلی قرار می‌دهد تا آنها هم بتوانند جریان اقتصادی خود را با طراحی منحصر به فرد و زیبا افزایش دهند. این کمپانی در وبسایت خود اعلام کرده است: مأموریت ما این است که زندگی 40 میلیون جمع کننده ضایعات پلاستیکی را که روزانه کمتر از 2 دلار درآمد دارند را تغییر دهیم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه معماران آرل

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال 1383 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

محیط زیست | دکوراسیون و منزل