کد: 13961107278825886

تکمیل نماهای هتل با معماری اسپانیایی و متریال چوب

کد: 13961107278825886

https://goo.gl/1NKdLd

، تهران , (اخبار رسمی): در  são vicente جایی که معماری محلی آن بر شیوه‌های اسپانیایی استوار است، معماران مجموعه‌ای اقامتی را برای راهنمای گردشگران فرانسوی به شکلی نوین تکمیل کرده‌اند.

تکمیل نماهای هتل با معماری اسپانیائی و متریال چوب
تکمیل نماهای هتل با معماری اسپانیایی و متریال چوب

با عبور از مجمع الجرایز آتشفشانی موجود در اقیانوس اطلس به cabo verde خواهید رسید. کشوری محصور که در بخش‌های حاشیه‌ای سواحل غربی آفریقا واقع شده است. در   são vicente جایی که معماری محلی آن بر شیوه‌های اسپانیایی استوار است؛ معماران مجموعه‌ای اقامتی را برای راهنمای گردشگران فرانسوی به شکلی نوین تکمیل کرده‌اند. کارفرمای پروژه که خانه‌ای استعماری را در حاشیه‌ی شهر خریده بود از یک معمار خواست تا با الهام از هویت تاریخی منطقه به عنوان منبع الهام طراحی، هتلی را برای کسانی که قصد گشت و گذار در جزایر نزدیک را دارند، طراحی کند.

با استفاده ار فلسفه‌ی موجود در بناهای اطراف، معمار اسپانیایی مجموعه‌ی واحد‌های جداگانه این مجموعه را زمینه‌ی طراحی قرار داده است. این مجموعه در پاسخ به مسیر حرکت خورشید در طول روز طراحی شده و هر بلوک قابی متفاوتی از مناظر جزیره، بخصوص از شهر تا خلیج را برای شما به نمایش می‌گذارد. فضای سرو صبحانه در جبهه‌ای قرار گرفته که سپری در مقابل باد‌های نامطلوب بیابانی باشد، ضمن اینکه در تمام اتاق‌های مجموعه از سیستم تهویه طبیعی با استفاده از باد‌های محلی و راهکار‌های غیر فعال اقلیمی‌بهره گرفته شده است.

از آنجایی که این جزیره‌ی دور افتاده در زمینه‌ی منابع و مصالح دارای کمبودهایی بود، معماران به دنبال ساده سازی طرح تا جای ممکن بودند و تلاش شده است تا از پوشش نهایی سقف تا دکوراسیون داخلی و اکثر عناصری که جهت تکمیل طرح مورد استفاده قرار گرفته‌اند از محصولات دست ساز بومی‌ و مصالح بوم آورد انتخاب شوند. به عنوان مثال: از چوب در ساخت نرده بالکن‌ها و از ملات آهکی برای پوشش سازه سفید رنگ هتل استفاده شده است.

در جهت احترام به محیط زیست از سلول‌های فتووولتائیک برای کسب انرژی خورشید استفاده شده است و همچنین استفاده از مصالح بازیافتی نیز در روند طراحی مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر این خانه بازسازی شده است و محل قرارگیری یک آژانس گردشگری است. این در حالی است که بناهای اطراف آن شامل 12 هتل اتاق دار و یک سوئیت است. تراسی که روی بام واقع شده به گردشگران این امکان را می‌دهد که همه روزه در حالی که از تماشای خلیج لذت می‌برند صبحانه خود را صرف کنند.




 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه معماران آرل

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال 1383 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است .

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.