کد: 13961107278845886

رستوران کوهستانی که برای اولین بار در فیلم جیمز باند شناخته شد

کد: 13961107278845886

https://goo.gl/rtscqJ

، تهران , (اخبار رسمی): در ارتفاع 3 هزار متری، بالاترین نقطه سولدن (Sölden) یکی از معروف‌ترین رستوران‌های کوهستانی به نام ICE-Q وجود دارد که تا قبل از فیلم جیمز باند: شبح (Spectre) افراد زیادی از این مکان مطلع نبودند.

رستوران کوهستانی که برای اولین بار در فیلم جیمز باند شناخته شد!
رستوران کوهستانی که برای اولین بار در فیلم جیمز باند شناخته شد

این رستوران که دارای یک طراحی پانورامیک است، در جالب ترین مکان‌های موجود قرار گرفته است. بر خلاف بسیاری از رستوران‌های دیگر که نام پروژه خود را از پروسه رندر گرفتن تا اجرا در تمام سایت‌های معماری و دکوراسیون جا می‌اندازند، این فضای منحصربه فرد به طور اتفاقی در یک فیلم سینمایی مشهور مشاهده شد. 

بر خلاف فیلم که شاهد یک سکانس کوتاه از این مکان بودیم، شما می‌توانید از منظره، طراحی و امکانات رستوران به صورت طولانی مدت بهره ببرید. منظره کوه‌های برفی آلپ در این مکان از ویژگی‌های مثبت این رستوران به لحاظ سایت پروژه محسوب می‌شود. شیشه‌های دور تا دور دودی رنگ است، چون در روزهای آفتابی نمی‌توان از این مکان استفاده کرد. همچنین پرده‌های هوشمندی برای بستن نمای رستوران در روزهایی که نور آفتاب شدیدتر است تعبیه شده است.

ارتفاع زیاد محل پروژه این مکان را با محدودیت‌هایی همراه کرده است؛ اما نمی‌توان از جسارت طراح برای ساخت یک رستوران که تنها دسترسی آن یک تلکابین و مسیری پیاده به بالای قله بوده گذشت. اگر می‌خواهید پیش از رفتن به رستوران، آن را یک نظر ببینید، کافی است فیلم جیمزباند: Spectre را تماشا کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه معماران آرل

شرکت معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی و طراحی منظر از سال 1383 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است .

منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.