کد: 13961110279277989

تولید باکیفیت ترین لوازم فروشگاهی

بهترین مرکز طراحی و اجرای تجهیزات فروشگاهی

کد: 13961110279277989

https://goo.gl/KMhuyr

، (اخبار رسمی): صنایع قفسه‌بندی قائم با اتکا به تجربه‌ی علمی و عملی چندین ساله‌ی خود در تولید صنایع قفسه بندی، قفسه بندی هایپرمارکتی، قفسه بندی پیچ و مهره‌ای و با افزایش ظرفیت توان تولیدی و با بهره‌گیری از دانش روز قفسه‌بندی دنیا در کمترین زمان نسبت به تحویل سفارشات قفسه بندی شما مشتریان محترم اقدام می‌کند.

بهترین مرکز طراحی و اجرای تجهیزات فروشگاهی
بهترین مرکز طراحی و اجرای تجهیزات فروشگاهی

هموطن گرامی با به کارگیری محصولات صنایع قفسه بندی قائم در محیط فروشگاهی، امکان نمایش زیبای محصولات شما فراهم می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست خرید:۰۹۳۵۳۹۰۹۰۷۰

بازار تجاری امروز دنیا یک بازار بسیار رقابتی شده است. در این بازار استفاده از شیوه‌های نوین بازاریابی نقش اساسی دارد. در تجارت امروز تجهیزات فروشگاهی مشتریان حرف اول را می‌زنند.

شرکت‌ها و فروشگاه‌هایی که بتوانند نیازهای مشتریان را تشخیص داده و به آنها پاسخ دهند همچنین، در این بازار رقابتی بهترین مرکز طراحی و اجرای تجهیزات فروشگاهی را انتخاب کنند؛ موفق‌تر هستند.

اولین مرحله‌ در ساخت یک قفسه فروشگاهی مناسب، شناخت نیاز سوپرماکت و ‌هایپرمارکت برای طبقه بندی کالاها است، البته این امر مستلزم سال‌ها تجربه مدیران ِ این صنعت است، آنچه ما امروز به عنوان صنعت خرده فروشی و تجهیزات فروشگاهی می‌شناسیم، محصول دانشی ایست که در طول زمان بدست آمده است و پیاپی در حال رشد و تکامل است در این میان بهره مندی از طراحان ِ کارآمد و متخصص برای طراحی مدلی مناسب که هم از لحاظ زیبایی و هم کارآمدی مفید فایده باشد از ضروریات این کار است.

صنایع قفسه‌بندی قائم با اتکا به تجربه علمی‌ و عملی چندین ساله خود در تولید صنایع قفسه بندی، قفسه بندی‌هایپرمارکتی، قفسه بندی فروشگاهی، قفسه بندی پیچ و مهره‌ای ، یخچال فروشگاهی و با افزایش ظرفیت توان تولیدی و با بهره‌گیری از دانش روز قفسه بندی دنیا در کمترین زمان نسبت به تحویل سفارشات قفسه بندی شما مشتریان محترم اقدام می‌‌کند.

گستره‌ی محصولات صنایع قفسه بندی قائم طیف وسیعی از نیازهای قفسه بندی و تجهیزات فروشگاهی از قبیل قفسه‌های پیچ و مهره‌ای و فروشگاهی، مشبک، نردبان، ویترین، رگال را پوشش می‌دهد.

همچنین، صنایع قفسه بندی قائم با مدیریت جناب آقای حاجی حسینی فروش انواع قفسه‌های انباری، پیچ ومهره‌ای وقفسه‌های فروشگاهی، انواع نردبان آلومینیومی‌ و فلزی ، نردبان‌های خانگی واداری، تاشو وکشویی، انواع رگال و انواع جعبه ابزار را بر عهده دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک مشتری

تبلیغات و بازاریابی

منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.