اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961114279807766

جشنواره بزرگ برندهای عروسی کشور آغاز به کار کرد؛

فستیوال برندهای طلایی عروسی برای اولین بار در ایران و جهان

کد: 13961114279807766

https://goo.gl/xzvgML

، تهران , (اخبار رسمی): فستیوال بزرگ برندهای برتر عروسی با عنوان جشنواره برندهای طلایی عروسی آغاز بکار می‌کند. این جشنواره اولین فستیوال فرش قرمز (Red Carpet) عروسی در ایران و جهان خواهد بود.

فستیوال برندهای طلایی عروسی برای اولین بار در ایران و جهان
بزرگترین فستیوال تاریخ مشاغل عروسی در ایران و جهان

بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین گردهمایی تاریخ برندهای عروسی برای اولین بار در ایران و جهان با حضور گرمابخش تان رقم خواهد خورد، جشنواره برندهای طلایی عروسی در یکم فروردین ماه 1397 آغاز می‌شود

اولین فستیوال فرش قرمز (Red Carpet) عروسی در ایران و جهان در  سال 1397 برگزار خواهد شد.

ارزش نهادن و قدردانی صفتی جدائی ناپذیر در سرشت ما ایرانیان است و چه خوب است که همه‌ی ما در کنار یکدیگر باشیم و از زیباترین‌ها لذت ببریم. در میان تعداد بی‌شمار جشنواره‌ها و فستیوال‌های مختلف تاکنون نام یک جشنواره با موضوع عروسی خلعی بس نابجا بوده که امروز به لطف پروردگار و یاری شما هنرمندان آن کاستی را نیز تبدیل به فرصت کردیم. از هم اکنون و از این طریق اعلام می‌‌کنیم که در جشنواره منتخبین و برندهای برتر عروسی سال 1397 منتظرتان خواهیم بود.

بزرگ‌ترین و جذاب‌ترین گردهمایی تاریخ برندهای عروسی برای اولین بار در ایران و جهان با حضور گرمابخش‌تان رقم خواهد خورد، جشنواره برندهای طلایی عروسی در یکم فروردین ماه 1397 آغاز می‌شود که در طی آن هنرمندان و برندهای معتبر فعال در زمینه‌های عکاسی و فیلمبرداری، زیبایی و گریم و دوخت و طراحی لباس (مد و لباس) گرد هم آمده و در وب سایت ویژه جشنواره نمونه‌های خود را با هیئت ژوری منتخب فستیوال به اشتراک می‌گذارند.

رویه‌ی فستیوال برندهای عروسی بطور کلی از طریق سایت رسمی‌ جشنواره دنبال می‌شود و علاقمندان بدون هیچ گونه محدودیتی می‌توانند با عضویت و ثبت نام در فستیوال از امکانات پنل کاربری خود جهت ارسال نمونه کارهای‌شان برای هیئت داوران اقدام کنند و هیئت داوران که متشکل از چهره‌های صاحب نظر و کارآزموده است با تحلیل و بررسی نمونه‌های ارسال شده، موارد دریافتی را تائید و یا رد می‌کنند. لازم به ذکر است همان طور که گفته شد هیچ گونه محدودیت در ثبت نام و ارسال نمونه کارها وجود نخواهد داشت و تنها می‌توانید با عضویت در سایت جشنواره و با استفاده از امکانات آپلود تصویر در پنل اختصاصی‌تان اقدام به ارسال آثار خود کنید که البته نمونه‌های ارسال شده مستقیما به دست داوران می‌رسد که در صورت برخورداری از کیفیت و استاندارد لازم و تعریف شده جشنواره، در سایت منتشر می‌‌شوند. این رویه در سال 97 تا بهمن ماه همان سال ادامه خواهد داشت، پس از آن یعنی در یکم بهمن ماه 1397 دروازه‌های ارسال آثار بسته می‌شود تا اینکه پس از بیست روز بررسی و تحلیل همه آثار برگزیده نهایتا در تاریخ 20 بهمن ماه 1397 کاندیدای نهایی جهت حضور در اختتامیه جشنواره برندهای طلایی عروسی اعلام شوند.

پس از آن در فرصتی دو ماهه دروازه‌های فروش بلیط و رزرو برای عموم تا حد ظرفیت تالار برگزاری باز خواهد شد و علاقمندان برای حضور در این فستیوال هیجان انگیز به عنوان تماشاچی می‌توانند نسبت به تهیه بلیط اقدام کند و بالاخره در مورخ 1398/01/20 و در روز اختتامیه با اولین مراسم فرش قرمز برندهای عروسی کار این جشنواره در سال 97 به اتمام می‌رسد. هیئت ژوری در روز اختتامیه 5 برگزیده خود را در هر گروه هنری اعلام می‌کنند که همراه با آن اهدای جوایز نفیس و اکران ویدئو تیزرهای مختلف از قبل تولید شده، مراسم شام VIP و... را خواهیم داشت که همه‌ی این کارها در مقابل عکاسان و دوربین‌های خبری و با حضور چهره‌های برجسته و مجریان حرفه ای برگزار می‌شود که مسلما فرصت مناسبی برای برندینگ و تبلیغات همه مشاغل فراهم خواهد شد.

تمامی‌ ارکان و چارت‌های برنامه‌ریزی شده این جشنواره در سر هر موعد اجرا خواهد شد، پس با مراجعه‌ی مداوم به سایت جشنواره برندهای طلایی عروسی و دنبال کردن آن (بویژه بخش مجله خبری) از زمان بندی‌های درج شده و جزئیات و حواشی آن مطلع باشید. کلیه موارد جز به جز در سایت جشنواره ذکر شده و به تفصیل آمده است. ثبت نام داوران اولین دوره فستیوال از تاریخ 1396/11/15 آغاز می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به بخش ثبت نام در هیئت ژوری نسبت به نام نویسی و تکمیل فرم‌های مربوطه اقدام فرمایند. لازم به ذکر است که برای هر گروه 5 نفر داور (مجموعا 15 نفر) انتخاب خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

راهنمای عروسی عروسکو

عروسـکو وب سایت بزرگ راهنمای عروسی، مرجع رتبه بندی برندهای عروسی در سراسر کشور

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]