اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961206284348036

ترفندهایی برای آنکه استوری‌ها به پروفایل اینستاگرام شما رونق ببخشد

از استوری‌ها برای دیده شدن پیج اینستاگرام خودتان استفاده کنید

کد: 13961206284348036

https://goo.gl/fRFN96

، تهران , (اخبار رسمی): استوری‌ها بستر بسیار مناسبی برای دیده شدن اکانت شما هستند. اما کسب‌و‌کارها از امتیازات استوری‌ها غفلت می‌کنند. استفاده از استوری به شکل درست و حرفه‌ای می‌تواند توجه بسیار زیادی را به سمت شما هدایت کند.

از استوری ها برای دیده شدن پیج اینستاگرام خودتان استفاده کنید
از استوری‌ها برای دیده شدن پیج اینستاگرام خودتان استفاده کنید

برای پیج کسب و کار خود از گذاشتن استوری غافل نشوید و علاوه بر انتشار پست‌های عادی، حداقل روزانه یک استوری هم در پیج کسب و کار خود منتشر کنید

شبکه اجتماعی اینستاگرام بیشترین طرفدار را در ایران دارد. این جمله به شرطی درست است که تلگرام را در دسته پیام‌رسان‌ها قرار دهیم و از امکانات تلگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی صرف نظر کنیم. اما به هر حال در شرایطی که اغلب شبکه‌های اجتماعی در ایران مسدود شده‌اند؛ بخش بزرگی از وقت کاربران ایرانی در اینستاگرام و تلگرام سپری می‌شود.همین موضوع باعث شده کسب و کارها تمام تلاش خود را می‌کنند که با تبلیغات در تلگرام و تبلیغات در اینستاگرام بستر توسعه کسب و کار خود را فراهم کنند.

اما مشکل اغلب کسب و کارها این است که پیچ اینستاگرام آنها، آنچنان مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

شاید هجوم بیش از اندازه پیج‌های مربوط به کسب و کارها باعث شده تا کاربران نسبت به پروفایل‌های تجاری بی‌اعتنا شوند اما دلیل اصلی این بی‌توجهی را می‌توان در کیفیت پایین و عدم تولید محتوا توسط کسب و کارها پیدا کرد.

کسب و کارهای زیادی هستند که بعد از ایجاد حساب در اپلیکیشن اینستاگرام، پروفایل خود رها می‌کنند. این در صورتی است که تولید مداوم محتوا در اینستاگرام می‌تواند تاثیرات زیادی بر روی کسب و کار شما بگذارد.

استوری ها در اینستاگرام بیشتر دیده می‌شوند

از وقتی که اینستاگرام قابلیت استوری را به خود اضافه کرد بیش از یک سال می‌گذرد. در طول این زمان کاربران عادت کرده‌اند تا قبل از آنکه به سراغ تایم‌لاین خود بروند و پست‌های عادی را ببیند به سراغ استوری‌ها بروند.

جای قرارگیری استوری‌ها در بالاترین جای صفحه قرار دارد و همین موضوع توجه بیشتری از کاربران را به خود معطوف می‌کند.

از طرفی به دلیل آنکه کاربران اطلاعات زنده و پویاتری از خود را در استوری‌ها به نمایش می‌گذارند توجه به بخش استوری‌ها در بین کاربران بیشتر است.

با توجه به این نکات بهتر است برای پیج کسب و کار خود از گذاشتن استوری غافل نشوید و علاوه بر انتشار پست‌های عادی، حداقل روزانه یک استوری هم در پیج کسب و کار خود منتشر کنید تا از نگاه مخاطبان پنهان نشوید.

کاربران در صورت آنکه با یک استوری اینستاگرام ارتباط برقرار کنند به پیج آن هم سر می‌زنند

بررسی‌های ما نشان داده وقتی یک استوری جذاب منتشر می‌شود تعداد مراجعه به پروفایل حساب کاربری منتشر کننده هم به شکل محسوسی بالا می‌رود.

این موضوع کاملا به خلاقیت و ابتکار شما بستگی دارد. وقتی یه روایت جذاب از برند خود را در استوری‌ها قرار می‌دهید کاربران نسبت به کسب و کار شما کنجکاو می‌شوند و به سراغ پروفایل شما خواهند آمد.

استوری‌ها همان‌طور که از اسم‌شان مشخص هستند محل روایت داستان‌های زنده هستند. داستان‌هایی که مخاطب را به خود جلب کند. بسیار باعث تأسف است که بگویم پیج اینستاگرام اغلب کسب‌وکارهای معروف ایرانی، درک درستی از اینستاگرام و راه و رسم انتشار محتوا در آن ندارند. به همین عدم شناخت است که با حجم انبوهی از نمایش تخفیف در استوری‌ها مواجه هستیم.

با انتشار این نوع محتوا در استوری‌ها، توسط کسب‌وکارهای بزرگ، این تصور غلط در بین الباقی کسب‌وکارها ایجاد شده که انتشار تخفیف در استوری‌ها بهترین کار ممکن است! در صورتی که وقتی به پروفایل اینستاگرام برندهای بزرگ جهانی سر می‌زنیم؛ متوجه می‌شویم خبری از عکس نوشته و تبلیغ نیست. اینستاگرام محل تفریح کاربران است نه جلسات کاری! اینستاگرام را با استند نمایشگاهی اشتباه نگیرید.

از لوکیشن و هشتگ مناسب در استوری ها استفاده کنید

به جای آن‌که از کم‌توجهی کاربران به پروفایل اینستاگرام خود مایوس شوید، قدری حوصله داشته باشید! بله درست شنیدید. مسئول شبکه‌های اجتماعی برند شما باید با صبر و حوصله محتوای اینستاگرام را تهیه و منتشر کند.

انتخاب هشتگ و لوکیشن مناسب نرخ بازدید استوری را تا چندین برابر بالا می‌برد. فکر شیطنت را از سرتان بیرون کنید. لازم نیست از لوکیشن و هشتک های بی‌ربط در استوری خود استفاده کنید. فقط کافی است تا قبل از انتشار استوری در پروفایل اینستاگرام کسب و کار خود قدری در بین لوکیشن‌ها و هشتگ های مرتبط با محتوای خود گشت و گذار کنید.

در کمتر از چند دقیقه خواهید دید که کدام لوکیشن و هشتگ واقعا پر بازدید است و بستر دیده شدن محتوای شما را فراهم می‌کند.

به عنوان مثال در صورتی که محتوای شما در شهر تهران تهیه یا کسب و کار شما در تهران است. لوکیشن Asia-Tehran از بین تمامی لوکیشن‌های که به شهر تهران مربوط می‌شود بیشترین بازده را دارد. در صورتی که از این ترفند استفاده کردید و از نتایج آن شگفت‌زده شدید، بازتاب نظر و اطلاع از نتایج آن در پایین این خبر را فراموش نکنید. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ادسنسور

تبلیغات در تلگرام ، تبلیغات در اینستاگرام و اینفلوئنسرمارکتینگ در ایران مهم ترین کانال های بازاریابی شبکه های اجتماعی در ایران می باشند . ادسنسور تنها برند معتبری است که در ایران به طور موثر و معتبر اقدام به تبلیغات سیستماتیک در شبکه های اجتماعی می نماید.کاربر داشبورد پیشرفته ای دارد که گزارش کامل کمپین تبلیغاتی خود را خواهد دید. اجرای ۳۰۰۰ کمپین با ۵۰۰ برند و ۸۰۰۰ ناشر ، کارنامه ادسنسور است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]