اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961220287058154

جشنواره نوروزی ایکس زد ان هاستینگ به مناسبت سال نو و عید نوروز

تخفیف‌ 50درصدی هاست و سرورمجازی بر روی دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد

کد: 13961220287058154

https://goo.gl/cFTPbA

، شهر کرد , (اخبار رسمی):  جشنواره نوروزی «ایکس زد ان هاستینگ» به مناسبت سال نو و عید نوروز از 20 اسفند ماه 1396 آغاز و تا 20 فروردین ماه 1397 ادامه دارد.

تخفیف‌ 50درصدی سرویس های  هاست و سرورمجازی بر روی دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد
ارایه سرویس میزبانی بر روی دیتاسنتر برج میلاد

امسال نیز همانند سال‌های قبل جشنواره نوروزی این شرکت برگزار می‌شود ولی امسال یک تفاوت با دیگر سال‌ها خواهد داشت و آن هم قرعه‌کشی و اهدا جوایزی به کلیه خریداران در بازه جشنواره خواهد بود 

به گزارش روابط عمومی شرکت داده پرداز نت افروز، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره نوروزی ایکس زد ان هاستینگ به مناسبت سال نو و عید نوروز و در دوره زمانی 30 روزه برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند میزبانی وب، سرور مجازی و دامنه info را از طریق سایت به آدرس https://xzn.ir و با 50 درصد تخفیف تهیه کنند.

نوید مردانیان مدیرعامل شرکت داده پرداز نت افروز، مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: امسال نیز همانند سال‌های قبل جشنواره نوروزی این شرکت برگزار می‌شود ولی امسال یک تفاوت با دیگر سال‌ها خواهد داشت و آن هم قرعه‌کشی و اهدا جوایزی به کلیه خریداران در بازه جشنواره خواهد بود. 

علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری جشنواره به لینک زیر مراجعه کنند: 

جشنواره نوروزی ایکس زد ان هاستینگ

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایکس زد ان هاستینگ (XZN Hosting )

شرکت داده پرداز نت افروز ( XZN Hosting ) از تابستان سال ۱۳۹۰ با ارایه هاست رایگان به کلیه کاربران خود شروع به کار کرد . در زمان اندکی به بزرگترین ارایه دهنده هاست رایگان در ایران تبدیل شد . xzn.ir در ادامه فعالیت خود با توجه به نیاز کاربران اقدام به ثبت دامنه ، هاست حرفه ای و… نمود ، تا به این طریق جوابگوی کاربرانی که می خواهند ادامه فعالیت خود را به صورت حرفه ای تر دنبال کنند باشد .

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]