کد: 13961222287658349

اصطلاح «Vario Speed Plus» درماشین ظرفشویی به چه معناست؟

کد: 13961222287658349

https://goo.gl/7WPNCR

، تهران , (اخبار رسمی): تکنولوژی ماشین‌های ظرفشویی برای نخستین بار توسط شرکت بوش وارد بازار لوازم خانگی شد و پس از آن شرکت‌های دیگر ماشین ظرفشویی با برند خود را تولید و عرضه کردند.

اصطلاح Vario Speed Plus درماشین ظرفشویی به چه معناست ؟
اصطلاح «Vario Speed Plus» درماشین ظرفشویی به چه معناست؟

اگر زمان شستن ظروف با ماشین ظرفشویی برای شما حائز اهمیت است و می‌خواهید مدت زمان کوتاه‌تری ظروف تمیز را در دسترس داشته باشید حتما به ویژگی Vario Speed Plus در برنامه‌های ماشین ظرفشویی توجه کنید

یک ماشین ظرفشویی دارای برنامه‌های مختلف شستشو است که تعدادی برنامه اصلی و تعدادی برنامه‌ی ویژه را شامل می‌شود. شرکت بوش با توجه به نیاز مصرف‌کنندگانش چند برنامه منحصر به فرد را در ماشین‌های ظرفشویی خود جای داده است یکی از این برنامه‌ها، برنامه‌ای به نام Vario Speed Plus است.

نحوه عملکرد Vario Speed Plus

هر یک از برنامه‌های اصلی و ویژه ماشین ظرفشویی زمان مشخصی را به خود اختصاص می‌دهند که به طور میانگین حدودا ۲ الی ۳ ساعت، زمان برای شستشوی ظروف داخل ماشین نیاز است. گاهی این نیاز احساس می‌شود که ظروف داخل ماشین ظرفشویی در مدت زمان کوتاه‌تری شسته شوند، به خصوص در مهمانی‌ها که ظروف زیادی جمع می‌شود، این مورد شدیدا احساس خواهد شد. شرکت بوش در بین برنامه‌های ویژه ماشین‌های ظرفشویی خود، برنامه Vario Speed Plus را گنجانده است تا با انتخاب این برنامه زمان شستشو را بتوان کاهش داد. برنامه Vario Speed Plus می‌تواند تا ۵۰٪ زمان شستشوی ظروف را کاهش دهد. با انتخاب برنامه اصلی شستشو و پس از آن زدن دکمه Vario Speed Plus شستشوی ظروف داخل ماشین با همان کیفیت اما در زمانی کوتاه‌تر انجام خواهد شد.

نتیجه گیری:

اگر از شستن ظروف خود با دست و آسیب مواد‌شوینده شیمیایی خسته شده‌اید با خرید ماشین ظرفشویی مشکل شما برطرف خواهد شد و از شستن ظروف رهایی خواهید یافت. در بین ماشین‌های ظرفشویی در برندهای مختلف و کیفیت‌های متفاوت ظرفشویی‌های بوش پیشنهاد می‌شود که در نوع خود بهترین هستند. ماشین‌های ظرفشویی بوش با طراحی خاص و برنامه‌های شستشوی متفاوت، کار شستن ظرف‌ها را برای مصرف کنندگان خود بسیار آسان کرده است. بر طبق این مقاله، اگر زمان شستن ظروف با ماشین ظرفشویی برای شما حائز اهمیت است و می‌خواهید در مهمانی‌ها در مدت زمان کوتاه‌تری ظروف تمیز را در دسترس داشته باشید حتما به ویژگی Vario Speed Plus در برنامه‌های ماشین ظرفشویی که قصد خرید آن را دارید توجه فرمایید.

علاقه‌مندان برای خرید ماشین ظرفشویی با این قابلیت می‌توانند به سایت دلتا کالا مراجعه کنند.  

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دلتا کالا

فروشگاه مستقل اینترنتی جهت ارائه تخصصی محصولات لوازم خانگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.