کد: 13970109289538540

تور لحظه آخری مشهد و تور لحظه آخری کیش

مهارت شرکت در تور لحظه آخری

کد: 13970109289538540

https://goo.gl/XFpgMZ

، اصفهان ، (اخبار رسمی): یکی از عوامل و حتی می‌توان گفت مهم‌ترین عاملی که باعث شده تا بسیاری از گردشگران و حتی خانواده‌ها و گروه‌هایی که گردشگر حرفه‌ای هم نیستند، از تور لحظه آخری استفاده کنند، قیمت مقرون به صرفه این تور است. در میان انواع این قبیل آگهی‌ها، می‌توان به تور لحظه آخری مشهد و تور لحظه آخری قشم و کیش اشاره کرد.

مهارت شرکت در تور لحظه آخری
مهارت شرکت در تور لحظه آخری

همه ما به نوعی مستیم یا غیر مستقیم مخاطب برنامه‌های آژانس های مسافرتی تفریحی یا زیارتی بوده و یا هستیم. این برنامه‌ها می‌تواند انواع تورهای داخلی، تورهای خارج از کشور و یا تور لحظه آخری باشد. اهداف این سفرها نیز ممکن است از سرگرمی و استراحت گرفته تا زیارت و یا سفرهای تجاری و بازرگانی، متغیر باشند.

اما در میان این شیوه‌های گوناگون مسافرت، تورهای لحظه آخری از استقبال ویژه و خاصی برخوردار شده‌اند. این نوع سفرها در میان انواع گروه‌ها و سلیقه‌های مختلف برای سفر،  جایگاه خوبی پیدا کرده‌اند و البته مخاطبین مخصوص خود را دارند.

یکی از عوامل و حتی می‌توان گفت مهم‌ترین عاملی که باعث شده تا بسیاری از گردشگران و حتی خانواده‌ها و گروه‌هایی که گردشگر حرفه‌ای هم نیستند، از تور لحظه آخری استفاده کنند، قیمت مقرون به صرفه این تور است. به طور کلی، زمانی که ظرفیت تورهای عادی به حد نصاب نرسند، آژانس برگزارکننده برای باقیمانده صندلی‌ها و بلیط‌های خالی، تصمیم دیگری می‌گیرد و آن‌ها را با قیمت کمتر به فروش می‌رساند. این روش و فروش ارزان‌تر، به تور لحظه آخری معروف شده است. دلیل این نام‌گذاری، اعلام قیمت‌های کمتر صندلی‌های باقی‌مانده در فاصله یک روز یا چند ساعت مانده به برگزاری تور است. در میان انواع این قبیل آگهی‌ها، می‌توان به تور لحظه آخری مشهد و یا تور لحظه آخری قشم و کیش و … از شهرهای گوناگون کشور اشاره کرد.

این قبیل برنامه‌ها، از چنان محبوبیت بالایی برخوردار شده که برخی از گردشگران، فقط مشتری تور لحظه آخری هستند. بدون در نظر گرفتن هزینه‌های پایین‌تر، دلیل خاص دیگری برای طرفداری از این دسته از آگهی‌ها وجود ندارد.

موضوع دیگری که نباید در مورد تور لحظه آخری نادیده گرفته شود، این است که امکانات و خدمات این نوع برنامه در مقایسه با تورهای عادی، تفاوتی ندارد. به عبارت دیگر، اینطور نیست که آن گروه از افراد ثبت نام شده برای تکمیل ظرفیت الی تور در قالب لجظه آخری، از خدمات و امکانات کمتری نسبت به همسفرها و دیگر مسافرین برخوردار باشند. تفاوت این عده با سایرین در این مسئله است که زمان کمتری تا ساعت حرکت قطار یا پرواز هواپیما در اختیار داشته‌اند و لذا از این بابت، شرایط سخت‌تری برای مهیا شدن و جمع آوری وسایل داشته‌اند.

همان طور که اشاره شد، گردشگران خاصی مشتری تور لحظه آخری به حساب می‌آیند. چرا که چگونگی آماده شدن برای شرکت در تور لحظه آخری، نیاز به تمرین و تا حدودی مهارت دارد. افراد و گروه‌هایی که برای شرکت در برنامه‌های لحظه آخری تبحر بیشتری دارند، می‌دانند که لازم است همیشه چمدان خود را آماده نگاه داشته و لوازم ضروری را در گوشه‌ای در دسترس قرار دهند. به این ترتیب، با دنبال کردن آگهی‌های لحظه آخری و پیدا کردن آگهی مناسب و آژانس معتبر، قادر خواهند بود در اولین فرصت سایر موارد ضروری را بردارند. معمولا بخش قابل‌توجهی از مشتریان و طرفداران تور لحظه آخری را علاقه‌مندان به طبیعت‌گردی تشکیل می‌دهند. این افراد در بیشتر ایام سال، کوله‌پشتی آماده و مجهز خود را در دسترس داشته و به محض مشاهده آگهی مورد نظرشان، آن را تکمیل کرده و به همراه می‌برند.

البته برای برخی از سفرهای لحظه آخری مانند تور لحظه آخری مشهد، موضوع طبیعت‌گردی چندان مطرح نیست. اگر قصد شرکت در تور لحظه آخری زیارتی را دارید، بد نیست بدانید که اسباب و لوازم چندان زیادی نیاز نخواهید داشت، چرا که بیشتر امکانات مورد نیاز در هتل یا اقامت‌گاه مناسب ارائه خواهد شد. این مورد به شرطی است که در یک آژانس خوش سابقه و با اطلاع کامل پیرامون امکانات و خدمات تور، ثبت نام کرده باشید. غیر از سفرهای زیارتی، برنامه‌هایی همچون تور لحظه آخری قشم یا کیش یا به سایر مقصدهای تاریخی و طبیعی، می‌تواند فرصت ارزان قیمتی به منظور طبیعت گردی باشد.

در هنگام استعلام و پیگیری آگهی‌ها، باید حتما به جزئیات مربوط به موسسه و دفتر برگزارکننده توجه داشته باشید. ضمن این که پس از احراز سابقه و اطمینان شما برای اعتبار آژانس، باید به خوبی در مورد محل اقامت و همچنین خدمات و امکانات آن جا نیز اطمینان حاصل کنید.

با توجه به این که تور لحظه آخری فرصت کمی برای بررسی این مسائل به شما می‌دهد، اما هماهنگی برای داشتن سفری آسوده با کمترین مشکل و بیشترین بازدهی، لازمه شرکت در هر برنامه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت چهارسوگشت

آژانس هواپیمایی چهارسو گشت به عنوان یکی از آژانس های معتبر در برگزاری تور مشهد از اصفهان، تور کیش از اصفهان و تور دبی از اصفهان شناخته می شود. این آژانس گردشگری توانسته با برگزاری باکیفیت تور لحظه آخری مشهد از اصفهان، تور لحظه آخری قشم از اصفهان و همچنین تور کیش از تهران به عنوان یکی از برترین آژانس های مسافرتی شناخته شود که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند.

منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.