اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970202292258190

اقامتگاه بوم گردی سرای صالح

کد: 13970202292258190

https://goo.gl/wq5Gqw

، بابل , (اخبار رسمی): برزک در جنوب غربی کاشان در یک منطقه کوهستانی در دامنه کوه‌های کرکس قرار دارد. شهر برزک به سبب کوهستانی بودن مملو از چشمه‌سارها و رودخانه‌های پر آب و باغ‌های انگور، گلابی، آلو، سیب و درختان کهن گردو و چنار است.

اقامتگاه بوم گردی سرای صالح
اقامتگاه بوم گردی سرای صالح

اقامتگاه بوم گردی سرای صالح در شهر برزُک بنا شده است. برزک در جنوب غربی کاشان در یک منطقه کوهستانی در دامنه کوه‌های کرکس قرار دارد. شهر برزک به سبب کوهستانی بودن مملو  از چشمه‌سارها و رودخانه‌های پر آب و باغ‌های انگور، گلابی، آلو، سیب و درختان کهن گردو و چنار است.

اقامتگاه بوم‌گردی سرای صالح در یکی از قدمی‌ترین محلات شهر برزک در زمینی به مساحت 155 متر مربع در 3 طبقه بنا شده است. طبقه اول و دوم این مجموعه اقامتی، مجموعا دارای 4 واحد سنتی است ظرفیت استاندارد سرای صالح 23 نفر و حداکثر ظرفیت 40 نفر است. در طبقه سوم آن یک تراس بزرگ مسقف (شاه نشین) با ساختار بومی بنا شده که تصویر بی‌نظیری از اطراف شهر و طبیعت زیبای آن به شما هدیه می‌دهد.

در سرای صالحی وعده غذایی ناهار و شام سرو نمی‌شود و تهیه و پخت غذا به عهده گردشگران عزیز است ولی تمامی امکانات آشپزی (ظروف، یخچال، اجاق و ... ) در آشپزخانه‌های اقامتگاه محیا است.

در طول سال جشنواره‌های با شکوهی در برزک برگزار می‌شود که شامل جشنواره گلاب‌گیری (اردیبهشت و خرداد) و جشنواره شاه توت (تیر ماه) است که موجب استقبال کم‌نظیر گردشگران داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

شماره رزرو اقامتگاه بوم گردی سرای صالح : 09353306603

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایران بوم گردی

یکی از بزرگترین مزایای اقامت در خانه‌های محلی، آشنایی گردشگران با سبک زندگی روستایی، آداب و رسوم، غذاهای ارگانیک بومی می‌باشد که چنین تجربیات نابی در یک هتل استاندارد فراهم نمی‌گردد. ما در تیم ایران بوم‌گردی بر تحقق شعار "رزرو اقامتگاه قبل از سفر" تاکید داریم و هدف ما فراهم آوردن بستری امن، مطمئن و کارآمد برای برقراری ارتباط دوطرفه میان گردشگران و عرضه کنندگان خدمات گردشگری می‌باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

گردشگری و میراث فرهنگی