کد: 13970206292948549

درمان دیابت به کمک کارلا

کارلا و درمان دیابت

کد: 13970206292948549

https://goo.gl/swWaUB

، اصفهان ، (اخبار رسمی): با توجه به تأیید منابع غنی و فراوان علمی، اعجازانگیز گیاه کارلا اثبات شده است و مهم‌ترین خاصیت آن درمان‌کننده دیابت است و کشور ما تاکنون از این گیاه دارویی ارزشمند محروم بوده است.

کارلا و درمان دیابت
کارلا و درمان دیابت

کارلا یکی از سبزیجات معروف آسیای جنوبی است و در آمازون، آفریقای شرقی، جزایر واقع در دریای کارائیب و جنوب امریکا به منظور تأمین غذا و دارو کشت می‌شود و از خانواده کدوئیان است.

گیاهی یک‌ساله و تک‌پایه و به ظاهر مثل خیار است با تعدادی زگیل که روی سطح میوه آن قرار دارد با وجود اینکه طعم آن تلخ است. از کدوهای مغذی محسوب می‌شود. علاوه بر آن سبزی متنوعی است و مصارف چند بعدی دارد. گیاهی است که از ریشه، ساقه، برگ، میوه و تخم آن استفاده غذایی و دارویی عدیده‌ای می‌شود.

میوه ی کارلا از نظر تغذیه مشابه سایر کدوها است. اما ویژگی استثنایی کارلا سرشاری آن از ویتامین ث است و نوع دیگری از آن سرشار از ویتامین آ است. ارزش دارویی کارلا برای تنظیم و کنترل دیابت و مبارزه با بیماری‌ها، موجب شده تا توجه دانشمندان سراسر جهان را به خود جلب کند.

اخیراً بذر یکی از ارقام کارلا از هندوستان وارد ایران شده و برای مصارف دارویی کشت شده است و می‌توان گفت تولید کارلا در مناطق گرمسیری ایران مثل سیستان و بلوچستان، هرمزگان و بوشهر امکان‌پذیر است.

دیابت در ایران در حال رشد است و نوع دوم آن از رشد بیشتری برخوردار بوده که از مهم‌ترین علل این افزایش تغییر الگوهای زندگی و محیطی است. با توجه به تأیید منابع غنی و فراوان علمی، اعجازانگیز گیاه کارلا اثبات شده است و مهم‌ترین خاصیت آن درمان کننده دیابت است و کشور ما تاکنون از این گیاه دارویی ارزشمند محروم بوده است.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت شهدینه گلها

شرکت تعاونی تولید و بسته بندی عسل شهدینه گلها - تولید کننده انواع عسل 100% طبیعی در ایران

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.